خانه > پراپ در فارکس > معرفی و بررسی پراپ رابین سود (Robinsood)

معرفی و بررسی پراپ رابین سود (Robinsood)

رابین سود یک شرکت پراپ فرم سطح بالا است که به کاربران ایرانی خدمات پراپ تریدینگ را ارائه می‌دهد. این شرکت با شماره 575445 به ثبت رسیده و تریدرها می‌توانند برای کسب سرمایه در چالش پایه یا چالش حرفه‌ای شرکت نمایند و مبالغی بین 2500 تا 50.000 دلار برای ترید از رابین سود دریافت کنند. چالش‌های رابین سود عموماً دو مرحله‌ای است و تیم مشاوره آن به صورت رایگان در کنار معامله‌گران است تا به عبور آن‌ها از چالش کمک کند.

پراپ رابین سود

در ابتدا اگر راجب پراپ اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد ما مطالعه مقاله پراپ چیست؟ است؛ پس از آن که راجب این مورد اطلاعات کافی را بدست آوردید به ادامه معرفی Robinsood در این مقاله بپردازید.

معرفی پراپ رابین سود

پراپ رابین سود اولین شرکت حقوقی است که در زمینه سرمایه‌گذاری پراپ توانسته در این مجوز دریافت کند. رابین سود زیرمجموعه شرکت “مادیار” است که از سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. نکته جالب درباره رابین سود میزان بالای شفافیت این شرکت نسبت به دیگر پراپ فرم‌های ایرانی است. رابین سود ضمن دریافت مجوز فعالیت، دفتر رسمی با آدرس مشخص در تهران دارد و با پشتیبانی بسیار قوی کاربران خود را ساپورت می‌کند. این پراپ زیر نظر شرکت سهامی خاص است که با شماره مجوز ۵۷۵۴۴۵ می‌توانید استعلام صحت عملکرد شرکت را بگیرید. رابین سود یک پنل کاربری کاملاً حرفه‌ای دارد که پس از ثبت نام و احراز هویت به آنها دست خواهید داشت و می‌توانید با انتخاب یک چلنج و پرداخت، پروسه دریافت سرمایه معاملاتی را شروع کنید.

نحوه ثبت نام در پراپ رابین سود

قدم اول، ثبت نام است. ما مراحل ثبت نام در پراپ Robinsood را مرحله به مرحله به شما آموزش خواهیم داد. برای اینکار ابتدا لازم است تا وارد صفحه اول سایت آن شوید، روی گزینه “ورود” کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود. همان‌طور که می‌بینید باید ابتدا آدرس ایمیل خود را وارد کرده و سپس کد مشخص شده در کادر زیر را بزنید، سپس روی دکمه ورود به وب‌سایت کلیک کنید. بعد از آن یک کد برای ایمیل شما ارسال می‌شود که با وارد کردن آن کد دسترسی اولیه را پیدا خواهید کرد.

نحوه ثبت نام در پراپ رابین سود
قدم اول، ثبت نام است. ما مراحل ثبت نام در پراپ RabinSood را مرحله به مرحله به شما آموزش خواهیم داد.

در مرحله بعدی پس از اینکه وارد پنل کاربری خود در سایت شدید، باید احراز هویت کنید. برای این کار روی مشخصات کاربری کلیک کنید تا صفحه زیر باز شود، ابتدا نام، نام خانوادگی و شماره موبایل خود را وارد کنید و روی دکمه ثبت کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام در پراپ رابین سود
در مرحله بعدی پس از اینکه وارد پنل کاربری خود در سایت شدید، باید احراز هویت کنید.

در مرحله بعدی باید سایر اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. اول تاریخ تولد، کد ملی، آدرس دقیق و کد پستی را وارد نمایید. سپس لازم است تا یک عکس سلفی از خودتان به همراه یک متن و کارت ملی که در دست دارید را آپلود نمایید. روی برگه باید این متن را بنویسید:

متن تعهدنامه: ” اینجانب ………. در تاریخ ../../…. ضمن مطالعه و تایید قوانین استفاده از خدمات رابین سود، مدارک شخصی خود را به جهت احراز هویت ارسال کرده‌ام. همچنین متعهد می‌شوم به هیچ عنوان حساب کاربری و مدارک خود را در اختیار اشخاص غیر قرار ندهم.”

نحوه ثبت نام در پراپ رابین سود
در مرحله بعدی باید سایر اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. اول تاریخ تولد، کد ملی، آدرس دقیق و کد پستی را وارد نمایید.

سپس یک عکس واضح از خودتان، متن تعهد امضا شده و یک مدرک هویتی مطابق تصاویر نمونه در کادر زیر بارگذاری و ارسال کنید تا احراز هویت در کمتر از ۲۴ ساعت تایید و تکمیل خواهد شد.

قوانین پراپ رابین سود

مسئله مهم در پراپ رابین سود توجه به قوانین اصلی این شرکت است. نقض هر کدام از قوانین منجر به از دست رفتن چالش شما خواهد شد. برای اینکه قبل ورود به این سایت با قوانین آن آشنا شوید، همه آن‌ها را با شرح کامل برای شما آورده‌ایم:

 • اخبار: اگر معامله شما از قبل باز بوده باشد مشکلی وجود ندارد اما در صورت نداشتن معامله باز، نمی‌توانید ۵ دقیقه قبل یا بعد از خبرهای مهم‌ترید کنید.
 • محدودیت استراتژی: در رابین سود شما هیچ محدودیتی برای اعمال استراتژی خاص خود اعم از استراتژی لای بلند مدت یا فست اسکلپ ندارید.
 • ربات: شما می‌توانید از ربات‌هایی که به طور واقعی و بدون سو استفاده کار می‌کنند استفاده کنید، اما از کپی ترید نمی‌توانید استفاده کنید. یا اینکه ربات شما روی یک نماد.
 • تأیید معاملات: پس از عبور از چالش کارشناسان معاملات شما را بررسی می‌کنند تا مشکلی وجود نداشته باشد و بعد از آن اکانت اصلی را به شما ارائه می‌کنند.
 • برداشت سود: هر ۱۴ روز یک بار می‌توانید درخواست برداشت سود را بدهید، در مرحله‌ای که با پول واقعی‌ترید می‌کنید هیچ هدف سودی وجود ندارد.
 • تعداد اکانت: شما می‌توانید در رابین سود چند اکانت مختلف داشته باشید، اما اگر بخواهید از یک استراتژی مشخص هم زمان در آن‌ها استفاده کنید مجموعه اکانت‌های شما نباید بالای ۱۰ هزار دلار باشد.

اگر سوالی دارید که در موارد بالا پاسخ داده نشده است، می‌توانید از بخش پشتیبانی رابین سود سوالات را بپرسید.

رابین سود یک شرکت سهامی خاص قانونی به شماره ثبت 575445 است که از سال 1401 فعالیت خود را در بخش ارائه سرمایه به صورت پراپ تریدینگ به کاربران داخل کشور آغاز کرده است. شما از این پراپ می‌توانید بین 2500 تا 50 هزار دلار با گذراندن دو مرحله تست دریافت کنید.

توضیح پلن های رابین سود

در رابین سود دو مدل پلن پایه و پلن حرفه‌ای وجود دارد که هر کدام بالانس‌های مختلفی را ارائه می‌دهند، هر کدام از این دو پنل نیز جدول مشخصات خود را دارند که در ادامه به صورت کامل شرح خواهیم داد:

 1. پلن پایه رابین سود؛
 2. پلن حرفه ای رابین سود.

در ادامه به بررسی بیشتر پلن های ذکر شده خواهیم پرداخت:

پلن پایه رابین سود:

پلن های پابه رابین سود شامل موارد زیر می‌باشند:

 • پلن 2500 دلاری: پرداخت برای فعال سازی 29$؛
 • پلن 5000 دلاری: پرداخت برای فعال سازی 49$؛
 • پلن 10000 دلاری: پرداخت برای فعال سازی 82$؛
 • پلن 30000 دلاری: پرداخت برای فعال سازی 200$؛
 • پلن 50000 دلاری: پرداخت برای فعال سازی 299$.

جزئیات پلن پایه رابین سود:

مشخصاتمرحله اولمرحله دوم
مدت زمان30 روز30 روز
تارگت هر مرحله8%8%
دراودان روزانه5%5%
دراودان کل10%10%
مشاوره روانشناسینداردندارد
مشاوره تحلیل در هنگام چالشدارددارد
مشاوره تحلیل در آخر هفتهدارددارد
میزان اعطای سود در دوره Real70%70%

پلن حرفه‌ای رابین سود:

پلن های حرفه ای رابین سود شامل موارد زیر می‌باشند:

 • پلن 2500 دلاری: پرداخت برای فعال سازی 46$؛
 • پلن 5000 دلاری: پرداخت برای فعال سازی 78$؛
 • پلن 10000 دلاری: پرداخت برای فعال سازی 131$؛
 • پلن 30000 دلاری: پرداخت برای فعال سازی 320$؛
 • پلن 50000 دلاری: پرداخت برای فعال سازی 478$.

جزئیات پلن حرفه‌ای رابین سود:

مشخصاتمرحله اولمرحله دوم
مدت زمان30 روز
تارگت هر مرحله10%8%
دراودان روزانه8%5%
دراودان کل12%10%
مشاوره روانشناسیدارددارد
مشاوره تحلیل در هنگام چالشدارددارد
مشاوره تحلیل در آخر هفتهدارددارد
میزان اعطای سود در دوره Real85%85%

تفاوت پلن پایه و پلن حرفه‌ای در پراپ Robinsood

همان‌طور که می‌بینید تفاوت‌های در بین دو پلن پایه و حرفه‌ای رابین سود وجود دارد، تفاوت اول هزینه فعال کردن چلنج هاست که در پنل پایه شما هزینه کمتری را برای خرید یک پلن پرداخت می‌کنید، البته در نظر داشته باشید که در حساب ریل نیز شما سود کمتری خواهید برد. تقسیم سود در پلن پایه 70% برای معامله‌گر است، اما در پلن حرفه‌ای تقسیم سود 85% برای معامله‌گر است. همچنین در پلن حرفه‌ای شما محدودیت زمانی در مرحله اول چالش نخواهید داشت، به یک روانشناس و متخصص بازار برای همکاری در طول زمان‌ترید دسترسی دارید و میزان دراودان روزانه و دراودان کلی شما حداقل 2% بیشتر از پلن پایه خواهد بود که کمک می‌کند بتوانید ریسک بالاتری را تحمل کنید.

با پراپ رابین سود در چه کشورهایی می‌توانیم معامله کنیم؟

در بخش قوانین سایت رابین سود گفته نشده که محدودیت منطقه‌ای برای معامله در آن خواهید داشت، اما واضح است که ایرانیان داخل کشور و همچنین ایرانیان سراسر جهان کاربران اصلی این سایت هستند. پرداخت با تتر به کاربران کمک می‌کند تا از هر جای دنیا که باشند بتوانند به راحتی جابجایی پول را انجام دهند.

آیا پراپ رابین سود قانونی است؟

پراپ Robinsood یکی از تنها شرکت‌های قانونی در این زمینه در کشور ایران است. این پراپ یک شرکت سهامی خاص است که به شماره 575445 در آدرس رسمی خیابان نجات اللهی، خیابان شهید محمود حقیقت طلب، پلاک سه تایید شده است. این شرکت را می‌توانید از طریق ثبت اسناد کشور راستی‌آزمایی کنید. بنابراین شما حداقل در رابین سود با شرکتی روبه‌رو هستید که مشخصات کامل و دسترسی واضحی به آن وجود دارد و این مسئله اطمینان به سرمایه‌گذاری در رابین سود را تا حد زیادی بالا خواهد برد.

آموزش واریز و برداشت پراپ رابین سود

واریز و برداشت پول در رابین سود از طریق تتر انجام می‌شود. بعد از اینکه احراز هویت خود را انجام دادید باید وارد صفحه پنل کاربری شوید، در آن‌ها چالش مد نظر را انتخاب کرده و به درگاه تتر رفته و پول چالش را پرداخت کنید.

برای برداشت سود از رابین سود باید از پنل کاربری خود به بخش برداشت سود رفته، روی آن کلیک کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود. کافی است تا در این صفحه شماره چالش، آدرس کیف پول، مبلغ را وارد کرده و درخواستتان را ارسال می‌کنید. درخواست توسط کارشناسان بررسی می‌شود و اگر مشکلی وجود نداشته باشد پرداختی شما انجام خواهد شد. دقت کنید که برای برداشت سود می‌توانید هر 14 روز یک‌بار درخواست بدهید، اما سود شما باید از بالانس اولیه‌ای که دریافت می‌کنید حتماً بیشتر باشد.

آموزش واریز و برداشت پراپ رابین سود
واریز و برداشت پول در رابین سود از طریق تتر انجام می‌شود. بعد از اینکه احراز هویت خود را انجام دادید باید وارد صفحه پنل کاربری شوید، در آن‌ها چالش مد نظر را انتخاب کرده و به درگاه تتر رفته و پول چالش را پرداخت کنید.

 • حداقل عدد قابل برداشت مبلغ 75 تتر برای برداشت سود مرحله REAL و 20 تتر برای پاداش رفرال است.
 • حداقل فاصله بین برداشت قبلی و فعلی برای مرحله REAL و پاداش رفرال چهارده روز است.
 • لطفاً درخواستتان را از مبلغ حداکثری سود و یا پاداش خود فراتر ندهید تا رد نشود.
 • درخواست در صورت تایید حداکثر تا دو روز کاری آتی انجام خواهد شد.
 • لطفاً آدرس رمز ارز تتری وارد شده را بر بستر TRC20 صرفاً وارد نمایید تا ارسال انجام شود. در صورت وارد نمودن آدرس تتری اشتباه و ارسال توسط تیم حسابداری رابین سود؛ مسئولیتی من‌باب این موضوع بر عهده تیم رابین سود نخواهد بود لطفاً دقت فرمایید.

پشتیبانی رابین سود

دفتر رابین سود در تهران، خیابان نجات اللهی، خیابان شهید محمود حقیقت طلب، پلاک سه قرار دارد و برای ارتباط با پشتیبانی شرکت می‌توانید یا با شماره 02191009673 هر روز هفته در ساعات 9 صبح تا 6 عصر تماس بگیرید. در واقع پشتیبانی رابین سود را می‌توان یکی از بهترین و مهم‌ترین نکات مثبت این مجموعه دانست.

آنچه در مقاله پراپ رابین سود خواندیم:

در این مقاله با پراپ رابین سود آشنا شدید و متوجه شدید که این پراپ در سال 1401 فعالیت خود را شروع کرده است و در نهایت توانسته همان سال مجوز خود را دریافت کند. پراپ رابین سود زیرمجموعه شرکت “مادیار” که یک شرکت سهامی خاص است قرار دارد و کل فعالیت آن قانونی است. رابین سود به طور کلی دو مدل پلن پایه و پلن حرفه‌ای دارد که جزئیات آن‌ها باهم متفاوت است، اما می‌توانید سرمایه‌هایی بین 2500 تا 50 هزار دلار این شرکت دریافت کنید. تقسیم سود بین شرکت و معامله‌گر وابسته به پلنی که انتخاب می‌کنید بین 70 تا 85 درصد است و اگر در معاملات موفق باشید می‌توانید سرمایه اولیه را افزایش دهید. در صورت‌ترید موفق و گذراندن چالش روی اولین پرداخت سود، می‌توانید هزینه اولیه که برای ایجاد اکانت پرداخت کرده‌اید را نیز پس بگیرید.

سوالات متداول
آیا در پراپ رابین سود باید احراز هویت کرد؟
بله برای اینکه بتوانید چالش خریداری کرده و بعداً سود خود را بردارید، همان ابتدا باید احراز هویت خود را از طریق وارد کردن مشخصات اولیه و همچنین ارائه عکس سلفی از خودتان و کارت ملی این کار را انجام دهید تا احراز هویت کامل شود.
شرکت رابین سود قانونی است؟
بله این شرکت به طور قانونی ثبت شده و آدرس آن در تهران، خیابان نجات اللهی، خیابان شهید محمود حقیقت طلب، پلاک سه است که می‌توانید با مراجعه حضوری از صحت عملکرد شرکت نیز مطمئن شوید.
پلن‌های رابین سود چطور است؟
رابین سود یک مدل پلن برای مبتدی‌ها به نام پلن پایه دارد که سود پرداختی آن کمتر است، اما با هزینه پایین‌تری هم می‌توانید آن را فعال کنید. پلن حرفه‌ای رابین سود هزینه بیشتری دارد، اما برداشت شما از سود بیشتر خواهد بود و امکانات کامل‌تری را دریافت خواهید کرد.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران