خانه > مقالات بروکر نیکس > آموزش حساب اسلامی در بروکر نیکس

آموزش حساب اسلامی در بروکر نیکس

کاربران مسلمان بروکر نیکس به دلیل اینکه نمی‌خواهند بهره شبانه معاملات باز را پرداخت کنند، نیاز دارند که از حساب اسلامی استفاده کنند. بروکر نیکس ویژگی بدون سواپ را به چند حساب معاملاتی خود اضافه کرده است و با درخواست به پشتیبانی می‌توانید آن را فعال کنید.

حساب اسلامی بروکر نیکس

حساب اسلامی چیست؟

هر معامله‌ای که بیش از یک روز (بعد از نیمه شب) بازبماند مشمول محاسبه بهره شبانه می‌شود که کاربران مسلمان به دلیل شرایط مذهبی نمی‌خواهند سواپ پرداخت یا دریافت کنند. اگر بخواهید بدانید حساب اسلامی چیست؟ باید بگوییم که حساب اسلامی ویژگی است که سبب می‌شود شما نیاز به محاسبه بهره شبانه نداشته باشید.

آموزش ایجاد حساب اسلامی در بروکر نیکس

برای ساخت حساب اسلامی در بروکر NYX شما باید یک حساب از نوع سنت، کپی ترید، PRO VIP یا کاستوم را ایجاد کنید و سپس به پشتیبانی درخواست بدهید تا ویژگی بدون سواپ یا سواپ فری را برای شما فعال کند. دقت کنید که حساب‌های ECN و ECN VIP شامل سواپ یا بهره شبانه هستند و نمی‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید.

در بروکر نیکس شما باید برای ایجاد حساب اسلامی ابتدا یک حساب معاملاتی سنت، PRO VIP یا کاستوم ایجاد کنید و سپس پس از تماس با پشتیبانی از آن‌ها بخواهید که ویژگی سواپ فری را به اکانت معاملاتی شما اضافه کند. مقادیر هزینه سواپ از قبل معلوم نیست و فقط در زمان معاملات مشخص می‌شود.

ایجاد حساب سواپ فری در بروکر نیکس

هنگام ایجاد حساب سواپ فری دقت کنید، حساب سنت کاملاً بدون سواپ است، حساب کپی ترید نیز برای معامله‌گرانی است که از سیستم کپی ترید می‌خواهند استفاده کنند و سواپ در آن محاسبه نمی‌شود. اما حساب CUSTOM زمانی بدون سواپ محاسبه می‌شود که خودتان با کارشناسان بروکر نیکس مذاکره کنید و بتوانید در قراردادتان این مسئله را بگنجانید.

حساب سواپ فری در بروکر نیکس
ایجاد حساب سواپ فری در بروکر نیکس

همچنین در حساب PRO VIP فقط برخی از نمادهای معاملاتی بدون سواپ محاسبه می‌شوند. برای ایجاد یک حساب سواپ فری از پنل کاربری خود ابتدا باید به بخش باز کردن حساب بروید، روی دکمه حساب جدید کلیک کنید و یکی از حساب‌هایی که گفته شد را انتخاب نمایید. سپس به پشتیبانی تیکت بزنید تا ویژگی اسلامی را به حساب معاملاتی شما اضافه کند.

مقدار هزینه‌ روزانه حساب اسلامی بروکر نیکس

متاسفانه مقدار هزینه حساب اسلامی در توضیحات سواپ فری بروکر نیکس نوشته نشده است، اما برای فهمیدن مقدار محاسبه سواپ یا وضعیت بدون سواپ روی نماد معاملاتی مد نظر، می‌توانید یک حساب دمو ایجاد کرده و آن را تست نمایید.

آنچه در مقاله حساب اسلامی بروکر نیکس خواندیم

همان‌طور که در مقاله حساب اسلامی بروکر نیکس خواندیم، سواپ فری به حسابی گفته می‌شود که بهره شبانه برای معاملات آن محاسبه نمی‌شود. اگر می‌خواهید از چنین ویژگی بهره‌مند شوید در بروکر نیکس فقط می‌توانید حساب سنت، PRO VIP و کاستوم را ایجاد کنید. بعد از آن باید به پشتیبانی پیام بدهید تا این ویژگی را برای شما فعال کند.

https://my.nyxbroker.com/en/register?affiliate=pKZLUZh0

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر نیکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید