خانه > مقالات بروکر لایت فایننس > ریبیت بروکر لایت فایننس

ریبیت بروکر لایت فایننس

ریبیت و کش بک در بروکر لایت فایننس فقط به شرکت‌ها یا افرادی تعلق می‌گیرد که به عنوان زیرمجموعه یک IB در این کارگزاری مشغول به فعالیت باشند. پس شما به عنوان یک کاربر معمولی نمی‌توانید به صورت مستقیم ریبیت یا کش بک دریافت کنید تنها راه برای این کار این است که شما عضوی از زیرمجموعه یک مستر آی بی بزرگ باشید. ما در ادامه مقاله توضیحات تکمیلی درباره روش انجام این کار در بروکر لایت فایننس را به شما ارائه خواهیم داد.

ریبیت بروکر لایت فایننس

ریبیت یا کش بک چیست؟

هر بار که شما معامله‌ای در فارکس باز می‌کنید، شامل پرداخت کمیسیون و اسپرد می‌شود که جز هزینه‌های معاملاتی به حساب می‌آیند. اما بروکرها برای اینکه کاربران خود را تشویق به انجام فعالیت بیشتر کنند، بخش بزرگی از این هزینه معاملاتی را در قالب پول نقد با عنوان ریبیت به آن‌ها برمی‌گردانند. حالا که متوجه شدید کش بک یا ریبیت چیست؟ باید با روش دریافت آن در بروکر لایت فایننس آشنا شوید.

کش بک بروکر لایت فایننس

در بروکر Litefinance شما به عنوان یک معامله‌گر، می‌توانید بر اساس میزان معاملات، گردش مالی و سطحی که در آن قرار دارید کش بک یا ریبیت دریافت کنید. البته همان‌طور که گفتیم این کش بک به صورت مستقیم به کاربران تعلق نمی‌گیرد و برای دریافت آن باید مراحلی را بگذرانید که در ادامه گفته خواهد شد.

در بروکر لایت فایننس زمانی که زیرمجموعه یک IB باشید، می‌توانید بخش مهمی از هزینه‌های معاملاتی خود را در قالب کش بک و ریبیت به صورت نقدی پس بگیرید. بهترین آی بی‌طرف قرارداد با بروکر لایت فایننس، وب‌سایت «کدام بروکر» است که تا 85% بیشتر از حد معمول به شما ریبیت پرداخت می‌کند.

دریافت ریبیت بروکر لایت فایننس

برای دریافت ریبیت از بروکر لایت فایننس، اگر قبلاً در این بروکر ثبت نام کرده باشید می‌توانید کد معرف کدام بروکر را در بخش معرف خود وارد کنید تا عضوی از زیرمجموعه کدام بروکر در بروکر لایت فایننس شوید و از این طریق ریبیت به شما تعلق بگیرد.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک لایت فایننس

همان‌طور که گفته شد بروکر لایت فایننس فقط زمانی به شما ریبیت پرداخت خواهد کرد که حتماً زیرمجموعه یک آی بی باشید. بنابراین مراحل دریافت کش بک یا ریبیت در بروکر لایت فایننس به شرح زیر است:

  • ثبت نام از طریق لینک IB در بروکر
  • وارد کردن کد معرف IB
  • ثبت نام در سایت IB
  • انجام فعالیت و دریافت خودکار کش بک در پنل کاربری خود

برای آموزش کامل نحوه انجام این کار لطفاً روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

مقدار ریبیت در بروکر لایت فایننس

میزان ریبیت دریافتی از بروکر لایت فایننس به دو عامل مهم بستگی دارد. مسئله اول مقدار فعالیت خود شماست چون میزان ریبیتی که دریافت می‌کنید بر اساس گردش مالی و مقدار معاملات خودتان سنجیده می‌شود. مسئله بعدی قدرت مالی IB تان است. برای مثال کدام بروکر تنها آی بی طرف قرارداد با بروکر لایت فایننس است که تا 85% از هزینه‌های معاملاتی شما را در قالب کش بک و کمیسیون به شما باز می‌گرداند.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر لایت فایننس

هیچ محدودیتی در تعداد دریافت ریبیت در بروکر لایت فایننس وجود ندارد. زمانی که زیرمجموعه یک آی بی شوید، تا روزی که به معاملات خود در بروکر لایت فایننس ادامه بدهید، ریبیت و کش بک نیز دریافت خواهید کرد.

هزینه استفاده از خدمات  لایت فایننس

هیچ‌کدام از خدمات خود سایت لایت فایننس و یا حتی IB که قرار است از طریق آن ریبیت دریافت کنید پولی نیست و شما به تمام این خدمات به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر لایت فایننس

در بروکر Litefinance ریبیت به صورت خودکار به کیف پول شما واریز می‌شود. یعنی زمانی که زیرمجموعه یک آی بی شوید ریبیت به شما تعلق خواهد گرفت. این ریبیت به صورت خودکار برایتان محاسبه می‌شود و هر ماه به صورت پول نقد روی کیف پول شما اضافه خواهد شد. 

آنچه در مقاله ریبیت بروکر لایت فایننس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله ریبیت بروکر لایت فایننس خواندیم، شما در این کارگزاری می‌توانید به راحتی از طریق عضویت در زیرمجموعه یک مستر آی بی، اقدام به دریافت ریبیت کنید. برای این کار یا باید با لینک آن IB ثبت نام خود را انجام بدهید یا اینکه کد معرف آی بی را وارد نمایید. پس از فعال شدن، ریبیت و کش بک شما به صورت خودکار محاسبه و در کیف پول شما اضافه خواهد شد.

https://kodambroker.com/site-litefinance

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر لایت فایننس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران