خانه > مقالات بروکر آی اف سی مارکتس > ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس

ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس

بروکر آی اف سی مارکتس یکی از کارگزاری‌های خوش‌نام در دنیای فارکس است که حدود 17 سال سابقه فعالیت در این زمینه دارد. این کارگزاری خوشبختانه اجازه ثبت نام و احراز هویت به کاربران ایرانی را می‌دهد و با داشتن رگوله BVI FSC به یکی از کارگزاری‌های معتبر برای ایرانیان تبدیل شده است. برای آموزش ثبت نام و شیوه کار کردن با بروکر آی اف سی مارکتس، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بررسی بروکر آی اف سی مارکتس

بروکر IFC Markets بخشی از شرکت معتبر IFCM GROUP است که در سال ۲۰۰۶ بخش کارگزاری خود را راه‌اندازی کرده و در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته است. این بروکر دو رگوله معتبر BVI FSC و CySEC دارد و کاربران می‌توانند با اطمینان بالایی در آن فعالیت کنند. در بروکر آی اف سی مارکتس بیش از ۶۵۰ ابزار معاملاتی، پلتفرم‌های متنوع و خدمات گسترده‌ای وجود دارد. بررسی بروکر آی اف سی مارکتس نشان می‌دهد که این کارگزاری تا به امروز جز بروکرهای معتبر و قابل اطمینان در دنیای فارکس است.

ویدیو آموزشی ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس

در این ویدیو آموزشی نحوه ایجاد حساب و احراز هویت در بروکر آی اف سی مارکتس را به صورت کامل به شما توضیح داده ایم:

آموزش ثبت نام بروکر آی اف سی مارکتس

قدم اول برای استفاده از بروکر IFC Markets، ثبت نام در این کارگزاری است. برای این کار به صفحه اول سایت مراجعه کنید و روی «افتتاح حساب کلیک» نمایید تا صفحه زیر برایتان باز شود. همان‌طور که می‌بینید در فرم اول باید نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس، رمز عبور و کشور خود را مشخص کنید. اگر قصد دارید یک حساب شرکتی بسازید، از همان بخش بالا گزینه شخصی را به شرکتی تغییر دهید.

مرحله اول ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس
مرحله اول آموزش ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس

سپس یک لینک تایید به ایمیل شما ارسال می‌شود که باید به ایمیل های خود مراجعه کنید و روی لینک کلیک نمایید؛ اگر لینک را در اینباکس ایمیل خود پیدا نکردید در بخش اسپم جستجو کنید. ایمیل را باز کنید، روی تایید ایمیل کلیک کنید تا دوباره به صفحه جدیدی که در زیر می‌بینید بازگردید. در این صفحه باید همین ابتدا یک حساب معاملاتی نیز باز کنید.

مرحله دوم ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس
مرحله دوم آموزش ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس

البته می‌توانید روی گزینه حساب مجازی کلیک کنید، طبق عکس زیر باید پلتفرم، اهرم، موجودی اولیه و ارز حساب خود را مشخص نمایید.

مرحله سوم ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس
مرحله سوم آموزش ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس

روی گزینه افتتاح حساب کلیک نمایید، بعد از چند لحظه صفحه‌ای برای شما باز خواهد شد که دکمه برگشت به داشبورد در آن وجود دارد. روی آن که کلیک کنید به پنل کاربری خود در آی اف سی مارکتس وارد می‌شوید.

آموزش ورود به بروکر آی اف سی مارکتس

برای هر بار ورود به بروکر آی اف سی مارکتس، در صفحه اول می‌توانید روی گزینه «لاگین» کلیک کنید، ایمیل و رمزی که روز ثبت نام وارد کرده‌اید را بزنید تا بتوانید وارد پنل کاربری شوید. اگر هم رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، روی گزینه «فراموشی رمز عبور» کلیک کنید تا از طریق ارسال ایمیل یک لینک به ایمیل شما ارسال شود و بتوانید رمز عبورتان را بازیابی کنید.

کاربران ایرانی می‌توانند به راحتی با ارائه مدارک شناسایی ملی خود در بروکر آی اف سی مارکتس (IFC Markets) ثبت نام و احراز هویت را انجام دهند.

احراز هویت در بروکر آی اف سی مارکتس

قدم دوم بعد از ثبت نام، انجام احراز هویت در بروکر آی اف سی مارکتس است. برای این کار بعد از ورود به پنل کاربری خود، از گوشه سمت چپ بالا روی گزینه پروفایل من کلیک کرده و گزینه تایید کابین شخصی را بزنید تا به صفحه زیر هدایت شوید، در اینجا باید اطلاعات فردی خود را خیلی دقیق وارد کنید.

احراز هویت بروکر آی اف سی مارکتس
آموزش احراز هویت بروکر آی اف سی مارکتس

در بخش اول تاریخ تولد خود را بنویسید و زیر آن یک مدرک هویتی مانند پاسپورت، کارت ملی یا گواهی‌نامه رانندگی را آپلود نمایید.سپس به بخش پایینی بروید، در آنجا باید جزییات دقیق آدرس محل سکونت خود را بنویسید، مدرک اثبات کننده آدرس محل سکونت می‌تواند قبض برق، گاز، آب یا صورتحساب بانکی باشد و نباید متعلق به بیش از 6 ماه قبل باشد.

بعد از پایان روی ذخیره و ارسال کلیک کنید. کار احراز هویت در بروکر آی اف سی مارکتس شما حالا به پایان رسیده و باید منتظر باشید تا کارشناسان مدارک شما را بررسی کرده و پروفایل شما را تایید کنند تا بتوانید به همه امکانات از جمله برداشت پول دسترسی داشته باشید. 

آموزش کار با بروکر آی اف سی مارکتس

خوشبختانه کیفیت طراحی پنل کاربری بروکر IFC Markets بسیار بالاست و همه چیز به بهترین شکل ممکن جای گذاری شده است. در گوشه سمت چپ بالا می‌توانید به پروفایل کاربری که شامل تغییر رمز، برنامه مشارکتی و بخش حساب اسلامی است دسترسی داشته باشید.

کار با بروکر آی اف سی مارکتس
آموزش کار با بروکر آی اف سی مارکتس

در منوی سمت راست نیز همه امکانات از جمله حساب‌های کاربری، بخش کیف پول، برنامه‌های تشویقی، پلتفرم‌ها، سیستم پم، پشتیبانی، اخبار، آموزش و … وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در وسط پنل کاربری نیز بیشتر امکاناتی که به صورت روزانه به آن‌ها نیاز دارید، بصورت میانبر برای شما قرار داده شده است. حساب‌ها، واریز و برداشت، تیکت‌ها، پروموشن و … در اینجا وجود دارد که خیلی سریع می‌توانید روی آن‌ها کلیک کرده و استفاده نمایید.

آموزش ساخت حساب باینری آپشن در بروکر آی اف سی مارکتس

در بروکر آی اف سی مارکتس، امکان معاملات باینری آپشن وجود ندارد. البته این یک مسئله کاملاً طبیعی است، زیرا باینری آپشن یا Fix-Contract نوع رسمی از معاملات فارکس نیست و کارگزاری‌های ارائه دهنده این قابلیت درون خود کارگزاری پول شما را به گردش در می‌آورند و شما به ساختار رسمی و اصلی بازار متصل نخواهید شد.

آموزش واریز و برداشت در بروکر آی اف سی مارکتس

برای نقل و انتقال پول می‌توانید از بخش کیف پول استفاده کنید، در آنجا روی هر کدام از گزینه‌های واریز یا برداشت کلیک کنید، می‌توانید آموزش واریز و برداشت حساب آی اف سی مارکتس را مشاهده کنید.

روش های واریز و برداشت بروکر آی اف سی مارکتس
روش های واریز و برداشت بروکر آی اف سی مارکتس

در این بروکر روش‌های مختلفی از جمله روش ریالی، کریپتو، تاپ چنج، پرفکت مانی و … وجود دارد که بر اساس محل سکونت و دسترسی‌های خود، می‌توانید یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید.

آموزش سرمایه‌گذاری در بروکر آی اف سی مارکتس

یکی دیگر از خدمات جذاب در بروکر آی اف سی مارکتس، سیستم حساب پم است که سرمایه‌گذاران و همچنین معامله‌گران حرفه‌ای می‌توانند از آن استفاده کنند.

ایجاد حساب پم بروکر آی اف سی مارکتس
ایجاد حساب پم بروکر آی اف سی مارکتس

شما به عنوان یک سرمایه‌گذار می‌توانید آموزش ساخت سبدهای سرمایه‌گذاری حساب پم بروکر آی اف سی مارکتس را مشاهده کنید و برای امینت بیشتر سرمایه‌گذاری خود، سبدهای سرمایه‌گذاری را انتخاب نمایید.

آنچه در مقاله ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس خواندیم

همان‌طور که در مقاله ثبت نام بروکر آی اف سی مارکتس خواندیم، این کارگزاری حدود 17 سال است که با دریافت چند رگوله معتبر در حال ارائه خدمت به کاربران ایرانی است. شما می‌توانید با کارت ملی خود احراز هویت را در بروکر IFC Markets انجام دهید و سپس با باز کردن حساب معاملاتی و واریز وجه از طریق پرداخت ریالی، به معامله بپردازید. بروکر آی اف سی مارکتس امکانات دیگری از جمله دارایی‌های معاملاتی متنوع، حساب اسلامی و حساب پم را به کاربران خود ارائه می‌دهد. 

https://kodambroker.com/site-ifcmarkets

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آی اف سی مارکتس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید