خانه > مقالات بروکر اف ایکس چویس > کپی ترید در بروکر اف ایکس چویس

کپی ترید در بروکر اف ایکس چویس

بروکر اف ایکس چویس به صورت مستقیم در کارگزاری خود سیستم کپی تریدینگ ندارد، اما بروکر اف ایکس چویس این امکان را فراهم کرده که از طریق دریافت سیگنال از طریق معامله گران برتری که در سایت MQL وجود دارند، بتوانید حسابتان را برای کپی کردن به آن‌ها متصل کنید.

کپی ترید بروکر اف ایکس چویس

کپی تریدینگ چیست؟

اتصال حساب و کپی کردن خودکار معاملات از یک تریدر حرفه‌ای به یک سرمایه‌گذار را کپی ترید میگویند. اگر بخواهید دقیق‌تر بدانید که کپی تریدینگ چیست؟ باید بگوییم، زمانی که یک سرمایه‌گذار یا فردی که فرصت ترید کردن را ندارد، حساب معاملاتی‌اش را به یک تریدر حرفه‌ای متصل می‌کند تا معاملات او عیناً برایش کپی شود را کپی تریدینگ میگویند.

آموزش کپی ترید در بروکر اف ایکس چویس

متاسفانه بروکر FXChoice امکان کپی تریدینگ و برقراری چنین خدماتی را در بروکر خود فراهم نکرده و شما نمی‌توانید در کارگزاری FXChoise کپی ترید انجام دهید. هرچند که از سیگنال‌های معاملاتی MQL می‌توانید در حساب خود استفاده کنید اما این موضوع با کپی تریدینگ بسیار متفاوت است. شما اگر میخواهید در سیستم کپی تریدینگ فعالیت کنید، میتوانید از بروکرهایی که کپی تریدینگ دارند استفاده کنید.

بروکر اف ایکس چویس سیستم کپی ترید کردن را ندارد و شما نمی‌توانید از خدمات کپی تریدینگ در بروکر اف ایکس چویس استفاده کنید. نداشتن کپی ترید را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین ضعف‌های این کارگزاری دانست.

آنچه در مقاله کپی ترید اف ایکس چویس آموختیم

همان‌طور که در طول مقاله گفته شد، بروکر اف ایکس چویس امکان ارائه کپی تریدینگ را ندارد و شما به عنوان کاربر این کارگزاری اگر هم بخواهید چنین اقدامی انجام دهید، فقط می‌توانید حساب خود را به سیگنال‌های معاملاتی سایت MQL متصل کنید که تفاوت آشکاری با کپی تریدینگ داخلی یک سایت دارد.

https://kodambroker.com/site-fxchoice

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اف ایکس چویس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران