خانه > مقالات بروکر اوربکس > آموزش واریز و برداشت در بروکر اوربکس

آموزش واریز و برداشت در بروکر اوربکس

بروکر اوربکس دارای دو آدرس است که یکی از آنها ویژه کاربران ایرانی است؛ اگر در داخل کشور هستید و می‌خواهید عملیات واریز و برداشت خود را به راحتی انجام دهید حتماً از درگاه فارسی این بروکر وارد پنل کاربری خود شوید که لینک آن در سمت چپ همین صفحه قرار دارد. ما در این مقاله قدم به قدم روش واریز و برداشت از بروکر اوربکس را به شما آموزش خواهیم داد.

واریز و برداشت در بروکر اوربکس

آموزش واریز و برداشت بروکر اوربکس

روش‌های مختلفی برای واریز و برداشت از بروکر اوربکس وجود دارد. کاربران ایرانی می‌توانند از طریق صرافی آنلاین فارسی چنج، تتر و پرفکت مانی این کار را انجام دهند.

واریز و برداشت در بروکر اوربکس
برای واریز و برداشت در بروکر اوربکس اول شما باید یک کیف پول بسازید.

در قدم اول شما باید وارد پنل کاربری شوید، از منوی سمت راست روی گزینه کیف پول کلیک کنید و یک کیف پول جدید بسازید تا بتوانید به بخش واریز و برداشت دسترسی داشته باشید.

واریز و برداشت از بروکر اوربکس برای کاربران ایرانی از سه طریق ممکن است. شما می‌توانید از طریق صرافی دیجیتال فارسی چنج، پرفکت مانی و کیف پول تتر این کار را انجام دهید.

مراحل واریز در بروکر اوربکس

بعد از ساخت کیف پول برای واریز وجه به حسابتان می‌توانید از همان پنل کاربری وارد قسمت واریز شوید.

واریز در بروکر اوربکس
برای واریز در بروکر اوربکس باید یکی از روش های پرفکت مانی، ارز دیجیتال و فارسی چنج استفاده کنید.

یکی از روش‌های واریز صرافی فارسی چنج، تتر یا پرفکت مانی را انتخاب کنید، سپس در پایین صفحه ارز پایه‌ای که قرار است پول واریز شود را انتخاب کرده، میزان وجه واریزی را وارد نمایید و دکمه تایید را بزنید تا به درگاه انتقال پول منتقل شوید و فرآیند واریز را تکمیل کنید.

مراحل برداشت در بروکر اوربکس

مراحل برداشت در بروکر اوربکس نیز دقیقاً به همین ترتیب است، شما ابتدا وارد بخش برداشت می‌شوید، ارز پایه و همچنین روش برداشت را انتخاب می‌کنید.

آموزش برداشت در بروکر اوربکس
برای برداشت از بروکر اوربکس باید یکی از 3 روش پرفکت مانی، کریپتو و فارسی چنج استفاده کنید.

سپس در مرحله آخر مشخص می‌کنید که این میزان برداشت از کدام کیف پول یا حساب معاملاتی شما باید انجام شود. سپس فاکتور را تایید کرده و انتقال پول طی 24 ساعت برای شما انجام می‌شود.

آنچه در مقاله آموزش واریز و برداشت بروکر اوربکس خواندیم:

همان‌طور که در مقاله واریز و برداشت اوربکس خواندید، برای این کار پس از احراز هویت و ایجاد کیف پول می‌توانید از روش‌هایی چون صرافی فارسی چنج، ارزهای دیجیتال و پرفکت مانی استفاده کنید. لطفا توجه داشته باشید که این بروکر دارای دو دامنه است، دامنه‌ای که ایرانیان می‌توانند از آن استفاده کنند دامنه orbexmena.com است.

https://kodambroker.com/site-orbex

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اوربکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران