خانه > مقالات بروکر اپوفایننس > ریبیت بروکر اپوفایننس

ریبیت بروکر اپوفایننس

کش بک یا ریبیت در بروکر اپوفایننس به دو صورت ارائه می‌شود، اگر معامله‌گر معمولی هستید، فقط زمانی که یک کمپین شروع شود در تاریخی مشخص می‌توانید بابت معاملات خود در آن بازه زمانی کش بک بگیرید. اما اگر بخواهید به صورت دائم از بروکر اپوفایننس ریبیت دریافت کنید، باید حتماً یک مستر IB را به عنوان معرف خود به بروکر معرفی کنید.

ریبیت بروکر اپوفایننس

ریبیت یا کش بک چیست؟

کش بک و ریبیت به نرخ برگشتی از پولی که معامله گران به عنوان کمیسیون و اسپرد پرداخت می‌کنند گفته می‌شود. اگر بخواهید بدانید مدل کش بک یا ریبیت چیست؟ باید بگوییم که کش بک به صورت نقدی به کیف پول شما واریز خواهد شد و قابل برداشت است.

کش بک بروکر اپوفایننس

کش بک در بروکر Opofinance به صورت دائمی وجود ندارد و ممکن است در قالب طرح‌های ویژه، در یک بازه زمانی خاص بتوانید کش بک دریافت کنید. اما اگر بخواهید این کش بک یا ریبیت را به صورت دائمی بگیرید، حتماً باید یک سایت همکار بروکر اپوفایننس که کار دریافت ریبیت را انجام می‌دهد، به عنوان معرف خود به بروکر معرفی کنید، ما در ادامه این روش را توضیح خواهیم داد.

مقدار ریبیت در بروکر اپوفایننس

زمانی که خود شما به عنوان یک مشتری معمولی می‌خواهید کش بک دریافت کنید، باید منتظر بمانید تا در بروکر اوپوفایننس یک کمپین با مشخصات کامل فعال شود. اما اگر می‌خواهید همیشه ریبیت بگیرید و درصد بالایی از هزینه‌های معاملاتی خود را جبران کنید، حتماً باید یک معرف را انتخاب کنید. معرف‌ها که IB بزرگ هستند (مانند ایران ریبیت) به شما کمک می‌کنند تا ۵۵% بیش‌تر از حد معمول بتوانید از اپوفایننس ریبیت دریافت کنید.

در بروکر اپوفایننس ریبیت و کش بک یا در قالب طرح‌های موقت با زمان محدود ارائه می‌شود یا می‌توانید از کد معرف یک آی بی بزرگ مانند ایران ریبیت استفاده کنید تا از طریق آن بتوانید به صورت دائمی ریبیت دریافت کنید.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک بروکر اپوفایننس

برای دریافت ریبیت در بروکر Opofinance، شما اگر قبلاً در این بروکر ثبت نام کرده باشید، فقط کافی است کد معرف ایران ریبیت را وارد کنید. از این طریق شما می‌توانید ریبیت دائمی با واسطه ایران ریبیت دریافت کنید.

چطور از اپوفایننس کش بک بیشتری دریافت کنیم؟

اما اگر قصد دارید از بروکر اوپوفایننس تا 55% بیشتر کش بک دریافت کنید، کافی است در وب‌سایت ایران ریبیت ثبت نام اولیه را انجام دهید و با راهنمایی کارشناسان، وارد مرحله‌ای شوید که بتوانید چند برابر حالت معمول کش بک دریافت کنید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتری دارید می‌توانید اینجا کلیک کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر اپوفایننس خواندیم

همان‌طور که گفته شد، بروکر اپوفایننس یک کارگزاری خوب است که ریبیت را فقط در قالب طرح‌های ویژه با مدت زمان محدود به کاربران ارائه می‌کند، اما اگر می‌خواهید ریبیت را دائمی دریافت کنید، باید ابتدا از کد معرف ایران ریبیت استفاده کنید، سپس در این سایت یک پنل کاربری بسازید تا واریزی شما در ایران ریبیت انجام شود و بتوانید آن را برداشت کنید.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

تبلیغات

فهرست مطالب

اخبار بروکر اپوفایننس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها