اندیکاتور بروکی اوردربلاک فارکس

نشانگر نمودار Brooky KST Advanced Analysis Version 3 برای MetaTrader یک ابزار معاملاتی سفارشی است که محدوده های عرضه و تقاضا را در نمودار برجسته می کند. مناطق برجسته تمایل دارند به عنوان مناطق حمایت یا مقاومت بالقوه عمل کنند.
اندیکاتور بروکی اوردربلاک فارکس
نام تجاری
پلتفرم قابل استفاده
تایم فریم بهینه
نماد قابل معامله
ضریب موفقیت سیگنال
ربات سیگنال ده
اگر بله: استراتژی ربات سیگنال
نوع اندیکاتور
نوع ابزار(اندیکاتور/اسیلاتور)
اراِئه دهنده
خدمات اضافی

نشانگر نمودار Brooky KST Advanced Analysis Version 3 برای MetaTrader یک ابزار معاملاتی سفارشی است که محدوده های عرضه و تقاضا را در نمودار برجسته می کند. مناطق برجسته تمایل دارند به عنوان مناطق حمایت یا مقاومت بالقوه عمل کنند. این اندیکاتور با KST ، Stochastic و Relative Strength ساخته شده است. علاوه بر این، با یک سیستم هشدار سیگنال نیز همراه است تا شما را از یک فرصت تجاری بالقوه مطلع کند. شما حتی می توانید به راحتی و در یک دقیقه سیگنال های اندیکاتور را به متاتریدر همراه خود متصل نمائید و سیگنال ها را در آنجا دریافت نمائید.

نحوه معامله با اندیکاتور

شما می توانید با استفاده از این اندیکاتور در کنار استراتژی های معاملاتی بر اساس سطوح عرضه و تقاضا اقدام به معامله کرده و حدسود و ضرر های خود را در محدوده های اوردر بلاک در نظر بگیرید.

تنظیمات اندیکاتور

اندیکاتور اوردربلاک فارکس در inputs خود تنظیمات کاملی را ارائه می دهد که می توانید پس از نصب تنظیمات را ابتدا سیو نمائید و سپس تغییرات را ایجاد کنید تا در نماد و تایم فریم مدنظر خود به سطوح عرضه و تقاضا بهینه دست پیدا کنید.

توصیه جهت استفاده ازاندیکاتور | BROOKY ORDER BLOK

BROOKY ORDER BLOK جهت استفاده در متاتریدر ۴ است و یک ابزار معاملاتی پویا برای مشخص کردن نواحی حمایت و مقاومت بکار می رود . این اندیکاتور زمانی کاربردی است که بخواهید با استفاده از استراتژی شکست سطوح بازار معامله کنید. در علم تکنیکال ما ابزار کاملی نداریم و بایستی از چند ابزار مطمئن و با خطای کم در کنار هم استفاده نمائید تا در عین حال که ابزار ها خطاهای یکدیگر را پوشش می دهند، تائیدیه های ورود مناسبی هم دریافت کنید. در نهایت می توانید اندیکاتور را به صورت رایگان از پایین هر صفحه مخصوص به اندیکاتور دانلود کرده و استفاده نمائید.

امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران