خانه > مقالات بروکر اینگات > حساب پم بروکر اینگات

حساب پم بروکر اینگات

بروکر اینگات در سیستم خود امکان ارائه حساب پم را ندارد، شما اگر به دنبال استفاده از سوشال تریدینگ در این کارگزاری هستید، فقط می‌توانید از کپی ترید در بروکر اینگات استفاده کنید.

حساب پم بروکر اینگات

حساب پم چیست؟

قبل از بررسی کامل حساب پم در بروکر Ingot ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ به زبان ساده، حساب PAMM به حسابی گفته می‌شود که توسط یک مدیر صندوق ایجاد شده و سرمایه‌گذاران پول را درون آن واریز می‌کنند. اگر دقیق‌تر بخواهید بدانید حساب پم چیست؟ باید بگوییم که این حساب نوعی از صندوق سرمایه‌گذاری است که در نهایت سود و زیان آن بین همه به میزان درصد شراکتشان تقسیم می‌شود.

آموزش افتتاح حساب پم در اینگات

بروکر اینگات همان‌طور که گفته شد هیچ‌گونه خدمات حساب PAMM را ارائه نمی‌کند و نهایتاً شما به‌عنوان کاربر می‌توانید از حساب کپی ترید بروکر اینگات استفاده کنید.

بروکر اینگات هنوز امکان استفاده از حساب PAMM را فراهم نکرده است. در این کارگزاری اگر هم بخواهید از سوشیال تریدینگ بهره ببرید، ناچار هستید که از حساب کپی ترید بروکر اینگات استفاده کنید.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم اینگات خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله بررسی حساب پم اینگات خواندید، هنوز این کارگزاری امکان استفاده از حساب پم را ایجاد نکرده است. شما برای استفاده از سوشال تریدینگ در این بروکر فقط میتوانید از سیستم کپی ترید استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-ingot

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اینگات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران