خانه > مقالات بروکر ارانته > حساب پم بروکر ارانته

حساب پم بروکر ارانته

بروکر ارانته دارای حساب معاملاتی پم نیست، یعنی شما نمی‌توانید از حساب PAMM در این کارگزاری استفاده کنید. البته در بروکر ارانته امکان کپی ترید و حساب خصوصی MAM وجود دارد.

حساب پم بروکر ارانته

حساب پم چیست؟

قبل از بررسی کامل حساب پم در بروکر ارانته ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ حساب PAMM به نوعی همان صندوق سرمایه‌گذاری است که ابتدا توسط یک معامله‌گر حرفه‌ای با پرداخت پول ایجاد می‌شود و سپس سرمایه‌گذاران روی آن پول واریز می‌کنند تا معامله‌گر بتواند با مجموعه پول‌های جمع شده ترید کند. حالا که متوجه شدید حساب پم چیست؟ باید این نکته را نیز بدانید که تقسیم سود در حساب پم بر اساس درصد مالکیت شما از دارایی درون صندوق است.

آموزش افتتاح حساب پم در ارانته

بروکر ارانته متاسفانه امکان ارائه حساب PAMM را فعلاً ندارد، یعنی شما نمی‌توانید در صندوق‌های سرمایه‌گذاری یا همان حساب پم از طریق بروکر ارانته فعالیت کنید. این کارگزاری تنها امکان استفاده از MAM که نوعی حساب گروهی خصوصی است را دارد. البته کپی ترید بروکر ارانته فعال است و می‌توانید از آن استفاده کنید.

بروکر ارانته یکی از کارگزاری‌های مطمئنی است که می‌توانید از طریق آن به فارکس متصل شوید، از معدود ایرادات بروکر ارانته نداشتن حساب پم است. شما فقط می‌توانید به حساب کپی ترید در بروکر ارانته دسترسی داشته باشید.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم ارانته خواندیم

در بروکر ارانته سیستم پم وجود ندارد، یعنی شما در این کارگزاری امکان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های حساب PAMM را ندارید. البته به عنوان جایگزین حساب پم، در بروکر ارانته، حساب کپی ترید وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-errante

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر ارانته

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران