خانه > مقالات بروکر آی اف سی مارکتس > بونوس بروکر آی اف سی مارکتس

بونوس بروکر آی اف سی مارکتس

بروکر آی اف سی مارکتس دارای رگوله معتبر CySEC است و حدود 17 سال سابقه درخشان در بازار فارکس دارد. یکی از ویژگی‌های مهم بروکر IFC Markets، پروموشن‌ها و جوایز متعددی است که برای جذب کاربران فارکس به آنها ارائه می‌کند. ما در این مقاله می‌خواهیم تمامی شرایط دریافت بونوس از بروکر آی اف سی مارکتس را مورد بررسی قرار دهیم، با ما همراه شوید.

بونوس بروکر آی اف سی مارکتس

بونوس در فارکس چیست؟

به پاداش‌های نقدی و غیر نقدی که کارگزاری‌ها به کاربران ارائه می‌دهند بونوس می‌گویند. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ باید بدانید که این پاداش‌ها می‌توانند قابل برداشت یا قابل معامله باشند به نحوی که شما فقط بتوانید سود آن را برداشت کنید.

آموزش و مراحل دریافت بونوس آی اف سی مارکتس

از آنجا که بروکر آی اف سی مارکتس بونوس‌های بسیار متعددی دارد، روش‌های دریافت هرکدام نیز با دیگری متفاوت است. اما اولین موضوع در دریافت بونوس، ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس است. بعد از این کار شما باید احراز هویت خود را نیز انجام دهید تا بتوانید به تمامی مسابقات و پروموت‌ها دسترسی داشته باشید.

بونوس های بروکر آی اف سی مارکتس در فارکس

در بروکر آی اف سی مارکتس، در حال حاضر (مهر ۱۴۰۲) بونوس های مختلفی وجود دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بونوس روز تولد
  2. بونوس همکاری
  3. بونوس آکادمی معامله
  4. بونوس واریزی
  5. بونوس خوش آمد گویی

این موارد تنها بخشی از برنامه‌های بونوس و پروموت این بروکر است که می‌تواند در تاریخ‌های مختلف تغییراتی در آنها اعمال شود.

مراحل دریافت بونوس در بروکر آی اف سی مارکتس

مراحل اولیه دریافت بونوس در بروکر آی اف سی مارکتس به شرح زیر است:

  1. ثبت نام
  2. احراز هویت
  3. انتخاب پروموشن یا بونوس
  4. پذیرش قوانین

البته ممکن است هر بونوسی، دارای مراحل بیشتری نیز باشد که باید هنگام دریافت آن، انجام دهید. 

جوایز و پاداش بروکر آی اف سی مارکتس

زمانی که به جوایز بروکر IFC Markets نگاه می‌کنیم، واقعاً موارد جذابی در آن مشاهده می‌شود که احتمالاً در کمتر بروکری دیده‌اید.

جوایز و پاداش بروکر آی اف سی مارکتس
جوایز و پاداش بروکر آی اف سی مارکتس

این کارگزاری با برگزاری مسابقات و بونوس های مختلف اقدام به ارائه جوایزی چون خودرو، شمش طلا، پول نقد و … می‌کند که برای معامله گران بسیار جذاب است.

قوانین دریافت بونوس آی اف سی مارکتس

قوانین دریافت بونوس در بروکر آی اف سی مارکتس برای هرکدام از آن‌ها می‌تواند کاملاً متفاوت باشد، در برخی بونوس‌ها شما باید حداقل مبلغ واریزی به حسابتان داشته باشید تا شامل دریافت آن بونوس شوید، و در برخی دیگر باید گردش مالی شما به حد مشخصی رسیده باشد. به صورت کلی زمانی که می‌خواهید یک بونوس را دریافت کنید، حتماً باید فایل قوانین آن را به دقت مطالعه کنید.

نحوه واریز بونوس آی اف سی مارکتس به حساب مشتری

زمانی که شما تمامی مراحل دریافت بونوس در بروکر آی اف سی مارکتس را طی می‌کنید، بونوس به صورت خودکار توسط بروکر به حساب معاملاتی شما واریز خواهد شد.

بروکر آی اف سی مارکتس یکی از کارگزاری‌های مطرح بازار فارکس است که همیشه مسابقات، پروموت و بونوس های جذابی را به مخاطبان خود ارائه می‌کند، این بروکر سعی دارد برنامه‌های جذب مشتری خود را همیشه فعال نگه‌دارد تا کاربران جدید ترغیب شوند که حساب معاملاتی خود را در این بروکر ایجاد کنند.

بونوس خوش آمد گویی بروکر آی اف سی مارکتس

بونوس خوش آمد گویی به بونوسی گفته می‌شود که معمولاً به کاربران تازه وارد تعلق می‌گیرد، شما زمانی می‌توانید از این بونوس استفاده کنید که در بروکر آی اف سی مارکتس ثبت نام کرده باشید، احراز هویت کرده و در نهایت اولین واریزی را انجام داده باشید.

مسابقات بروکر آی اف سی مارکتس

بروکر آی اف سی مارکتس از آن دسته از کارگزاری‌هاست که همیشه فهرست مسابقاتی که برگزار می‌کند بسیار زیاد است.

مسابقات بروکر آی اف سی مارکتس
مسابقات بروکر آی اف سی مارکتس

همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید، در حال حاضر در مهر 1402 چند مسابقه مختلف با شرایط متفاوت در بروکر IFC در حال برگزاری است که تریدرها بر اساس علاقه خود می‌توانند در یکی از آنها شرکت کنند.

آنچه در بررسی بونوس بروکر آی اف سی مارکتس آموختیم

شاید به جرئت بتوان گفت که جذاب‌ترین بروکر در ارائه بونوس، پروموت و پاداش به کاربران، کارگزاری آی اف سی مارکتس باشد. این بروکر همیشه در حال برگزاری مسابقات متعددی است که در نتیجه آن جوایز بسیار ارزشمندی به برندگانش اهدا می‌کند. همچنین بروکر IFC Markets بونوس های فوق‌العاده متنوعی نیز دارد که شما می‌توانید بعد از ثبت نام و احراز هویت، برای دریافت آنها اقدام کنید.

https://kodambroker.com/site-ifcmarkets

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آی اف سی مارکتس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران