خانه > مقالات بروکر لایت فایننس > بونوس بروکر لایت فایننس

بونوس بروکر لایت فایننس

بروکر لایت فایننس به عنوان یک بروکر معتبر همیشه سعی دارد تا در تاریخ‌های مختلف، مسابقات گوناگون و بونوس‌های جذابی را به کاربران خود ارائه دهد. ما در این مطلب سعی داریم به بررسی شیوه و قوانین بونوس بروکر لایت فایننس بپردازیم.

بونوس های بروکر لایت فایننس

بونوس در فارکس چیست؟

به جوایزی که بروکرها بابت انجام انواع فعالیت‌های مختلف به کاربران خود ارائه می‌دهند بونوس گفته می‌شود. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ باید بدانید که بونوس‌ها معمولاً برای ثبت نام، واریز، گردش مالی یا معرفی دوستان به کاربران ارائه می‌شود.

آموزش افتتاح حساب بروکر لایت فایننس

برای ایجاد حساب در بروکر Litefinance به صفحه اول سایت این کارگزاری مراجعه کنید، سپس روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید تا صفحه زیر برای شما باز شود.

افتتاح حساب در بروکر لایت فایننس
آموزش افتتاح حساب در بروکر لایت فایننس

در اینجا باید کشور خود، ایمیل و یک گذرواژه را انتخاب کرده و سپس روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا حساب کاربری شما ایجاد شود و ثبت نام در بروکر لایت فایننس برای شما تکمیل شود تا بتوانید به پنل خود دسترسی داشته باشید.

بروکر لایت فایننس بونوس های متفاوتی را به کاربران خود ارائه می‌کند، برای دریافت این بونوس‌ها باید ابتدا در بروکر ثبت نام کرده و احراز هویت خود را کامل کنید.

بونوس های بروکر لایت فایننس در فارکس

در حال حاضر فقط یک بونوس واریزی به نام Happy Birthday در این کارگزاری فعال است. برای دریافت این بونوس یک کد تبلیغی، از «فرم سپرده‌گذاری» صفحه در پروفایل شخصی خود بازدید کنید، یک سیستم پرداخت را انتخاب کرده و کلمه کلیدی را وارد کنید. سپس یک واریز به حساب خود انجام دهید و یک پاداش از بروکر LiteFinance دریافت کنید.

بونوس های بروکر لایت فایننس
بونوس های بروکر لایت فایننس

این کد تبلیغاتی به شما حق دریافت 100% نسبت به واریزتان را می‌دهد. مشتریان فقط به تعداد 5 بار می‌توانند از این کد تبلیغاتی استفاده کنند. حداکثر جایزه‌ی تشویقی که در قالب این طرح پیشنهادی ارائه شده مبلغ $10000 است.

آموزش دریافت بونوس بروکر لایت فایننس

برای دریافت بونوس بروکر لایت فایننس پس از افتتاح حساب، باید احراز هویت را انجام دهید، یک حساب معاملاتی واقعی بسازید و در آن واریزی داشته باشید. مراحل دریافت بونوس‌ها می‌تواند با هم متفاوت باشد.

قوانین دریافت بونوس بروکر لایت فایننس

هر بونوسی که ارائه می‌شود، شرایط و قوانین خودش را دارد. کاربران می‌توانند به بخش صفحه قوانین بونوس مراجعه کنند و از شرایط استفاده از آن مطلع شوند. چون در حال حاضر بروکر لایت فایننس بونوسی ندارد ما نمی‌توانیم قوانین بونوس های این بروکر را شرح دهیم.

نحوه واریز بونوس بروکر لایت فایننس به حساب مشتری

معمولاً بونوس‌های بروکر لایت فایننس پس از هماهنگی با پشتیبانی به صورت خودکار روی حساب معاملاتی شما اضافه خواهند شد اما در نظر داشته باشید که بونوس‌ها قابل برداشت نیستند و فقط می‌توانید با آن‌ها معامله کنید.

بونوس خوش آمد گویی بروکر لایت فایننس

بونوس خوش آمد گویی به بونوسی گفته می‌شود که به کاربران تازه وارد تعلق می‌گیرد. این بونوس بعد از ثبت نام و واریز اولیه به حساب معاملاتی کاربران واریز می‌شود. در حال حاضر بروکر لایت فایننس بونوس خوش آمد گویی ندارد.

مسابقات بروکر لایت فایننس

در حال حاضر هیچ مسابقه‌ای در لایت فایننس برگزار نمی‌شود. در تاریخ مهر 1402 شما در بخش مسابقات این بروکر هیچ مسابقه فعالی را نخواهید ولی احتمالا در آینده این بروکر مسابقاتی را برگزار کند.

جوایز و پاداش بروکر لایت فایننس

در بروکر لایت فایننس همیشه جوایز و قرعه‌کشی‌های متنوعی وجود دارد. از آنجا که دائماً این جوایز در حال تغییر است برای اطلاع از آن باید در تاریخی که می‌خواهید، به بخش طرح‌های تشویقی خود بروکر مراجعه کنید. عموماً جوایز و پاداش‌های بروکر لایت فایننس به صورت نقدی و غیر نقدی به کاربران تعلق می‌گیرد.

آنچه در مقاله بونوس بروکر لایت فایننس خواندیم

همان‌طور که در مقاله بونوس بروکر لایت فایننس خواندیم، این کارگزاری فعلاً فقط یک بونوس بر اساس کد تبلیغاتی به نام Happy Birthday دارد که برای مدت محدودی فعال خواهد بود و هر کاربر می‌توانید 5 بار و تا سقف 10 هزار دلار از این بونوس استفاده کند.

https://kodambroker.com/site-litefinance

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر لایت فایننس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران