خانه > مقالات بروکر نورد اف ایکس > ریبیت بروکر نورد اف ایکس

ریبیت بروکر نورد اف ایکس

بروکر نورد اف ایکس بخش مهمی از هزینه‌های معاملاتی را در قالب کش بک و ریبیت به شما بازمی‌گرداند. البته برای دریافت آن باید حتماً زیرمجموعه‌ای از یک IB طرف قرارداد با بروکر نورد اف ایکس شوید. برای آموزش کامل روش دریافت ریبیت در بروکر نورد اف ایکس ادامه مطلب را بخوانید. 

ریبیت بروکر نورد اف ایکس

ریبیت یا کش بک چیست؟

هر معامله‌ای که انجام می‌دهید، شامل پرداخت کمیسیون و اسپرد است. این دو مولفه بخشی از هزینه‌های معاملاتی هستند که جز درآمد بروکرها به حساب می‌آیند. اما بسیاری از کارگزاری‌ها بخش زیادی از این هزینه‌های پرداختی را در قالب ریبیت و کش بک به صورت پول نقد به شما برمی‌گردانند.

ریبیت یا کش بک
ریبیت یا کش بک از هزینه های معاملاتی

حالا که متوجه شدید کش بک یا ریبیت چیست؟ باید بگوییم که روش‌های مختلفی برای دریافت ریبیت وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

کش بک بروکر نورد اف ایکس

کش بک در بروکر NordFX به صورت پول نقد و با کمک واسطه‌ها پرداخت می‌شود. به این معنی که افراد معمولی که عضو نورد اف ایکس هستند به طور معمول نمی‌توانند کش بک بگیرند. برای دریافت کش بک باید ابتدا عضوی از یک مستر IB بزرگ شوید که طرف قرارداد با بروکر نورد اف ایکس است. در این صورت می‌توانید بخش بزرگی از هزینه‌های معاملاتی خود را به شکل پول نقد برگردانید.

بروکر نورد اف ایکس به کاربران معمولی ریبیت پرداخت نمی‌کند و شما برای دریافت ریبیت باید زیرمجموعه یک IB مانند کدام بروکر شوید. در سایت آن ثبت نام کنید و کد معرف آن را در بروکر نورد اف ایکس وارد نمایید تا بتوانید از طریق این آی بی ریبیت دریافت کنید.

دریافت ریبیت بروکر نورد اف ایکس

برای دریافت ریبیت در بروکر نورد اف ایکس ابتدا باید یک IB حرفه‌ای انتخاب کنید، پیشنهاد ما سایت «کدام بروکر» است.

دریافت ریبیت بروکر نورد اف ایکس
آموزش دریافت ریبیت بروکر نورد اف ایکس

اگر قبلاً در این بروکر ثبت نام کرده باشید، می‌توانید در بخش معرف، کد کدام بروکر را به عنوان معرف خود وارد کنید تا زیرمجموعه این آی بی شوید. برای آموزش کامل روش انجام این کار روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک بروکر نورد اف ایکس

همان‌طور که گفتیم ابتدا شما باید از طریق روشی که در بالاتر گفته شد یک آی بی را انتخاب کرده و زیرمجموعه آن شوید. سپس در سایت آی بی نیز ثبت نام کنید. پس از آن با هر میزان فعالیتی که انجام می‌دهید، مقداری ریبیت به شما تعلق خواهد گرفت که از طریق آی بی به شما پرداخت می‌شود. مراحل دریافت ریبیت از بروکر نورد اف ایکس به صورت زیر است:

  1. ثبت نام از طریق IB یا وارد کردن کد معرف آن
  2. ثبت نام در سایت IB (کدام بروکر)
  3. فعالیت معاملاتی
  4. دریافت ریبیت در پنل کاربری

بعد از انجام این مراحل کل روند محاسبه و پرداخت به صورت خودکار برای شما انجام خواهد شد.

مقدار ریبیت در بروکر نورد اف ایکس

میزان ریبیت دریافتی از طریق بروکر نورد اف ایکس به دو عامل مهم بستگی دارد، اول قدرت مالی آی بی که با آن همکاری می‌کنید، دوم میزان گردش مالی و معاملات شما. در مثال بالا، IB کدام بروکر به دلیل قرارداد حرفه‌ای که با بروکر نورد اف ایکس دارد، بین 55 تا 85% هزینه‌های معاملاتی را به شما برمی‌گرداند. در بخش دوم نیز هرچقدر که شما تریدهای بیشتری داشته باشید و پول بیشتری به حسابتان واریز کنید، می‌توانید ریبیت و کش بک بیشتری نیز دریافت نمایید. 

هزینه استفاده از خدمات نورد اف ایکس

کلیه خدمات بروکر NordFX به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و هیچ هزینه‌ای شامل شما نمی‌شود. حتی برای دریافت کش بک، IB ها هیچ پولی از شما نمی‌گیرند و همه فرایند آن کاملاً رایگان است.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر نورد اف ایکس

هیچ محدودیتی در تعداد دریافت ریبیت در بروکر نورد اف ایکس وجود ندارد، هرچقدر که شما بیشتر معامله کنید، ریبیت بیشتری خواهید گرفت. معمولاً کش بک و ریبیت توسط آی بی به صورت روزانه محاسبه می‌شود و در پایان روز به حساب شما واریز خواهد شد و می‌توانید آن را برداشت کنید.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر نورد اف ایکس

همان‌طور که قبلاً گفته شد برای اینکه ریبیت به شما تعلق بگیرد، باید حتماً زیرمجموعه یک آی بی شوید، سپس در سایت آن IB ثبت نام کنید و پنل کاربری بسازید. از آن لحظه به بعد ریبیت شما هر روز پس از محاسبه به پنل کاربری شما واریز می‌شود. شما خیلی ساده می‌توانید، درخواست واریز ریبیت به کارت بانکی خود را بدهید و IB در سریع‌ترین زمان ممکن پول را برای شما واریز خواهد کرد. 

آنچه در مقاله ریبیت بروکر نورد اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله ریبیت بروکر نورد اف ایکس اف ایکس خواندید، برای دریافت ریبیت از این بروکر شما حتماً باید یک مستر آی بی طرف قرارداد با بروکر را انتخاب کنید. پس از این کار باید با لینک او ثبت نام کرده یا کد معرف آی بی را وارد کنید. از اینجا به بعد از طریق IB انتخاب شده، شما بر اساس میزان فعالیتی که انجام می‌دهید، ریبیت و کش بک را به صورت پول نقد دریافت خواهید کرد. انجام این روند هیچ‌گونه هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت.

https://kodambroker.com/site-nordfx

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر نورد اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران