خانه > مقالات بروکر اوربکس > حساب های بروکر اوربکس

حساب های بروکر اوربکس

بروکر اوربکس دارای 3 نوع حساب معاملاتی مختلف است حداقل واریزی آن‌ها برای کاربران داخل کشور ایران کاهش یافته تا ایرانیان به دلیل بالا بدون قیمت دلار، بتوانند با پرداخت پول کمتری حساب‌های معاملاتی بروکر اوربکس را ایجاد کنند. برای آشنایی کامل با حساب‌های بروکر اوربکس تا پایان مقاله با ما همراه شوید.

حساب های بروکر اوربکس

انواع حساب های بروکر اوربکس

در بروکر اوربکس ۳ نوع حساب معاملاتی وجود دارد که هرکدام دارای شرایط خاصی هستند.

انواع حساب معاملاتی در اوربکس
حساب های معاملاتی بروکر اوربکس

هر تریدر ممکن است یکی از این حساب‌ها را بر اساس استراتژی خود انتخاب کند:

  • حساب Starter
  • حساب Premium
  • حساب Ultimate

برای شناخت بیشتر این حساب‌ها به طور جداگانه هر کدام را شرح خواهیم داد:

حساب Starter

حساب معاملاتی استارتر بروکر Orbex با ۱۰$ واریزی ایجاد می‌شود و ویژه افرادی است که به تازگی می‌خواهند معاملات خود را در فارکس شروع کنند، این حساب دارای کمیسیون کاملاً شناور است، یعنی هیچ عدد حداقلی ندارد و در طول روز دائماً تغییر می‌کند، حداکثر اهرم این حساب را می‌توانید روی ۱:۵۰۰ بگذارید، نوع اجرای معاملات در این حساب NDD است و معاملات آن شامل پرداخت کمیسیون نمی‌شود. همچنین شما اجازه اسکلپ کردن و معامله با ربات را در این حساب دارید.

حساب Premium

حساب پریمیوم بروکر اوربکس ویژه افرادی است که می‌خواهند معاملات حرفه‌ای‌تری انجام دهند. در این حساب اسپرد شما به صورت شناور از ۰ پیپ محاسبه می‌شود، برای ایجاد حساب پریمیوم اوربکس باید ۳۰۰ دلار واریزی داشته باشید. با ایجاد این حساب یک VPS رایگان به شما تعلق خواهد گرفت و در جلسات آموزشی رایگان کارگزاری نیز می‌توانید شرکت کنید، بالاترین اهرم معاملاتی این حساب ۱:۵۰۰ است، همچنین معاملات در حساب پریمیوم کمیسیون ندارد. 

حساب Ultimate

بهترین حساب بروکر اوربکس، حساب Ultimate است، افرادی که سرمایه بالایی دارند با واریز ۲۵۰۰۰ دلار به این حساب دسترسی خواهند داشت. سطح استاپ اوت این حساب ۲۰% و کال مارجین آن ۱۰۰% است. نوع اجرای معاملات در این حساب NDD است و شما می‌توانید اهرم معاملاتی خود را روی ۱:۵۰۰ تنظیم کنید. دارندگان این حساب از وبینارهای اختصاصی-آموزشی بهره‌مند خواهند شد. دقت کنید که معاملات در حساب Ultimate دارای کمیسیون ۵ دلار به ازای هر ۱ لات معامله است.

مقایسه حساب های بروکر اوربکس

اینکه شما بتوانید جزییات حساب های معاملاتی را در یک نگاه مشاهده کنید، کمک خواهد کرد که بهترین تصمیم را برای انتخاب حساب مدنظر خود بگیرید. دقت داشته باشید که جدول زیر، نشان دهنده حساب‌های معاملاتی برای دامنه ویژه ایرانیان داخل کشور است، اگر شما از دامنه اصلی سایت استفاده کنید یا اینکه جز ایرانیان خارج از کشور باشید، حداقل سرمایه برای ایجاد حساب معاملاتی که مشاهده خواهید کرد کمی تغییر می‌کند.

مشخصات فنیحساب استارترحساب پریمیومحساب اولتیمیت 
حداقل سرمایه‌گذاری۱۰ $۳۰۰ $۲۵۰۰۰ $
اسپردکاملاً شناورشناور از ۰.۰شناور از ۰.۰
کمیسیون۰ $۰ $۵ $
اهرمحداکثر ۱:۵۰۰حداکثر ۱:۵۰۰حداکثر ۱:۵۰۰
حداقل حجم۰.۰۱ لات۰.۰۱ لات۰.۰۱ لات
استاپ اوت۲۰%۲۰%۲۰%
نوع اجرای معاملاتیNDDNDDNDD
سیگنالدارددارددارد
اسکلپدارددارددارد
ربات معامله‌گردارددارددارد
Vps رایگاندارددارددارد
وبینار آموزشیدارددارددارد
دوره آموزشیدارددارددارد
سواپ فریدارددارددارد

حساب مجازی یا دمو بروکر اوربکس

یکی از بهترین روش‌هایی که می‌توانید وضعیت عملکرد حساب‌های معاملاتی در بروکر Orbex را تست کنید، ایجاد اکانت مجازی یا دمو است. شما در این کارگزاری بدون هیچ‌گونه محدودیتی می‌توانید هرکدام از حساب‌های ذکر شده در بالا را به عنوان حساب دمو ایجاد کرده و با پول مجازی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، حساب را تست نمایید.

بروکر اوربکس یکی از کارگزاری‌های با سابقه در دنیای فارکس است که چند رگوله سطح متوسط دارد، در این کارگزاری 3 حساب معاملاتی وجود دارد که معامله گران می‌توانند با دانلود پلتفرم متاتریدر 4 از آن‌ها استفاده کنند. در نظر داشته باشید که بروکر اوربکس 2 آدرس دامنه مختلف دارد که ایرانیان بهتر است از orbexforex.com آن استفاده کنند.

آموزش ایجاد حساب باینری آپشن اوربکس

در بروکر اوربکس فقط امکان معامله به روش فارکس را خواهید داشت، این کارگزاری امکان معاملات باینری آپشن را ندارد و اگر دنبال چنین گزینه هایی هستید باید از کارگزاری‌های دیگر استفاده کنید.

آموزش سرمایه گذاری در بروکر اوربکس

یکی از روش‌های فعال سوشال تریدینگ در بروکر Orbex، ایجاد حساب پم است. اگر شما به عنوان یک سرمایه‌گذار می‌خواهید روی حساب‌های پم سرمایه‌گذاری کنید، می‌توانید یک سبد سرمایه‌گذاری از بین بهترین مدیران حساب پم که در بروکر فعال هستند تشکیل دهید.

سبد سرمایه گذاری در بروکر اوربکس
ایجاد سبد سرمایه گذاری در بروکر اوربکس

همانطور که خواهید دید، حساب پم بروکر اوربکس بسیار ساده و شفاف است و شما می‌توانید به فهرست بهترین حساب‌ها دسترسی داشته باشید و مجموعه‌ای از آن‌ها را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید.

حساب بدون سواپ بروکر اوربکس

حساب بدون سواپ به حسابی گفته می‌شود که در آن کاربران مسلمان نیازی به پرداخت یا دریافت بهره شبانه معاملاتی که بیش از یک روز بازمی‌ماند را ندارند، شما می‌توانید هر کدام از 3 حساب معرفی شده را برای خود ایجاد کنید و از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی، ویژگی بدون سواپ یا حساب اسلامی بروکر اوربکس را برای حساب معاملاتی خود فعال کنید.

حساب اسلامی بروکر اوربکس
حساب بدون سواپ در بروکر اوربکس

حساب بدون سواپ فقط برای ساکنین کشورهای مسلمان یا افرادی که بتوانند ثابت کنند مسلمان هستند ایجاد می‌شود.

آنچه در مقاله ثبت نام بروکر اوربکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله ثبت نام بروکر اوربکس خواندیم، این کارگزاری از سال 2011 فعال شده و تحت رگوله FSC و FSA در حال فعالیت است. برای رفاه حال کاربران ایرانی، بروکر اوربکس یک سایت ویژه با زبان فارسی و پشتیبان فارسی در دامنه‌ای جدید ایجاد کرده و شما می‌توانید از هر دو دامنه این بروکر برای ثبت نام و فعالیت خود بهره ببرید. روش ثبت نام و احراز هویت در بروکر اوربکس بسیار ساده است و تنها با یک کارت ملی یا پاسپورت ایرانیان می‌توانند حسابشان را وریفای کنند.

https://kodambroker.com/site-orbex

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اوربکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران