خانه > مقالات بروکر فیبوگروپ > بونوس بروکر فیبوگروپ

بونوس بروکر فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ برای تشویق کاربرانش به انجام فعالیت‌های بیشتر پاداش‌هایی را در نظر گرفته که در تاریخ‌های مختلف آن‌ها را ارائه می‌کند. به این پاداش‌ها بونوس گفته می‌شود. برای آشنایی با شرایط و قوانین آن‌ها در بروکر فیبوگروپ ادامه مطلب را با ما همراه شوید.

بونوس بروکر فیبوگروپ

بونوس در فارکس چیست؟

قبل از بررسی و پاسخ به سوال بونوس بروکر فیبوگروپ چیست؟ ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ به جوایز و پاداش‌های نقدی و غیر نقدی که کارگزاری‌ها به کاربرانشان ارائه می‌کنند بونوس گفته می‌شود. اگر دقیق‌تر بخواهید بدانید که بونوس در فارکس چیست؟ باید بگوییم که این بونوس‌ها عمدتاً به صورت نقدی قابل معامله یا قابل برداشت ارائه می‌شوند.

آموزش افتتاح حساب بروکر فیبوگروپ

به طور قطع اگر بخواهید از بونوس‌های بروکر فیبوگروپ استفاده کنید، باید حتماً در این کارگزاری بعد از ثبت‌نام افتتاح حساب انجام دهید. اگر هنوز ثبت نام در بروکر فیبوگروپ را  انجام نداده اید، در ادامه روش آن را توضیح خواهیم داد:

مرحله اول افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ
مرحله اول آموزش افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ

همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید، در گوشه سمت چپ تصویر دو گزینه وجود دارد، یکی افتتاح حساب دمو و دیگری افتتاح حساب معاملاتی، روی هر کدام که کلیک کنید می‌توانید به همراه ثبت‌نام اولیه، یک اکانت معاملاتی نیز ایجاد کنید.

روش دوم برای افرادی است که قبلاً ثبت‌نام کرده‌اند، برای افتتاح حساب باید به پنل کاربری خود بروید، روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید تا صفحه‌ای مشابه عکس زیر برایتان باز شود.

مرحله دوم افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ
مرحله دوم آموزش افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ

همان‌طور که می‌بینید در این صفحه باید نوع حساب، مبلغ، ارز پایه و اهرم مورد نظر را انتخاب کنید و سپس روی دکمه افتتاح حساب کلیک کنید. سپس یوزرنیم، پسورد و همچنین سرور اتصال را دریافت می‌کنید که با دانلود پلتفرم معاملاتی مربوط به همان حساب، می‌توانید به بازار متصل شوید.

بونوس های بروکر فیبوگروپ در فارکس

در بروکر فیبوگروپ بونوس ها در تاریخ‌های مختلف ارائه می‌شوند، در حال حاضر (مرداد ۱۴۰۲) هیچ‌گونه بونوسی در این کارگزاری فعال نیست، اما در صفحه ویژه بونوس بروکر FIBO Group که در سایت کدام بروکر ایجاد شده، می‌توانید هر لحظه، آخرین بونوس‌های فعال و شرایط استفاده از آن را مشاهده کنید.

جوایز و پاداش بروکر فیبوگروپ

جوایز و پاداش‌ها در بروکر فیبوگروپ به نوع بونوس و مسابقه‌ای که فعال است بستگی دارد. در حال حاضر یک مسابقه به نام Triathlon تا ۱ دسامبر ۲۰۲۳ در این کارگزاری فعال است، که جوایز آن بین ۱۰ هزار تا ۲۵ هزار دلار است. همچنین بابت امتیازی که در این مسابقه دریافت می‌کنید، می‌توانید شانس برای شرکت در قرعه‌کشی تاریخ ۵ دسامبر دریافت کنید.

مسابقات بروکر فیبوگروپ

همان‌طور که گفته شد فعلاً مسابقه‌ای در بروکر فیبوگروپ با عنوان Triathlon فعال است که تا ۱ دسامبر ۲۰۲۳ ادامه دارد.

برای شرکت در این مسابقه باید یک حساب معاملاتی MT4 NDD ایجاد کنید، سپس در پنجره Market Watch  کلیک راست ماوس را روی هر کدام از ابزارهای ارزی کلیک نموده و گزینه Show all  را انتخاب نمایید، سپس در پنجره Market Watch جفت ارز‌های با پسوند “i” را پیدا کنید، ابزار ارزی مورد نظر را انتخاب نموده و نمودار مورد نیاز را باز کنید. برای آشنایی بیشتر با این مسابقه، قوانین آن را در ادامه مرور خواهیم کرد:

 1. مرحله اول مسابقه در حساب مجازی «MT4 NDD» برگزار می‌شود. ۱۰ شرکت کننده که در آخر هفته تجاری بالاترین سودآوری را با شاخص افت سرمایه (Drawdawn) زیر ۳۰ درصد داشته باشند، به‌عنوان برندگان این مرحله منتخب می‌شوند.
 2. در مرحله دوم ۱۰ نفر برنده مرحله اول به مرحله دوم مسابقه راه پیدا می‌کنند. برای آن ها حساب واقعی NDD با شرایط زیر افتتاح می‌شود:
 • نوع حساب:МТ۴ NDD
 • ارز حساب: USD
 • لوریج حساب: ۱:۱۰۰
 • حداقل واریز: ۱۰۰
 1. مرحله سوم مسابقه تا ۱ دسامبر سال ۲۰۲۳ ادامه دارد. طبق شرایط و مقررات مسابقه «تریاتلون» در چارچوب آن به شرکت کنندگان با توجه به عملکرد حساب‌های آن‌ها در پایان هر هفته نمراتی داده می‌شود. در پایان مسابقه شرکت کنندگان تمام حساب‌های مدیریتی خود را حفظ می‌کنند و سود حاصله در طی این مدت قابل برداشت می‌باشد.

قوانین دریافت بونوس فیبوگروپ

قوانین دریافت هر بونوس در بروکر FIBO Group اختصاصی است. به این معنا که شما هر بونوسی که می‌خواهید دریافت کنید قبل از آن باید قوانینش را به صورت کامل مطالعه کنید. معمولاً بونوس‌های فیبوگروپ به صورت پول نقدی غیر قابل برداشت است که فقط می‌توانید با آن معامله کنید و سود حاصل از آن را برداشت نمایید.

مراحل دریافت بونوس بروکر فیبوگروپ

برای دریافت هر بونوس باید مراحلی را طی کنید که در بروکر فیبوگروپ عموماً به شرح زیر است:

 1. انتخاب بونوس
 2. هماهنگی با پشتیبانی
 3. پذیرش قوانین
 4. دریافت بونوس

البته ممکن است یک بونوس بسته به شرایط خاصی که دارد شامل مراحل بیشتری نیز بشود که در بخش قوانین آن ذکر خواهد شد.

بونوس خوش آمد گویی فیبوگروپ

بونوس خوش‌آمد گویی به بونوسی گفته می‌شود که به کاربران تازه وارد ارائه می‌شود. زمانی که شما در بروکر فیبوگروپ ثبت‌نام کرده و احراز هویت خود را تکمیل می‌کنید، می‌توانید به پشتیبانی این بروکر برای دریافت بونوس خوش آمد گویی پیام بدهید. البته این بونوس از نوع قابل معامله و غیر قابل برداشت است که روی اولین اکانت معاملاتی شما اضافه خواهد شد، همچنین همیشه در طول سال بونوس خوش‌آمدگویی بروکر فیبوگروپ فعال نیست.

بروکر فیبوگروپ برای تشویق کاربرانش به انجام فعالیت‌های بیشتر اقدام به ارائه بونوس های مختلف می‌کند. این بونوس ها در تاریخ‌های متفاوت ارائه می‌شوند و شما می‌توانید با هماهنگی پشتیبانی، بونوس ها را فعال کنید.

نحوه واریز بونوس فیبوگروپ به حساب مشتری

نحوه واریز هر بونوس نیز به نوع آن بستگی دارد، اگر بونوس شما فقط قابل معامله باشد، به صورت خودکار روی حسابی واریز می‌شود که آن را ایجاد کرده‌اید. اما اگر بونوس دریافتی شما قابل برداشت باشد، مستقیماً روی کیف پول شما واریز خواهد شد و می‌توانید آن را برداشت نمایید.

آنچه در مقاله بونوس بروکر فیبوگروپ خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله بونوس فیبوگروپ خواندید، این کارگزاری به دلایل مختلف برای تشویق کاربرانش، اقدام به ارائه بونوس های مختلفی می‌کند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. بونوس های FIBO Group معمولاً تحت عنوان‌های بونوس خوش‌آمد گویی، بونوس معرفی، بونوس واریز و مسابقات ارائه می‌شود.

https://kodambroker.com/site-fibogroup

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر فیبوگروپ

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران