خانه > مقالات بروکر آلپاری > حساب پم بروکر آلپاری

حساب پم بروکر آلپاری

بروکر آلپاری بهترین سیستم حساب پم در بین تمام کارگزاری‌های فارکس را ارائه می‌کند، از آنجا که قدمت این بروکر زیاد است، حرفه‌ای‌ترین حساب‌های پم در بروکر آلپاری وجود دارند و شرایط معاملاتی که برای سرمایه‌گذاران و مدیران حساب در این بروکر مشخص شده، جز بهترین سیستم‌های حساب پم در بین بروکرهای فارکس است.

حساب پم بروکر آلپاری

حساب پم چیست؟

قبل از بررسی حساب پم در بروکر آلپاری به مفهوم کلی آن می پردازیم. حساب PAMM به حسابی گفته می‌شود که در آن یک معامله‌گر حرفه‌ای با پرداخت مبلغی، حساب معاملاتی پم را ایجاد می‌کند و سرمایه‌گذاران با دیدن مشخصات و وضعیت معاملات آن حساب، روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنند. مدیر حساب همواره با کل مبلغ جمع شده از طرف سرمایه‌گذاران ترید می‌کند. برای اینکه دقیق‌تر بدانید حساب پم چیست؟ باید بگوییم حسابی شبیه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری است که سود و زیان آن بر اساس میزان درصد مالکیت، بین اعضای حساب تقسیم می‌شود.

آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری

برای اینکه بتوانید از سیستم حساب پم آلپاری استفاده کنید، ابتدا باید در این کارگزاری ثبت نام نمایید. برای آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری به صفحه اول سایت آن رفته و روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود. در اینجا باید مشخصات خود را وارد کرده و به مرحله بعدی بروید.

در مرحله دوم ثبت نام نیاز است کشور، شهر و تابعیت خود را وارد کنید، سپس از طریق ایمیل یا اس ام اس، کد تایید را وارد کرده تا ثبت نام اولیه شما تکمیل شود.

آموزش افتتاح حساب پم در آلپاری

برای افتتاح حساب pamm در آلپاری چه به عنوان مدیر حساب و چه به عنوان سرمایه‌گذار باید از کابین شخصی خود طبق عکس زیر به بخش حساب پم مراجعه کنید، روی حساب پم کلیک کنید و گزینه افتتاح حساب را بزنید. این گزینه ویژه کسانی است که می‌خواهند مدیر حساب باشند

افتتاح حساب پم در بروکر آلپاری
مرحله اول افتتاح حساب پم در بروکر آلپاری

در اینجا چند گزینه وجود دارد، گزینه اول که در بالا گوشه سمت راست می‌بینید، مدیر حساب است که باید روی آن کلیک کنید، سپس نوع حساب را انتخاب کرده، بعد از آن اگر می‌خواهید حساب خصوصی باشد تیک حساب پم خصوصی را بزنید تا فقط برای کسانی که می‌خواهید حساب شما نمایش داده شود، اگر هم می‌خواهید حساب عمومی باشد این تیک را نزنید. گزینه آخر هم برای نمایش حساب pamm شما در MQL5 است تا سایر افرادی که خارج از بروکر آلپاری هستند نیز آن را ببینند.

افتتاح حساب پم در بروکر آلپاری
مرحله دوم افتتاح حساب پم در بروکر آلپاری

پس پر کردن فرم بالا روی دکمه افتتاح حساب کلیک کنید تا حساب پم شما به عنوان مدیر ایجاد شود. سپس همان‌طور که در صفحه زیر می‌بینید،

افتتاح حساب پم در بروکر آلپاری
مرحله سوم افتتاح حساب پم در بروکر آلپاری

گزینه واریز وجه را بزنید تا بتوانید در حساب خود پول واریز کرده و آن را فعال کنید.

سرمایه گذاری در حساب پم بروکر آلپاری

اگر هم می‌خواهید به عنوان سرمایه‌گذار روی حساب‌های پم سرمایه‌گذاری کنید در پنل کاربری خود وارد بخش سرمایه‌گذاری‌های من شوید، در اینجا می‌توانید انتخاب کنید که روی یک حساب یا یک سبد پم سرمایه‌گذاری کنید.

سرمایه‌گذاری در حساب پم بروکر آلپاری
سرمایه‌گذاری در حساب پم بروکر آلپاری

بعد از کلیک روی آن می‌توانید حساب‌های پم را ببینید و با کلیک روی دکمه «سرمایه‌گذاری» روی حساب مدنظرتان سرمایه‌گذاری کنید.

رتبه بندی حساب های پم بروکر آلپاری

زمانی که در بخش سرمایه‌گذاری وارد می‌شوید، همان‌جا می‌توانید رتبه بندی حساب‌های پم را مشاهده کنید. همان‌طور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید همه حساب‌های پم بروکر آلپاری به ترتیب عملکرد رتبه بندی شده‌اند:

رتبه بندی حساب‌های پم بروکر آلپاری
رتبه بندی حساب‌های پم بروکر آلپاری

روی هر کدام از حساب‌ها که کلیک کنید، می‌توانید مشخصات فنی آن حساب و وضعیت معاملاتی را مشاهده کنید. برای مطالعه بیشتر می‌توانید به مقاله رتبه بندی های حساب پم آلپاری مراجعه کنید.

سبد پم در بروکر آلپاری

اگر هم بجای سرمایه‌گذاری روی یک حساب، تصمیم دارید در یک سبد حساب پم سرمایه‌گذاری کنید در همان بخش کاربری طبق روش قبلی، روی بخش سبد حساب‌های پم کلیک کنید.

سبد پم در بروکر آلپاری
سبد پم بروکر آلپاری

مسیر را مانند قبل طی کرده و یک سبد سرمایه‌گذاری انتخاب کنید.

بروکر آلپاری بهترین ارائه دهنده حساب‌های پم است که با توجه به قدمتی که دارد، بزرگ‌ترین مدیران حساب پم در این کارگزاری فعال هستند. همچنین شما می‌توانید به‌جز حساب معمولی، روی سبدهای پم نیز سرمایه‌گذاری امنی داشته باشید.

مزایا و معایب حساب پم در آلپاری

زمانی که بخش حساب PAMM بروکر آلپاری را مورد بررسی قرار می‌دهیم متوجه می‌شویم، که حساب پم این بروکر بهترین حساب پم در بین تمامی کارگزاری‌هاست. از ویژگی‌های مهم حساب پم alpari می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان اتصال به سایت MQL
  • امکان ایجاد سبد سرمایه‌گذاری
  • امکان ایجاد حساب پم خصوصی
  • حساب‌های معاملاتی متنوع برای ایجاد پم
  • بیش از 200 مدیر حساب حرفه‌ای
  • بیش از 100 سبد پم حرفه‌ای
  • امکان سرمایه‌گذاری روی چندین حساب
  • امکان ایجاد تنظیمات شخصی‌سازی شده

این موارد تنها بخشی از ویژگی‌های مهم حساب پم در بروکر آلپاری هستند.

آموزش ثبت نام در صرافی تاپ چنج

تاپ چنج یک صرافی معتبر است که امکان واریز و برداشت پول از کارگزاری‌ها را به ساده‌ترین شکل ممکن برای کاربرانش فراهم کرده است. آموزش ثبت نام در صرافی تاپ چنج بسیار ساده است.

ثبت نام در تاپ چنچ
آموزش ثبت نام در تاپ چنچ

شما پس از مراجعه به صفحه اول سایت این صرافی می‌توانید با وارد کردن مشخصات خود، طبق تصویر بالا، یک حساب تاپ چنج ایجاد کنید.

آموزش انتخاب مدیر صندوق حساب پم

یکی از مباحث مهم برای سرمایه‌گذاری در حساب پم هر بروکری، یادگیری انتخاب مدیر صندوق مناسب است. آموزش انتخاب مدیر صندوق حساب پم شاید در نگاه اول کمی پیچیده باشد، چون شما به عنوان یک سرمایه‌گذار باید به موارد مهمی از جمله عمر حساب، حد ضرر کلی، دراودان، حد سود، روند عملکردی حساب، تعداد سرمایه‌گذاران، میزان سرمایه‌گذاری خود مدیر و … دقت کنید تا با آنالیز کامل آن بتوانید بهترین حساب ممکن را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید.

دریافت مشاوره برای انتخاب حساب پم

ما در کدام بروکر برای راهنمای هرچه بیشتر شما، سیستمی را راه‌اندازی کردیم که شما بتوانید با متصل شدن به کارشناسان ما، راهنمایی لازم برای انتخاب حساب پم را دریافت کنید. برای این کار فقط کافی است که به آی دی تلگرام kodambrokers@ پیام بدهید تا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم بروکر آلپاری خواندیم

همانطور که در مقاله بررسی حساب پم آلپاری خواندید، این بروکر بهترین سیستم پم را به کاربرانش ارائه می‌کند. شما می‌توانید چه به عنوان مدیر و چه به عنوان سرمایه‌گذار از پنل کاربری خود به بخش حساب پم وارد شوید.

قدمت این کارگزاری سبب شده تا بهترین مدیران حساب پم به صورت رتبه بندی شده را بتوانید در آلپاری مشاهده کنید و کار شما برای تصمیم‌گیری بسیار آسان خواهد بود. همچنین امکان ایجاد یا سرمایه‌گذاری در صندوق حساب پم نیز در بروکر Alpari فراهم شده است.

https://kodambroker.com/site-alpari

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آلپاری

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران