خانه > مقالات بروکر اوربکس > بونوس بروکر اوربکس

بونوس بروکر اوربکس

بروکر اوربکس از آن دسته کارگزاری‌هایی است که فقط در مواقع خاصی از سال اقدام به ارائه بونوس می‌کند، به این معنا که همیشه بونوس در کارگزاری اوربکس فعال نیست و اگر مخاطب این بروکر هستید، باید منتظر اطلاعیه‌های بروکر اوربکس در زمینه بونوس باشید که هم در سایت خود بروکر و هم در صفحه اختصاصی آن در سایت کدام بروکر قرار می‌گیرد.

بونوس بروکر اوربکس

بونوس در فارکس چیست؟

به جوایز و پاداش‌های نقدی و غیر نقدی که بابت برخی فعالیت‌ها به کاربران ارائه می‌شود بونوس می‌گویند. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ باید بدانید که کارگزاری‌ها به دلایل مختلفی به کاربران خود بونوس ارائه می‌کنند.

بونوس
بونوس بروکر

از مهم‌ترین این دلایل می‌توان به بونوس خوش آمد گویی، بونوس ثبت نام، بونوس معرف، بونوس واریزی و … اشاره کرد. خود بونوس انواع مختلفی دارد که به صورت نقدی و غیر نقدی ارائه می‌شود.

آموزش افتتاح حساب بروکر اوربکس

پس از ثبت نام در سایت بروکر Orbex و انجام احراز هویت می‌توانید یک حساب معاملاتی افتتاح کنید. برای اینکار در پنل کاربری خود روی گزینه حساب‌ها از منوی سمت راست کلیک کنید. بعد از آن همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، یک جدول از مشخصات حساب‌های موجود در بروکر اوربکس برای شما نمایش داده خواهد شد.

ایجاد حساب در بروکر اوربکس
ایجاد حساب معاملاتی در بروکر اوربکس

زیر هر کدام از حساب‌ها یک دکمه با عنوان «حساب باز کنید» وجود دارد که اگر روی آن کلیک کنید، می‌توانید آن حساب را ایجاد نمایید. با ثبت نام در بروکر اوربکس می‌توانید حساب‌های معاملاتی را به صورت شخصی یا شرکتی ایجاد کنید.

بونوس های بروکر اوربکس در فارکس

همان‌طور که در بخش مقدمه نیز گفته شد، فعلاً در مرداد ۱۴۰۲ این بروکر هیچ گونه بونوس فعالی ندارد، اما به‌محض فعال شدن، می‌توانید به بونوس‌های زیر دسترسی داشته باشید:

  • بونوس خوش آمد گویی
  • بونوس واریز
  • بونوس معرفی
  • و …

معمولاً بونوس‌هایی که در بروکر اوربکس ارائه می‌شوند به صورت نقدی قابل معامله و غیر قابل برداشت هستند، یعنی شما فقط با این بونوس‌ها می‌توانید معامله انجام دهید و نمی‌توانید آن‌ها را به صورت مستقیم برداشت کنید.

بونوس خوش آمد گویی بروکر اوربکس

بونوس خوش آمد گویی به بونوسی گفته می‌شود که بروکر Orbex به محض ثبت نام و قبل از واریز وجه به حساب کاربری شما اضافه می‌کند. این بونوس برای خوش آمد گویی به کاربران تازه وارد طراحی شده‌ و فقط یک بار به شما تعلق می‌گیرد. برای دریافت بونوس خوش آمد گویی، قبل از ثبت نام به پشتیبانی بروکر اوربکس پیام بدهید و مطمئن شوید که این بونوس در کارگزاری فعال است، سپس یک اکانت معاملاتی ایجاد کنید تا بتوانید بونوس را دریافت نمایید.

آموزش دریافت بونوس بروکر اوربکس

روش دریافت هر بونوس متفاوت است، معمولاً برای دریافت بونوس‌های بروکر Orbex پس از اینکه شرایط آن را مطالعه کردید، باید حتماً به پشتیبانی پیام بدهید، یا یک تیکت ارسال کنید تا بونوس مورد نظر برای شما فعال شود.

مراحل دریافت بونوس بروکر اوربکس

زمانی که یک بونوس در کارگزاری اوربکس فعال باشد، مراحل دریافت آن به شرح زیر است:

  1. ثبت نام در بروکر
  2. احراز هویت
  3. انتخاب بونوس
  4. پذیرش قوانین
  5. اطلاع به پشتیبانی
  6. دریافت بونوس

ممکن است مراحل دریافت بونوس در برخی بونوس‌ها متفاوت باشد، اما چون معمولاً بونوس ها به صورت نقدی قابل معامله هستند، پس از هماهنگی با پشتیبانی، به اکانت معاملاتی شما واریز خواهند شد.

بروکر اوربکس همیشه بونوس ارائه نمی‌کند. اما در فصل‌های مختلف این کارگزاری اقدام به ارائه بونوس‌هایی چون بونوس خوش آمد گویی، بونوس واریزی، بونوس معرفی و … می‌کند. بونوس ها در بروکر اروبکس معمولاً قابل معامله و قابل ضرر هستند.

قوانین دریافت بونوس اوربکس

قوانین استفاده از هر بونوس بروکر اوربکس کاملاً متفاوت است و به شرایط آن بستگی دارد، مثلاً در بونوس‌های واریزی، درصدی به میزان واریزی که انجام می‌دهید، بونوس دریافت خواهید نمود، اما اگر پس از دریافت بونوس اقدام به برداشت بخشی از پول خود کنید، قطعاً بونوس شما نیز به همان میزان کم خواهد شد. شما خود بونوس را نمی‌توانید برداشت نمایید، بلکه می‌توانید با آن معامله کرده و سود آن را برداشت کنید.

نحوه واریز بونوس اوربکس به حساب مشتری

پس از فعال شدن بونوس های بروکر اوربکس در حساب مشتری، معمولاً با هماهنگی پشتیبانی، بونوس به صورت خودکار به حساب معاملاتی که ایجاد کرده‌اید واریز می‌شود.

مسابقات بروکر اوربکس

در حال حاضر (مرداد 1402) هیچ مسابقه‌ای در بروکر Orbex برقرار نیست. اما به صورت فصلی معمولاً مسابقات معامله‌گری بین تریدرهای حرفه‌ای برگزار می‌شود. شما از طریق صفحه اختصاصی بونوس‌های بروکر اوربکس که در سایت کدام بروکر فعال است، می‌توانید از آخرین اخبار بونوس و مسابقات این بروکر مطلع شوید.

جوایز و پاداش بروکر اوربکس

جوایز و پاداش‌ها در بروکر اوربکس به دو صورت است، یا به صورت جوایز غیر نقدی مانند کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل و … است که معمولاً بابت مسابقات ارائه می‌شود، یا به صورت نقدی غیر قابل برداشت است که در قالب بونوس به کاربران ارائه می‌شود. نوع جایزه به نوع مسابقه و بونوسی که می‌خواهید دریافت کنید بستگی دارد.

آنچه در مقاله بونوس اوربکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله نیز خواندیم، کارگزاری اوربکس بونوس‌های مختلفی را در تاریخ‌های متفاوت به کاربران خود پیشنهاد می‌دهد. این بروکر معمولاً بونوس‌های نقدی قابل معامله دارد که آن‌ها را نمی‌توانید برداشت کنید. برای اینکه بتوانید از اوربکس بونوس بگیرید، باید حتماً ثبت نام و احراز هویت شما تایید شده باشد. سپس از طریق ارسال پیام به پشتیبانی می‌توانید بونوس مورد نظر خود را فعال کنید. فراموش نکنید که هر بونوس قوانین خاص خودش را دارد.

https://kodambroker.com/site-orbex

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اوربکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران