خانه > مقالات بروکر آرون گروپس > اسپرد بروکر آرون گروپس

اسپرد بروکر آرون گروپس

اسپرد در بروکر آرون گروپس در واقع می‌توان گفت غیر شفاف‌ترین بخش این کارگزاری است. ظاهراً برخی از حساب های بروکر آرون گروپس دارای اسپرد ثابت و برخی دیگر دارای اسپرد شناور هستند که عدد حداقل یا پایه‌ای برای آنها در نظر گرفته نشده است.

اسپرد بروکر آرون گروپس

اسپرد چیست؟

در هر نماد معاملاتی دو قیمت زنده به عنوان پیشنهاد فروش BID و قیمت خرید ASK وجود دارد. به اختلاف قیمت این دو آیتم اسپرد گفته می‌شود که با پیپ سنجیده می‌شود. اگر متوجه شده باشید که اسپرد چیست؟ حتماً میدانید که این میزان اسپرد هرچقدر که کمتر باشد، معامله شما زودتر وارد سود خواهد شد و میزان کمتری هزینه معاملاتی پرداخت خواهید کرد.

انواع حساب بروکر آرون گروپس  

برای اینکه بتوانید مشخصات حساب‌های مختلف بروکر Aron Groups را ببینید و آنها را با یکدیگر مقایسه کنید. ما در جدول زیر انواع حساب بروکر آرون گروپس را با کلیه جزئیات آن آورده‌ایم:

مشخصاتنقدیوی آی پیاستانداردنانو
کارمزدبدون کمیسیونکمترمتوسطبدون کمیسیون
اسپردکمترینکمترینکمترینثابت
سواپخیربلهبلهخیر
حداکثر اهرم۱۲۰۰۵۰۰۱۰۰۰
نمادهای ویژهکلیه نمادها بدون سواپ و کمیسیون (به جز کریپتوکارنسی‌ها)انس طلا , یورو به دلار (بدون کمیسیون و سواپ) فلزات گرانبها (بدون سواپ)انس طلا , یورو به دلار (بدون کمیسیون و سواپ)کلیه نمادها بدون سواپ و کمیسیون
سود روزشمار سالانهتومان ۲۰% , دلار ۲%تومان ۱۰% , دلار ۱%تومان ۵% , دلار ۰.۵%خیر
نمادهای معاملاتی+۴۰۰+۱۰۰۰+۱۰۰۰کمتر از ۱۰۰
سطح کال مارجین – سطح حراج۱۰۰% – ۵%۱۰۰% – ۴۰%۱۰۰% – ۵۰%۱۰۰% – ۵۰%
حجم سفارش گذاری۳۰ لات در هر پوزیشن (حداکثر ۳۰۰ لات) سهام بدون محدودیت۳۰ لات در هر پوزیشن (حداکثر ۳۰۰ لات) سهام بدون محدودیت۵ لات در هر پوزیشن (حداکثر ۵۰ لات) سهام بدون محدودیت۳ لات در هر پوزیشن (حداکثر ۲۰ لات)
حداقل سپرده۵۰۰ $۲۵۰۰ $۵۰ $۱ $

 

اسپرد بروکر آرون گروپس

متاسفانه بروکر آرون گروپس یکی از غیر شفاف‌ترین بروکرها در زمینه ارائه اطلاعات است. پس از پیگیری‌های بسیار زیاد فقط به این جواب رسیدیم که میزان اسپرد حساب‌های استاندارد و وی‌ای پی و نقدی اسلامی به صورت شناور می‌باشد یعنی این میزان بسته به شرایط بازار و حجم معاملات در لحظه و اخبار و دیگر موارد مالی طبق شرایط در لحظه افزایش یا کاهش دارد.

همچنین در نظر داشته باشید در این افزایش و کاهش اسپرد ها بروکر هیچ دخالتی نداشته و این میزان از طرف تامین کنندگان نقدینگی بروکر افزایش و کاهش دارد و پس از گذر زمانی به حالت روتین خود باز می‌گردند لذا نگران نباشید این میزان اسپردهای افزایش یا کاهش یافته ثابت نیستند و متغیر می‌باشند.

میزان اسپرد بروکر آرون گروپس

در توضیحات اسپرد حساب‌های آرون گروپس از هیچ عدد پایه‌ای برای میزان حداقلی یا نقطه شروع اسپرد نام برده نشده است و ما نیز همان توضیح را دقیقاً برای شما طبق نوشته‌های کارگزاری و پاسخ پشتیبانی آورده‌ایم:

  • حساب نقدی: دارای اسپرد شناور بدون میزان اعلامی حداقل عدد (پیپ)
  • حساب VIP: دارای اسپرد شناور بدون میزان اعلامی حداقل عدد (پیپ)
  • حساب استاندارد: دارای اسپرد شناور بدون میزان اعلامی حداقل عدد (پیپ)
  • حساب نانو: دارای اسپرد ثابت بدون میزان اعلامی حداقل عدد (پیپ)

انواع اسپرد بروکر آرون گروپس

به صورت کلی، دو نوع اسپرد در بروکر آرون گروپس وجود دارد، اسپرد ثابت و اسپرد شناور. اسپرد ثابت به اسپردی گفته می‌شود که در هر لحظه از بازار ممکن است روی یک عدد باشد و دائم میزان آن تغییر کند. اسپرد ثابت اما به اسپردی گفته می‌شود که عددی ثابت دارد و در شروع روز روی هر عددی باشد تا پایان آن روز تغییری نخواهد کرد.

میزان اسپرد بروکر آرون گروپس در سشن‌ ها

از آنجا که در هیچ کدام از حساب‌های معاملاتی بروکر آرون گروپس، عدد حداقلی برای اسپرد وجود ندارد و به صورت آزادانه شناور است، پس بهتر است برای تجربه کمترین میزان از اسپرد، در سشن های معاملاتی لندن و نیویورک تریدهای خود را انجام دهید تا کمترین میزان اسپرد ممکن را پرداخت کنید.

کدام حساب اسپرد کمتری دارد؟

همان‌طور که در پاراگراف‌های بالا خواندید، بروکر آرون گروپس به صورت شناور است، یعنی هیچ حداقلی در میزان اسپرد آن‌ها وجود ندارد، برای همین در مشخصات حساب‌ها نوشته شده است که اسپرد حداقلی؛ به این معنا که ممکن است اسپرد هر میزانی باشد و میزان آن را بازار تعیین می‌کند.

بروکر آرون گروپس دارای 4 حساب معاملاتی است که ساده‌ترین آن را به نام حساب نانو می‌توانید با پرداخت 1 دلار ایجاد کنید، بهترین حساب بروکر آرون گروپس، حساب VIP است که ایجاد آن نیاز به 2500 دلار پرداختی دارد. نکته جالب در بروکر آرون گروپس این است که هیچ عدد حداقل یا حداکثری برای میزان کمیسیون و اسپرد آن وجود ندارد و میزان آن در بازار به صورت شناور مشخص می‌شود.

کمیسیون بروکر آرون گروپس

حساب نقدی و حساب نانو در بروکر Aron Groups شامل کمیسیون نمی‌شود، اما حساب‌های وی آی پی و حساب استاندارد دارای حداقل میزان کمیسیون هستند. همان‌طور که گفته شد، این بروکر هیچ عددی برای پرداخت کمیسیون مشخص نکرده است و طی تحقیقاتی که ما از این بروکر متوجه شدیم، حتی کمیسیون در این بروکر به صورت شناور و روزانه مشخص می‌شود.

چطور می‌توانیم این اسپرد را برگردانیم؟

در بروکر ها طرح‌هایی به نام کش بک و ریبیت وجود دارد که به کاربران کمک می‌کند تا بتوانند حد زیادی از اسپرد و کمیسیون پرداختی خود را به صورت پول نقد پس بگیرند. اگر شما می‌خواهید اسپرد و کمیسیون پرداختی در بروکر آرون گروپس را پس بگیرید، می‌توانید از طریق یک مستر IB بزرگ به نام کدام بروکر این کار را انجام دهید تا بین 55 تا 85% اسپرد پرداختی را به صورت پول نقد برگردانید. برای اطلاع بیشتر از روش انجام این کار روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

آنچه در مقاله اسپرد بروکر آرون گروپس خواندیم

همانطور که در مقاله اسپرد بروکر آرون گروپس خواندیم، این کارگزاری دارای 4 حساب معاملاتی است، این حساب‌ها اسپرد شناور دارند اما هیچ عدد حداقلی برای آن تعیین نشده است و صرفاً در بازار به صورت شناور تعیین می‌شود. مسلماً اگر می‌خواهید بهترین اسپرد را در بروکر آرون گروپس تجربه کنید، بهتر است سشن های معاملاتی لندن و نیویورک را برای معاملات خود انتخاب کنید.

https://kodambroker.com/site-arongroups

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آرون گروپس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران