خانه > مقالات بروکر اینگات > آموزش واریز و برداشت در بروکر اینگات

آموزش واریز و برداشت در بروکر اینگات

در بروکر اینگات، واریز و برداشت به روش‌های مختلفی از جمله نقل و انتقال محلی، ارزهای دیجیتال، بیت کوین، ویزا کارت و … انجام می‌شود. برای اطلاع دقیق از شیوه واریز و برداشت بروکر اینگات، در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

واریز و برداشت در بروکر اینگات

آموزش واریز و برداشت بروکر اینگات

همان‌طور که در عکس زیر می‌بینید، زمانی که بخش نقل و انتقال در بروکر Ingot بروید، روش‌های زیر را مشاهده خواهید کرد که از طریق آن‌ها می‌توانید واریز و برداشت خود را انجام دهید.

واریز و برداشت در بروکر اینگات
آموزش واریز و برداشت در بروکر اینگات

بهترین روش واریز و برداشت برای ایرانیان، استفاده از گزینه ترنسفر بانکی است که به صورت ریالی می‌توانید با هماهنگی پشتیبانی، پول خود را جابجا کنید. این کار تنها یک روز کاری طول خواهد کشید.

مراحل واریز در بروکر اینگات

برای واریز به حساب خود در بروکر اینگات، ابتدا به پشتیبانی پیام بدهید تا یک مدیر حساب به شما معرفی کند که کار تعیین نرخ روزانه و هماهنگی برای جابجایی پول را با شما انجام دهد. سپس می‌توانید پول را از طریق صرافی که پشتیبانی برای شما مشخص می‌کند به حساب آن‌ها واریز کرده و آن صرافی حساب شما را در بروکر اینگات شارژ خواهد کرد.

اگر هم خودتان مستقیم می‌خواهید این کار را انجام دهید، می‌توانید از گزینه‌های دیگر مانند بیت کوین یا تتر استفاده کنید، اگر بیت کوین را انتخاب کردید روی گزینه آن کلیک کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود. سپس فیلدهای مربوطه را پرکنید و دو تیک زیر را زده تا به مرحله بعد انتقال پول هدایت شوید.

مرحله اول واریز در بروکر اینگات
مرحله اول واریز پول در بروکر اینگات

در مرحله بعد همان‌طور که مشاهده می‌کنید، باید مراحل انتقال پول را انجام دهید تا ظرف کمتر از ۳۰ دقیقه عملیات جابجایی پول برای شما انجام شود.

مرحله دوم واریز در بروکر اینگات
مرحله دوم واریز پول در بروکر اینگات

نکته مهم: در جریان باشید که بروکر اینگات تنها تتر (USDT) را از طریق شبکه اصلی ERC20 می‌پذیرد و USDT را روی هیچ شبکه‌ی فرعی یا خصوصی دیگری مانند BEB20، BEB2 و BSC نمی‌پذیرد. همچنین هرگونه وجوهی که از طریق این شبکه‌های پشتیبانی نشده ارسال شود، پذیرفته نخواهد شد و بروکر اینگات مسئولیتی در قبال استخراج یا بازپرداخت این وجوه ندارند.

در بروکر اینگات روش‌های واریز و برداشت متنوعی از جمله مستر کارت، ویزا کارت، ارزهای دیجیتال و روش ریالی وجود دارد که مختص کاربران ایرانی است. شما به عنوان یک ایرانی می‌توانید با هماهنگی مدیر حساب خود، تمام واریز و برداشت‌های خود از بروکر اینگات را ظرف مدت 24 ساعت از طریق کارت به کارت یا شبا انجام دهید.

مراحل برداشت در بروکر اینگات

مراحل برداشت از حساب نیز در بروکر Ingot کاملاً شبیه به مرحله واریز است، برای ایرانیانی که می‌خواهند از روش ریالی استفاده کنند، برای برداشت از حساب باید به مدیر حساب خود در واتساپ پیام دهند. اگر شما هنوز مدیر حساب ندارید می‌توانید از طریق پشتیبانی درخواست خود مبنی بر فعال شدن سیستم واریز و برداشت ریالی را ارائه کنید تا کارهای مربوطه آن برای شما انجام شود. استفاده از روش‌های دیگر برداشت پول نیز دقیقاً مانند مسیر واریز وجه است و هیچ تفاوتی ندارد.

آنچه در مقاله واریز و برداشت بروکر اینگات خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله واریز و برداشت بروکر اینگات خواندیم، شما می‌توانید در این کارگزاری، از روش‌های مختلف برای نقل و انتقال پول خود استفاده کنید، یکی از مهم‌ترین این روش‌ها برای کاربران ایرانی استفاده از واریز و برداشت محلی یا همان ریالی است. برای این کار فقط لازم است که شما ابتدا به پشتیبانی پیام بدهید تا یک مدیر حساب برایتان مشخص کند و سپس از طریق ارتباط با او، به راحتی پول خود را جابجا کنید.

https://kodambroker.com/site-ingot

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اینگات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران