خانه > مقالات بروکر اپوفایننس > ثبت نام در بروکر اپوفایننس

ثبت نام در بروکر اپوفایننس

اوپوفایننس از جمله بروکرهای تازه تاسیس است که توانسته در طول 3 سال فعالیت خود به سرعت رشد کند و امکانات معاملاتی قابل قبولی را در اختیار کاربران قرار دهد. ثبت نام در بروکر اپوفایننس برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر است و به راحتی با مدارک هویتی خود می‌توانند احراز هویت انجام داده و به معامله در فارکس بپردازند.

ثبت نام در بروکر اپوفایننس

بررسی بروکر اپوفایننس

بروکر اپوفایننس با نام رسمی Opo Group LTD در جزیره سیشل ثبت شده و مجوز فعالیت FSA را دریافت کرده است، همچنین این بروکر عضوی از Financial Commission است که خیال کاربران از بابت حل فصل اختلافات مالی را راحت می‌کند. بروکر اپوفایننس تاکنون ۳ دفتر فیزیکی در چند کشور جهان ثبت کرده است و بررسی بروکر اپوفایننس نشان می‌دهد که با یک کارگزاری حرفه‌ای و قابل اعتماد مواجه هستیم.

ویدیو آموزشی ثبت نام در بروکر اپوفایننس

در این ویدیو آموزشی نحوه ایجاد حساب و احراز هویت در بروکر اپوفایننس را به صورت کامل به شما توضیح داده ایم:

آموزش ثبت نام بروکر اپوفایننس

برای ثبت نام در بروکر اوپوفایننس باید به صفحه اول سایت این کارگزاری مراجعه کنید، روی دکمه «ایجاد حساب» کلیک کنید تا فرمی شبیه به عکس زیر به شما نمایش داده شود.

مرحله اول ثبت نام در بروکر اپوفایننس
مرحله اول آموزش ثبت نام در بروکر اپوفایننس

همان‌طور که می‌بینید در این فرم باید اطلاعات اولیه خود را وارد کنید تا ثبت نام شما در مرحله اول انجام شود. ابتدا باید نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، کشور، تلفن، ایمیل و رمز عبور را وارد نمایید. اگر کد معرف دارید همین‌جا می‌توانید در بخش کد دعوت آن را وارد کنید.

مرحله دوم ثبت نام در بروکر اپوفایننس
مرحله دوم آموزش ثبت نام در بروکر اوپوفایننس

بعد از ورود اطلاعات و رفتن به مرحله بعد، یک کد تایید به ایمیل شما ارسال می‌شود که آن را باید در بخش زیر وارد کنید. تا دسترسی اولیه شما به پنل کاربری در بروکر اپوفایننس ایجاد شود و بتوانید مراحل بعدی را طی کنید.

آموزش ورود به بروکر اپوفایننس

بعد از ثبت نام هر بار که بخواهید وارد سایت اپوفایننس شوید باید ایمیل و رمز عبوری که وارد کرده‌اید را در بخش «ورود» بزنید.

ورود به بروکر اپوفایننس
آموزش ورود به بروکر اپوفایننس

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید می‌توانید از گزینه فراموشی رمز عبور برای بازیابی آن از طریق ایمیل اقدام کنید.

بروکر اپوفایننس از سال 2020 تاسیس شده و ضمن دریافت چند رگوله معتبر، امکان ایجاد حساب معاملاتی برای کاربران ایرانی را فراهم کرده است.

احراز هویت بروکر اپوفایننس

دومین کاری که بعد از ثبت نام در بروکر اپوفایننس باید انجام دهید، احراز هویت است. زیرا تا قبل از احراز هویت شما به بسیاری از امکانات سایت از جمله برداشت وجه دسترسی نخواهید داشت. برای این کار زمانی که وارد پنل خود شوید یک اخطار نارنجی رنگ بالای تصویر به شما نمایش داده خواهد شد که روی دکمه «الان تایید کن» باید کلیک کنید تا مراحل احراز هویت آغاز شود.

برای مرحله اول همانطور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید، باید اسنادها و قوانینی را مورد پذیرش قرار دهید که مربوط به مسائل امنیتی، پولشویی، پذیرش ریسک و … است. تیک این 6 مورد را باید حتماً بزنید، اگر هم می‌خواهید اسناد را بخوانید روی آن‌ها کلیک کنید تا برای شما باز شوند. پس از تایید آن‌ها روی دکمه ارسال بزنید تا وارد مرحله بعدی احراز هویت در بروکر OpoFinance شوید.

مرحله اول احراز هویت در بروکر اپوفایننس
مرحله اول آموزش احراز هویت در بروکر اپوفایننس

مرحله دوم جایی است که باید شماره تلفن همراه خود را تایید کنید، برای اینکار لازم است که یک بار شماره همراهتان را چک کنید، اگر درست است روی دکمه زیر آن کلیک کنید تا کد تایید برایتان SMS شود و سپس کد را در سایت وارد کنید تا تلفن همراه شما تایید شود.

مرحله دوم احراز هویت در بروکر اپوفایننس
مرحله دوم آموزش احراز هویت در بروکر اپوفایننس

مرحله سوم مربوط به اسناد هویتی است. در اینجا ابتدا کشورتان را انتخاب کنید، سپس باید یکی از مدارک گذرنامه، گواهی‌نامه رانندگی، مجوز اقامت یا کارت شناسایی را انتخاب کرده و به مرحله بعدی احراز هویت در بروکر اپوفایننس بروید.

مرحله سوم احراز هویت در بروکر اپوفایننس
مرحله سوم آموزش احراز هویت در بروکر اپوفایننس

در مرحله بعدی تصاویر مدرکی را که انتخاب کرده‌اید به صورت کاملاً واضح آپلود نمایید، دقت کنید که عکس‌ها کاملاً واضح و خوانا باشد در غیر این صورت احراز هویت شما توسط کارشناسان رد خواهد شد. بعد از آپلود تصاویر روی دکمه بعدی کلیک کنید.

مرحله چهارم احراز هویت در بروکر اپوفایننس
مرحله چهارم آموزش احراز هویت در بروکر اپوفایننس

حالا وقت آن است که تصویر خود را به صورت آنلاین در سایت اپوفایننس آپلود کنید، روی دکمه آماده هستم کلیک کنید تا دوربین کامپیوتر یا تلفن همراه شما روشن شود، سپس باید مانند نشانگرهای سبزرنگی که دور دایره است، سر خود را بچرخانید تا سیستم تصویر شما را شناسایی کرده و ثبت کند.

مرحله پنجم احراز هویت در بروکر اپوفایننس
مرحله پنجم آموزش احراز هویت در بروکر اپوفایننس

و اما در آخرین مرحله باید آدرس خود را تایید کنید، برای این کار یک بار به صورت کاملاً دقیق نشانی خود را وارد نمایید، سپس مدرکی که بتواند آدرس شما را تایید کند آپلود نمایید. شما می‌توانی از مدارکی که در زیر نوشته شده و قابل پذیرش است یکی را انتخاب نمایید.

مرحله ششم احراز هویت در بروکر اپوفایننس
مرحله ششم آموزش احراز هویت در بروکر اپوفایننس

وقتی تمام مراحل را به پایان رساندید، باید منتظر باشید تا کارشناسان بروکر Opofinance اطلاعات شما را مورد بررسی قرار دهند. این کار ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد. اگر به هر دلیلی بخشی از مراحل احراز هویت شما مورد تایید نباشد از طریق تیکت مطلع خواهید شد.

آموزش کار با بروکر اپوفایننس

خوشبختانه طراحی سایت و پنل کاربری اپوفایننس به بهترین شکل ممکن برای کاربر فارسی زبان انجام شده است و شما عملاً با چالش جدی روبه‌رو نخواهید شد. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید.

کار با بروکر اپوفایننس
آموزش کار با بروکر اپوفایننس

یک منو در سمت راست قرار دارد که کلیه امکانات مانند داشبورد، حساب‌ها، بخش کاربری، تقویم اقتصادی، ترمینال‌ها، طرح‌های تشویقی و … در آن وجود دارد. در وسط پنل کاربری هم می‌توانید حساب‌های معاملاتی خود را ببینید و هر عملیاتی لازم است روی آن‌ها انجام دهید. در سمت چپ نیز کیف پول و کلیک‌های میانبر واریز و برداشت قرار گرفته است.

آموزش ایجاد حساب باینری آپشن بروکر اپوفایننس

بروکر اپوفایننس امکان معاملات باینری آپشن را ندارد و فقط شما می‌توانید از معاملات معمول فارکس در این کارگزاری استفاده کنید.

آموزش واریز و برداشت در بروکر اپوفایننس

بروکر Opofinance امکان واریز و برداشت ریالی را ندارد اما ایرانیان می‌توانند از تاپ چنج استفاده کنند.

واریز و برداشت در بروکر اپوفایننس
آموزش واریز و برداشت در بروکر اپوفایننس

البته به طور کلی آموزش واریز و برداشت در بروکر اپوفایننس بسیار ساده و متنوع است، برای مثال شما می‌توانید از ویزا کارت، مستر کارت، پرفکت مانی، ارزهای دیجیتال و چندین روش دیگر استفاده نمایید.

آموزش سرمایه‌گذاری در بروکر اپوفایننس

در بروکر اپوفایننس شما می‌توانید در بخش سوشیال تریدینگ ثبت نام کنید و به‌عنوان سرمایه‌گذار یا تریدر حرفه‌ای فعالیت داشته باشید. امکان ایجاد سبد سرمایه‌گذاری پم در اپوفایننس وجود ندارد اما می‌توانید سرمایه خود را روی چند حساب کپی ترید بروکر اپوفایننس تقسیم کنید تا ریسک آن پایین بیاید.

آنچه در مقاله آموزش ثبت نام اپوفایننس خواندیم

همانطور که در مقاله آموزش ثبت نام اپوفایننس خواندیم، این کارگزاری یکی از معتبرترین بروکرها است که خوشبختانه به کاربران ایرانی امکان ثبت نام و احراز هویت را می‌دهد. شما می‌توانید در Opofinance از طریق ارزهای دیجیتال و تاپ چنج پول خود را جابجا کنید، همچنین به امکانات دیگری از جمله 300 ابزار معاملاتی، پلتفرم‌های روز دنیا و سوشیال تریدینگ دسترسی داشته باشید.

https://kodambroker.com/site-opofinance

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اپوفایننس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران