خانه > مقالات بروکر نورد اف ایکس > آموزش واریز و برداشت بروکر نورد اف ایکس

آموزش واریز و برداشت بروکر نورد اف ایکس

بروکر نورد اف ایکس روش‌های متنوعی را برای واریز و برداشت به کاربران ارائه می‌کند. البته قبل از هر عملیات مالی، باید احراز هویت خود را در این سایت کامل کرده باشید. شما از روش‌های تاپ چنج، ارزهای دیجیتال، اسکریل، پرفکت مانی و … می‌توانید نقل و انتقال پول خود را در بروکر نورد اف ایکس انجام دهید.

واریز و برداشت در بروکر نورد اف ایکس

آموزش واریز و برداشت در بروکر نورد اف ایکس

زمانی که وارد بروکر NordFX می‌شوید، بعد از احراز هویت به کلیه امکانات سایت از جمله واریز و برداشت دسترسی خواهید داشت. شما به‌عنوان یک کاربر ایرانی روش‌های مختلفی را برای نقل و انتقال پول در اختیار دارید که مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر است:

  • واریز و برداشت ریالی (غیر مستقیم)
  • تاپ چنج
  • پرفکت مالی
  • انواع کیف پول ارز دیجیتال
  • فست پی
  • اسکریل
  • نتلر
  • و …

هرکدام از روش‌های بالا می‌توانند بسته به عملیات واریز یا برداشت، شامل کمیسیون خاص خود شوند که هنگام جابجایی پول به شما اطلاع داده خواهد شد.

واریز و برداشت ریالی در بروکر نورد اف ایکس

اگر شما می‌خواهید به عنوان یک کاربر ایرانی فقط از طریق بانک‌های محلی و به روش ریالی جابجایی پول خود را انجام دهید، ابتدا باید برای این کار پیامی به پشتیبانی بروکر ارسال کنید تا لینک یک کانال تلگرام را به شما بدهد.

واریز و برداشت ریالی در بروکر نورد اف ایکس
آموزش واریز و برداشت ریالی در بروکر نورد اف ایکس

شما در این کانال به یک مدیر حساب معرفی خواهید شد که فرایند واریز و برداشت ریالی را برایتان انجام می‌دهد، همچنین همین‌جا می‌توانید نرخ تبدیل ارز را به صورت روزانه ببینید.

بروکر نورد اف ایکس روش‌های متفاوتی را برای واریز و برداشت به کاربرانش ارائه می‌کند. ایرانیان می‌توانند از طریق واریز و برداشت ریالی، تاپ چنج یا ارزهای دیجیتال، نقل و انتقال پول خود را انجام دهند. در نظر داشته باشید که برای واریز و برداشت در بروکر نورد اف ایکس حتماً باید احراز هویتتان کامل شده باشد.

مراحل واریز در بروکر نورد اف ایکس

اما برای واریز پول در بروکر نورد اف ایکس به روش‌های دیگر باید وارد پنل کاربری خود شوید و از منوی سمت راست روی گزینه دوم که واریز وجه است کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود.

مرحله اول واریز در بروکر نورد اف ایکس
مرحله اول آموزش واریز در بروکر نورد اف ایکس

در اینجا چند گزینه وجود دارد، واریز وجه، سوابق واریزی‌ها، برداشت، سوابق برداشت‌ها. همان‌طور که مشخص است روی دکمه واریز وجه کلیک کنید تا به صفحه دیگری هدایت شوید.

مرحله دوم واریز در بروکر نورد اف ایکس
مرحله دوم آموزش واریز در بروکر نورد اف ایکس

در اینجا چند مرحله وجود دارد که برای تکمیل واریز در بروکر NordFX باید یکی یکی آنها را انجام دهید؛ در مرحله اول چند فیلد می‌بینید که باید تکمیل شود. فیلد اول برای انتخاب عملیات است، همان‌طور که در عکس زیر می‌بینید باید مشخص کنید که می‌خواهید واریز کنید، انتقال داخلی داشته باشید، واریز شما به ترمینال است و یا … .

مرحله سوم واریز در بروکر نورد اف ایکس
مرحله سوم آموزش واریز در بروکر نورد اف ایکس

در فیلد دوم مشخص کنید که انتقال وجه شما قرار است از چه طریقی انجام شود، برای مثال ما روش تاپ چنج را انتخاب می‌کنیم. در نهایت هم باید در فیلد سوم انتخاب کنید که پول واریزی شما به کجا انتقال پیدا کند. آیا کیف پول یا حساب معاملاتی خاصی مد نظرتان است.

مرحله چهارم واریز در بروکر نورد اف ایکس
مرحله چهارم آموزش واریز در بروکر نورد اف ایکس

بعد از پر کردن این سه فیلد از مرحله اول، وارد مرحله دوم واریز وجه خواهید شد که مشابه تصویر زیر است.

در اینجا ما 3 بخش داریم، زمانی که مبلغ را در بخش اول وارد کنید، دو بخش دیگر به صورت خودکار میزان کمیسیون و میزان دریافتی نهایی را به شما نمایش خواهند داد. در بیشتر روش‌ها، هنگام واریز وجه هیچ کمیسیونی از مبلغ شما دریافت نخواهد شد. بعد از پر کردن عدد، دکمه واریز وجه را بزنید تا به درگاه مربوطه هدایت شوید.

مرحله پنجم واریز در بروکر نورد اف ایکس
مرحله پنجم آموزش واریز در بروکر نورد اف ایکس

در درگاهی که به آن انتقال پیدا کرده‌اید یک بار دیگر مشخصات واریز وجه را می‌بینید؛ اگر همه چیز درست است واریز وجه در بروکر نورد اف ایکس را تکمیل کنید.

مراحل برداشت در بروکر نورد اف ایکس

مراحل برداشت در بروکر نورد اف ایکس نیز از همان مسیر شروع می‌شود، روی گزینه واریز و برداشت از منوی سمت راست کلیک کنید تا صفحه زیر باز شود و سپس باید دکمه برداشت را بزنید.

مرحله اول برداشت از بروکر نورد اف ایکس
مرحله اول آموزش برداشت از بروکر نورد اف ایکس

فیلدهای برداشت را به همان ترتیب پر کنید؛ گزینه اول را روی برداشت بگذارید، گزینه دوم برای انتخاب حساب یا کیف پولی است که می‌خواهید برداشت از آن انجام شود. در گزینه سوم روش انتقال وجه را انتخاب نمایید. سپس روی دکمه ادامه کلیک کنید.

مرحله دوم برداشت از بروکر نورد اف ایکس
مرحله سوم آموزش برداشت از بروکر نورد اف ایکس

در بخش بعدی میزان برداشت را مشخص کنید تا برای شما مبلغ قابل برداشت نمایش داده شود.

مرحله سوم برداشت از بروکر نورد اف ایکس
مرحله سوم آموزش برداشت از بروکر نورد اف ایکس

دقت داشته باشید که همه روش‌های برداشت بروکر نورد اف ایکس شامل پرداخت کمیسیون می‌شوند. برای مثال اگر بخواهید از طریق تاپ چنج برداشت خود را انجام دهید، شامل 3% هزینه پردازش می‌شود.

آنچه در مقاله واریز و برداشت بروکر نورد اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در مقاله واریز و برداشت نورد اف ایکس خواندیم، در این بروکر کاربران ایرانی می‌توانند از طریق یک مدیر حساب، عملیات واریز و برداشت را به صورت ریالی انجام دهند. البته روش‌های دیگری برای نقل و انتقال پول وجود دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تاپ چنج، ارزهای دیجیتال، نتلر، مستر کارت، فست پی و … اشاره کرد. فرایند برداشت در بروکر نورد اف ایکس شامل هزینه و کمیسیون می‌شود.

https://kodambroker.com/site-nordfx

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر نورد اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران