خانه > مقالات بروکر تریدرز وی > کپی ترید در بروکر تریدرز وی

کپی ترید در بروکر تریدرز وی

بروکر تریدرز وی علی‌رغم امکاناتی که دارد و به مجموعه خدمات خود اضافه کرده است، همچنان فاقد سیستم کپی ترید است. یعنی شما نمی‌توانید برای استفاده از امکانات کپی ترید در بروکر تریدرز وی ثبت نام کنید.

کپی ترید بروکر تریدرز وی

کپی تریدینگ چیست؟

به روشی که در آن کاربران مبتدی یا سرمایه‌گذاران حساب معاملاتی خود را به حساب یک کاربر حرفه‌ای متصل می‌کنند تا همه شرایط معاملاتی او برایش کپی شود، کپی تریدینگ میگویند. حالا که فهمیدید کپی تریدینگ چیست؟ باید بدانید که انتخاب پروایدر حرفه‌ای برای موفقیت در کپی تریدینگ بسیار ضروری است.

آموزش کپی ترید در بروکر تریدرز وی

همان‌طور که گفتیم بروکر TradersWay سیستم کپی ترید ندارد، یعنی شما نمی‌توانید از چنین امکانی در سایت بروکر تریدرز وی استفاده کنید. شما اگر میخواهید در سیستم کپی تریدینگ فعالیت کنید، میتوانید از بروکرهایی که کپی تریدینگ دارند استفاده کنید.

بروکر تریدرز وی فاقد کپی ترید است، در کل هیچ نوع سیستم فعالیت اجتماعی در این کارگزاری وجود ندارد و اگر بخواهید چنین کاری کنید باید مستقلاً از سایت mql5 استفاده نمایید.

آنچه در مقاله کپی ترید بروکر تریدرز وی آموختیم

همان‌طور که متوجه شدید، کپی ترید به روشی گفته می‌شود که در آن معامله‌گران مبتدی حسابشان را به حساب یک معامله‌گر حرفه‌ای متصل می‌کنند. کارگزاری تریدرز وی چنین سیستمی ندارد، یعنی این بروکر خدمات کپی تریدینگ را به کاربرانش ارائه نمی‌کند و شما نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-tradersway

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر تریدرز وی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران