خانه > مقالات بروکر کلایمکس پرایم > بونوس بروکر کلایمکس پرایم

بونوس بروکر کلایمکس پرایم

بروکر کلایمکس پرایم جز کارگزاری‌هایی است که میزان زیادی بونوس به کاربرانش ارائه می‌کند، این بونوس‌ها شامل بونوس خوش‌آمد گویی، بونوس واریز، بونوس تغییر کارگزاری، بونوس انتقال سود، بونوس معرفی و … می‌شود. برای اینکه بدانید چطور می‌توانید بونوس‌های بروکر کلایمکس پرایم را دریافت کنید در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

بونوس بروکر کلایمکس پرایم

بونوس در فارکس چیست؟

قبل از بررسی و پاسخ به سوال بونوس بروکر کلایمکس پرایم چیست؟ ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ بونوس به پاداش‌های نقدی و غیر نقدی گفته می‌شود که معمولاً کارگزاری‌ها برای انجام فعالیت‌های مختلف به کاربرانشان ارائه می‌کنند، اگر بخواهید بدانید بونوس در فارکس چیست؟ باید بگوییم که اکثر بونوس‌ها به صورت پول نقد اما غیر قابل برداشت است و می‌توانید فقط طی شرایطی با آن‌ها معامله کنید، البته بونوس‌های نقدی قابل برداشت و حتی بونوس‌های غیر نقدی نیز وجود دارند که برخی از کارگزاری‌ها بنا به شرایط مختلف، به کاربران خود ارائه می‌کنند.

آموزش افتتاح حساب بروکر کلایمکس پرایم

برای اینکه بتوانید از بونوس‌های بروکر Climax Prime استفاده کنید، نیاز است ثبت نام در بروکر کلایمکس پرایم را انجام دهید. برای این کار در صفحه اول روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید تا به صفحه زیر منتقل شود.

ثبت نام در بروکر کلایمکس پرایم
آموزش ثبت نام در بروکر کلایمکس پرایم

سپس همان‌طور که در عکس می‌بینید، باید نام، نام خانوادگی، ایمیل، کشور، شماره همراه و یک رمز عبور وارد کرده تا دسترسی اولیه شما به پنل کاربری ایجاد شود. دقت داشته باشید، برای اینکه بتوانید بونوس‌های بروکر کلایمکس پرایم را فعال کنید، ابتدا لازم است که بعد از ثبت نام، احراز هویت خود را به صورت کامل انجام دهید.

بونوس‌های بروکر کلایمکس پرایم در فارکس

اگر می‌خواهید از بونوس‌های فعال در بروکر کلایمکس پرایم آگاه شوید، می‌توانید به صفحه بونوس و پیشنهادات مراجعه کنید تا فهرست بونوس‌ها را ببینید، ما در ادامه کل بونوس‌های این بروکر را به صورت خلاصه‌وار برای شما توضیح خواهیم داد:

  • بونوس واریز
  • بونوس انتقال از حساب دمو به واقعی
  • بونوس انتقال حساب با پوزیشن‌های باز
  • بونوس معرفی دوستان
  • بونوس خوش آمد گویی

در ادامه بونوس های بروکر کلایمکس پرایم را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

بونوس واریز

این بونوس به صورت ۱۰۰% و تا سقف ۵۰۰۰ دلار بابت واریزی که انجام می‌دهید، به حسابتان اضافه می‌شود. یعنی اگر شما ۲۰۰۰ دلار پول اولیه به حساب خود بریزید، با این بونوس ۲۰۰۰ دلار دیگر دریافت خواهید کرد که قابل معامله و قابل ضرر است اما نصف سود شما به کارگزاری تعلق می‌گیرد پس لازم است حجم معاملات خود را دو برابر کنید.

بونوس انتقال از حساب دمو به واقعی

در این بونوس جذاب، شما یک حساب دمو با ۱۰ هزار دلار موجودی مجازی افتتاح می‌کنید، ۵ روز با آن معامله کنید و سپس حساب را ببندید و یک حساب واقعی سنت یا استاندارد ایجاد کنید، بعد حسابتان را به اندازه آن سودی که در حساب دمو داشته‌اید شارژ کنید، سپس می‌توانید همان سود را نیز از حساب دمو به حساب واقعی منتقل کنید، سقف این بونوس ۲۵۰۰ دلار است. اگر به اندازه سودتان در حساب دمو، حساب واقعی خود را شارژ نکنید، فقط تا ۲۵% مبلغ واریزی بونوس دریافت خواهید کرد.

بونوس انتقال حساب با پوزیشن های باز

اگر بخواهید حساب معاملاتی که پوزیشن باز دارد را به بروکر کلایمکس پرایم منتقل کنید، می‌توانید ابتدا در بروکر کلایمکس پرایم ثبت نام کرده و برای هماهنگی انتقال با پشتیبان تماس بگیرید، سپس در روز شنبه یا یکشنبه عملیات انتقال حساب برایتان انجام شود، بروکر کلایمکس پرایم نیز تا ۲۵% بالانس حسابتان را به عنوان بونوس قابل معامله به حساب شما اضافه خواهد کرد.

بونوس معرفی دوستان

این بونوس به افرادی تعلق می‌گیرد که می‌توانند فردی را با کد معرف خود به بروکر کلایمکس پرایم معرفی کنند، میزان این بونوس ۵۰ دلار است و اگر قوانین آن را رعایت کنید، می‌توانید به راحتی این پول را برداشت نمایید. اگر فرد معرفی شده حساب معاملاتی ایجاد کند و ۱ لات گردش مالی داشته باشد، این پول به شما تعلق خواهد گرفت.

بونوس خوش آمد گویی

بونوس خوش آمد گویی به بونوسی گفته می‌شود که بعد از ثبت نام اولیه، به کاربران تازه وارد تعلق می‌گیرد. برای دریافت این بونوس در بروکر Climax Prime شما ابتدا باید در این کارگزاری ثبت نام کنید، سپس احراز هویت خود را تکمیل نمایید و بعد از آن با ارسال پیام به پشتیبانی، از آن‌ها بخواهید که بونوس خوش آمد گویی را برایتان فعال کنند. بونوس خوش آمد گویی در بروکر کلایمکس پرایم به صورت نقدی قابل معامله و قابل ضرر است و روی حساب معاملاتی که ایجاد کرده اید، برایتان واریز خواهد شد.

مراحل دریافت بونوس در کلایمکس پرایم

مراحل دریافت بونوس در بروکر کلایمکس به این صورت است که بعد از فعال کردن آن به صورت خودکار بونوس به حساب شما واریز خواهد شد.به طور معمول برای دریافت هر بونوس باید مراحل زیر را سپری کنید:

  1. ثبت نام در بروکر
  2. احراز هویت
  3. انتخاب بونوس
  4. پذیرفتن قوانین و فعال کردن بونوس

البته ممکن است در برخی بونوس‌ها نیاز به طی کردن مراحل اضافه‌تر نیز وجود داشته باشد.

جوایز و پاداش بروکر کلایمکس پرایم

جوایز و پاداش‌ها در بروکر کلایمکس پرایم فعلاً به صورت نقدی قابل معامله یا قابل برداشت است، اما زمانی که یک مسابقه معامله‌گری در این کارگزاری برگزار شود، جوایز غیر نقدی شامل خودرو، ماشین، هارد، لپ تاپ، موبایل، ساعت هوشمند و … به افراد برتر تعلق می‌گیرد.

مسابقات بروکر کلایمکس

درحال حاضر (مرداد ۱۴۰۲) هیچ مسابقه‌ای در بروکر کلایمکس پرایم فعال نیست اما ممکن است در ماه‌های آینده مسابقات معامله‌گری بین تریدرهای حرفه‌ای برگزار شود که از طریق بروکر اطلاع رسانی خواهد شد.

آموزش دریافت بونوس بروکر کلایمکس پرایم

روش دریافت بونوس در بروکر کلایمکس پرایم بسیار ساده است، شما ابتدا باید در پنل کاربری خود طبق عکس زیر وارد بخش جشنواره‌های فعال شوید تا پروموشن های فعال را مشاهده کنید، سپس می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید که بونوس مد نظرتان را روی حساب شما فعال کنند. در مرحله بعدی، پشتیبانی از طریق ارسال تیکت، فعال شدن بونوس روی حسابتان را به شما اطلاع خواهد داد.

آموزش دریافت بونوس بروکر کلایمکس پرایم
آموزش دریافت بونوس بروکر کلایمکس پرایم
بروکر کلایمکس پرایم بونوس‌های متفاوتی را به حساب مشتریان خود واریز می‌کند، در این بروکر می‌توانید از بونوس خوش آمد گویی، بونوس معرف، بونوس واریزی، بونوس انتقال حساب، بونوس انتقال سود و … استفاده کنید. اکثر بونوس‌های بروکر کلایمکس پرایم قابل معامله و قابل ضرر هستند.

قوانین دریافت بونوس بروکر کلایمکس پرایم

هر بونوس در بروکر کلایمکس پرایم قوانین خاص خودش را دارد، روی هر کدام از گزینه‌ها که کلیک کنید، قوانین آن نوشته شده است، اما به طور کلی بونوس‌ها در بروکر کلایمکس پرایم دارای تاریخ انقضا هستند، در برخی، باید سود خود را با کارگزاری تقسیم کنید و همچنین اگر بونوس خود را روی حساب فعال کرده و حسابتان را خالی کنید، بونوس نیز به میزان برداشت حساب، از حساب شما کسر خواهد شد.

نحوه واریز بونوس کلایمکس پرایم به حساب مشتری

پس از هماهنگی با پشتیبانی، بونوس با توجه به نوع آن به صورت خودکار روی حساب معاملاتی که معرفی کرده‌اید اضافه می‌شود و شما نیاز به انجام فرایند خاصی برای دریافت بونوس از بروکر کلایمکس پرایم نخواهید داشت.

آنچه در مقاله بونوس بروکر کلایمکس پرایم خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله خواندید، بونوس‌ها در واقع جوایز نقدی و غیر نقدی هستند که کارگزاری کلایمکس پرایم به دلیل انجام فعالیت‌های مختلف به شما ارائه می‌کند. این بونوس‌ها معمولاً در انواع بونوس واریز، بونوس خوش آمد گویی، بونوس معرفی، بونوس انتقال حساب و … هستند. در نظر داشته باشید که اکثر بونوس‌های بروکر Climax Prime از نوع بونوس‌های قابل معامله و قابل ضرر هستند و نمی‌توانید آن‌ها را به صورت مستقیم برداشت کنید.

https://app.climaxprime.tools/en/register?affiliate=IOMQ9r0z

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر کلایمکس پرایم

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اخطار

!Warning

با توجه به شکایت‌های زیادی که از بروکر کلایمکس پرایم شده است، ما توصیه می‌کنیم از بروکرهای معتبر استفاده کنید.

پیشنهاد ما سرمایه گذاری در بروکرهای معتبر است، برای مشاهده لیست آن روی دکمه زیر کلیک کنید.

امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران