خانه > مقالات بروکر فیبوگروپ > کپی ترید در بروکر فیبوگروپ

کپی ترید در بروکر فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ جز کارگزاری‌هایی است که امکان استفاده از کپی تریدینگ در آن وجود ندارد، اما برای جایگزین آن می‌توانید از خدمات حساب پم بروکر فیبوگروپ استفاده کنید.

کپی ترید بروکر فیبوگروپ

کپی تریدینگ چیست؟

کپی تریدینگ نوعی از سوشال تریدینگ است که شما می‌توانید بدون اینکه معامله‌ای انجام دهید یا تخصصی در زمینه ترید کردن داشته باشید، از بازار فارکس سود کنید. اگر می‌خواهید دقیقاً بدانید که کپی تریدینگ چیست؟ باید بگوییم که کپی تریدینگ نوعی اتصال حساب فرد سرمایه‌گذار به حساب یک کاربر حرفه‌ای است. یعنی شما برای مثال اگر یک کاربر مبتدی باشید و خودتان نتوانید ترید کنید، می‌توانید حسابتان را به حساب یک معامله‌گر حرفه‌ای متصل کنید تا تریدهای او برای شما کپی شود. در این بین شما بابت سودهایی که به دست می‌آورید، درصدی از پیش تعیین شده به معامله‌گر پرداخت خواهید کرد.

آموزش کپی ترید در بروکر فیبوگروپ

متاسفانه در بروکر FIBO Group، سیستم کپی تریدینگ وجود ندارد، یعنی شما در این بروکر امکان استفاده از خدمات کپی تریدینگ را نخواهید داشت. اما ناامید نشوید، این بروکر به عنوان جایگزین، سیستم حساب پم یا همان صندوق‌های سرمایه‌گذاری را به بهترین شکل ممکن ارائه می‌کند که تا حدود زیادی شبیه به کپی تریدینگ است. حساب پم در بروکر فیبوگروپ به این شکل عمل می‌کند که شما می‌توانید در یک صندوق سرمایه‌گذاری براساس وضعیتی که از عملکرد آن مشاهده می‌کنید، پول واریز کرده تا مدیر حساب با آن به معاملات بپردازد و در نهایت سود بین تمامی اعضای سرمایه‌گذار در آن حساب پم تقسیم می‌شود.

بروکر فیبوگروپ سیستم کپی تریدینگ ندارد، یعنی شما در این کارگزاری امکان کپی کردن معاملات تریدرهای حرفه‌ای را نخواهید داشت. البته این بروکر به عنوان جایگزین، سیستم حساب پم را ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن استفاده کنید.

آنچه در مقاله کپی ترید فیبوگروپ آموختیم

همان‌طور که گفته شد، کپی ترید، سیستمی است که در آن افراد مبتدی می‌توانند حساب معاملاتی خود را به حساب یک کاربر حرفه‌ای متصل کنند تا معاملات او برایشان کپی شود. در بروکر فیبوگروپ امکان کپی تریدینگ وجود ندارد اما شما می‌توانید از حساب سرمایه‌گذاری پم PAMM این کارگزاری استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-fibogroup

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر فیبوگروپ

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران