خانه > مقالات بروکر لایت فایننس > آموزش واریز و برداشت در لایت فایننس

آموزش واریز و برداشت در لایت فایننس

بروکر لایت فایننس روش‌های مختلفی را برای واریز و برداشت وجه به کاربرانش ارائه می‌کند. در این بروکر شما می‌توانید برای نقل و انتقال پول از کارت‌های اعتباری، تاپ چنج، ارزهای دیجیتال، پرفکت مانی و … استفاده کنید. ما در ادامه مقاله روش کامل واریز و برداشت در بروکر لایت فایننس را به شما آموزش خواهیم داد.

واریز و برداشت بروکر لایت فایننس

آموزش واریز و برداشت بروکر لایت فایننس

یکی از نقاط ضعف بروکر لایت فایننس این است که مانند بسیاری از کارگزاری‌ها امکان واریز و برداشت ریالی را ندارد، یعنی شما نمی‌توانید مستقیماً با کارت بانکی خود به این بروکر واریز وجه داشته باشید. البته ایرانیان دو راه ساده برای این کار دارند، یکی استفاده از تاپ چنج و دیگری ارزهای دیجیتال. دقت داشته باشید که قبل از واریز و برداشت شما حتماً باید احراز هویت خود را تکمیل کرده باشد تا اجازه این کار به شما داده شود. مهم‌ترین روش‌های واریز و برداشت در بروکر لایت فایننس شامل موارد زیر است:

 • تتر
 • تاپ چنج
 • کارت بانکی بین‌المللی
 • Tron
 • AdvCash
 • LiteCoin
 • Bitcoin Cash
 • Monero
 • Ripple
 • Zcash
 • و…
کاربران ایرانی برای واریز و برداشت در بروکر لایت فایننس می‌توانند از طریق تاپ چنج (TcPay)، پرفکت مانی و ارزهای دیجیتال استفاده کنند. هنوز در بروکر لایت فایننس امکان واریز و برداشت ریالی مستقیم وجود ندارد.

مراحل واریز در بروکر لایت فایننس

برای واریز وجه در بروکر لایت فایننس وارد پنل کاربری خودتان شوید، از منوی سمت راست روی دکمه دارایی کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود. همان‌طور که در تصویر می‌بینید در نگاه اول روش‌های واریز وجه شامل تتر، تاپ چنج، کارت بانکی بین‌المللی و Tron وجود دارد که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

مرحله اول واریز به حساب در بروکر لایت فایننس
مرحله اول آموزش واریز به حساب در بروکر لایت فایننس

اما کمی در تصویر که پایین‌تر بیایید سه گزینه دیگر به نام کارت بانکی، سیستم الکترونیک و رمز ارزها را مشاهده می‌کنید که روی هرکدام از این تب‌ها که کلیک کنید، روش‌های جابجایی پول را در زیرمجموعه آن خواهید دید. ما به دلیل اینکه متداول‌ترین روش جابجایی پول برای ایرانیان از طریق تاپ چنج است، در ادامه این روش را بیشتر توضیح خواهیم داد.

مرحله دوم واریز به حساب در بروکر لایت فایننس
مرحله دوم آموزش واریز به حساب در بروکر لایت فایننس

برای ادامه کار روی تاپ چنج کلیک کنید، در وسط تصویر یک فرم باز می‌شود که باید مشخصات داخل آن را پر کنید. در گزینه اول ابتدا باید حساب معاملاتی یا کیف پولی که می‌خواهید پول واریزی خود را درون آن بریزید انتخاب کنید، سپس میزان پرداخت و ارز مد نظرتان را انتخاب نمایید و روی دکمه ادامه کلیک کنید، خوشبختانه واریز وجه در بروکر لایت فایننس شامل هیچ‌گونه کمیسیونی نخواهد شد. بعد از اینکه روی دکمه ادامه کلیک کردید، یک صفحه مشخصات واریز برایتان خواهد آمد که باید آن را تایید کنید.

مرحله سوم واریز به حساب در بروکر لایت فایننس
مرحله سوم آموزش واریز به حساب در بروکر لایت فایننس

بعد از آن به درگاه تاپ چنج مانند تصویر زیر هدایت خواهید شد، در اینجا باید یوزرنیم و پسورد تاپ چنج خود را وارد کرده تا بتوانید انتقال وجه به لایت فایننس را نهایی کنید.

مراحل برداشت در بروکر لایت فایننس

مراحل برداشت وجه از بروکر لایت فایننس نیز تا حد زیادی شبیه به واریز است، شما باید از پنل کاربری خود روی گزینه دارایی کلیک کنید، از منوی بالا، برداشت وجه را بزنید و روشی که می‌خواهد از طریق آن پول خود را بردارید انتخاب کنید. از آنجا که معمولاً ایرانیان تاپ چنج را انتخاب می‌کنند ما روش برداشت با تاپ چنج را توضیح خواهیم داد. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، بعد از زدن گزینه تاپ چنج، در وسط پنل کاربری فرمی برای شما ایجاد می‌شود.

مرحله اول برداشت از حساب در بروکر لایت فایننس
مرحله اول آموزش برداشت از حساب در بروکر لایت فایننس

ابتدا باید کیف پول تاپ چنج خود را به بروکر Litefinance معرفی کنید، برای این کار روی دکمه اضافه کردن کیف پول کلیک کنید. دقت داشته باشید که برای این کار فقط یک بار لازم است و از دفعات بعدی که بخواهید برداشت وجه کنید، فقط کافی است کیف پول خود را انتخاب کنید. برای اضافه کردن کیف پول خود شماره آن را وارد کنید و دکمه ذخیره را بزنید تا کیف پول تاپ چنج شما ذخیره شود. سپس مقدار برداشتی که می‌خواهید را وارد نمایید، در قسمت زیر آن، میزان دریافتی شما پس از کسر کمیسیون برداشت نمایش داده می‌شود و در نهایت دکمه ادامه را بزنید تا واریزی شما نهایی شود.

مرحله دوم برداشت از حساب در بروکر لایت فایننس
مرحله دوم آموزش برداشت از حساب در بروکر لایت فایننس

نکته: اگر برای اولین بار واریز و برداشت را انجام می‌دهید، حتماً بعد از تکمیل فرایند باید به پشتیبانی پیام بدهید.

آنچه در مقاله آموزش واریز و برداشت بروکر لایت فایننس خواندیم

همان‌طور که در مقاله آموزش واریز و برداشت بروکر لایت فایننس آموختیم، روش‌های متنوعی برای واریز و برداشت در بروکر لایت فایننس وجود دارد. شما به عنوان یک کاربر ایرانی می‌توانید از طریق تاپ چنج، ارزهای دیجیتال، تتر، پرفکت مانی، ارزهای دیجیتال و… کار نقل و انتقال پول خود را انجام دهید. دقت داشته باشید که واریز در بروکر لایت فایننس شامل کمیسیون نمی‌شود ولی برداشت در روش‌های مختلف ممکن است که کمیسیونی داشته باشد. برای عملیات برداشت حتماً باید احراز هویت خود را تکمیل کرده باشید.

https://kodambroker.com/site-litefinance

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر لایت فایننس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران