خانه > مقالات بروکر آی اف سی مارکتس > ریبیت بروکر آی اف سی مارکتس

ریبیت بروکر آی اف سی مارکتس

بروکر آی اف سی مارکتس برای تشویق کاربران به انجام ترید بیشتر، بخش زیادی از هزینه معاملاتی که تریدرها پرداخت می‌کنند را در قالب طرح‌هایی مانند کش بک و ریبیت به آن‌ها بازمی‌گرداند. برای اطلاع کامل از شرایط دریافت ریبیت بروکر آی اف سی مارکتس، در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

ریبیت بروکر آی اف سی مارکتس

ریبیت یا کش بک چیست؟

هر تریدی که معامله گران در فارکس انجام می‌دهند، شامل پرداخت هزینه‌های معاملاتی چون اسپرد یا کمیسیون می‌شود. اما کارگزاری‌ها برای تشویق کاربرانشان، بخشی از این هزینه‌های معاملاتی را به صورت پول نقد به تریدرها بازمی‌گردانند که به این کار کش بک یا ریبیت گفته می‌شود.

ریبیت یا کش بک
ریبیت یا کش بک از هزینه های معاملاتی

حالا که متوجه شدید کش بک یا ریبیت چیست؟ بهتر است با مدل ارائه کش بک در بروکر آی اف سی مارکتس آشنا شویم.

کش بک بروکر آی اف سی مارکتس

در بروکر IFC Markets به کاربران معمولی کش بک پرداخت نمی‌شود، در واقع اگر می‌خواهید از این بروکر کش بک نقدی دریافت کنید، حتماً باید زیرمجموعه یک IB همکار با بروکر شوید که روند آن را در ادامه توضیح خواهیم داد.

دریافت ریبیت بروکر آی اف سی مارکتس

همان‌طور که گفته شد برای دریافت ریبیت و کش بک در بروکر آی اف سی مارکتس فقط از طریق آی بی می‌توانید این کار را انجام دهید. ما پیشنهاد می‌کنیم که از بهترین IB همکار بروکر آی اف سی مارکتس به نام «کدام بروکر» استفاده کنید. شما برای دریافت اگر قبلاً در بروکر ثبت نام کرده‌اید، کد همکار آی بی را در بروکر وارد کنید تا سیستم دریافت ریبیت شما فعال شود.

برای دریافت ریبیت از بروکر آی اف سی مارکتس می‌توانید از طریق مستر آی بی معتبری به نام «کدام بروکر» اقدام کنید. کدام بروکر تا 85% از هزینه‌های معاملاتی را در قالب ریبیت یا کش بک به شما برمی‌گرداند.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک بروکر آی اف سی مارکتس

مرحله اول دریافت ریبیت تبدیل شدن به زیرمجموعه یک آی بی است که در بالا روش آن را توضیح دادیم، مرحله بعدی انجام معاملات و ترید است. زمانی که شما زیرمجموعه آی بی همکاری چون کدام بروکر می‌شوید، همه‌چیز به‌طور خودکار انجام می‌شود و پس از هر ترید و گردش مالی که دارید، ریبیت شما به صورت خودکار محاسبه شده و به شکل پول نقد روی کیف پول شما در بروکر آی اف سی مارکتس واریز می‌شود. برای اطلاعات بیشتر از نحوه دریافت ریبیت کلیک کنید.

مقدار ریبیت در بروکر آی اف سی مارکتس

میزان دریافت ریبیت از بروکر IFC Markets به قدرت آی بی که زیرمجموعه آن شده‌اید بستگی دارد. برای مثال اگر شما «کدام بروکر» را به عنوان مستر IB خود انتخاب کنید، می‌توانید از طریق این آی بی تا 85% از هزینه‌های معاملاتی خود را در قالب ریبیت از بروکر آی اف سی مارکتس دریافت کنید.

هزینه استفاده از خدمات بروکر آی اف سی مارکتس

دریافت ریبیت و استفاده از خدمات بروکر آی اف سی مارکتس کاملاً رایگان و بدون هزینه است. شما بدون پرداخت هیچ پولی از تمامی امکانات و خدمات این کارگزاری می‌توانید استفاده کنید.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر آی اف سی مارکتس

زمانی که شما سیستم دریافت ریبیت خود را فعال می‌کنید، تا وقتی که در بروکر آی اف سی مارکتس معاملات را ادامه دهید، ریبیت به شما تعلق خواهد گرفت و هیچ‌گونه محدودیتی در تعداد دریافت ریبیت وجود ندارد.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر آی اف سی مارکتس

روش برداشت ریبیت در بروکر آی اف سی مارکتس به صورت کاملاً مستقیم است، یعنی زمانی که شما یک آی بی را انتخاب می‌کنید، بازهم میزان ریبیت، درون خود سایت آی اف سی مارکتس محاسبه می‌شود و روی کیف پول شما داخل همین کارگزاری واریز خواهد شد. پس برای دریافت و برداشت ریبیت در این بروکر عملاً لازم نیست هیچ فرایند اضافه‌ای را طی کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر آی اف سی مارکتس خواندیم

همان‌طور که در مقاله ریبیت بروکر آی اف سی مارکتس خواندیم، این کارگزاری به تریدرهایی که عضوی از زیرمجموعه‌های همکار طرف قرارداد بروکر باشند، ریبیت پرداخت می‌کند. میزان دریافت ریبیت نیز به عوامل متعددی از جمله قدرت IB که انتخاب کرده‌اید و گردش مالی خودتان بستگی دارد.

https://kodambroker.com/site-ifcmarkets

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آی اف سی مارکتس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران