خانه > مقالات بروکر دلتا اف ایکس > آموزش واریز و برداشت در بروکر دلتا اف ایکس

آموزش واریز و برداشت در بروکر دلتا اف ایکس

بروکر دلتا اف ایکس روش‌های مختلفی برای واریز و برداشت در نظر گرفته که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به برداشت محلی، تاپ چنج و تتر اشاره کرد. شما بعد از احراز هویت می‌توانید به کل خدمات نقل و انتقال پول در بروکر دلتا اف ایکس دسترسی داشته باشید. برای آشنایی با روش انجام کار می‌توانید در ادامه متن با ما همراه شوید.

واریز و برداشت در بروکر دلتا اف ایکس

آموزش واریز و برداشت در بروکر دلتا اف ایکس

واریز و برداشت قطعاً یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران ایرانی با توجه به تحریم‌های بین‌المللی است، بروکر DeltaFX برای رفع این چالش، روش‌های مناسبی برای ایرانیان در نظر گرفته است که در ادامه به انواع راه های واریز و برداشت در بروکر دلتا اف ایکس می پردازیم:

  • واریز و برداشت محلی
  • واریز و برداشت با تتر
  • واریز و برداشت با تاپ چنج TC Pay

شما به عنوان یک کاربر ساکن ایران اگر مراحل احراز هویت خود را طی کرده باشید، می‌توانید از طریق بانک‌های ایرانی پول خود را در این بروکر جابجا کنید. همچنین امکان واریز و برداشت با رمز ارز تتر برایتان فراهم خواهد بود. گزینه بعدی که ایرانیان در اختیار دارند، تاپ چنج است که می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

مراحل واریز در بروکر دلتا اف ایکس

برای واریز پول به حساب خود در بروکر تاپ چنج ابتدا باید وارد پنل کاربری شوید، روی گزینه «واریز وجه» کلیک کنید تا به صفحه زیر هدایت شوید.

واریز در بروکر دلتا اف ایکس
مراحل واریز در بروکر دلتا اف ایکس

در این صفحه باید یکی از روش‌های واریز وجه را انتخاب کنید، ما در ادامه ۳ روش را به شما توضیح خواهیم داد:

  1. واریز از طریق پرداخت محلی (ریالی)
  2. روش واریز از طریق تاپ چنج
  3. واریز از طریق تتر

در ادامه به بررسی سه روش واریز بالا میپردازیم:

واریز از طریق پرداخت محلی (ریالی)

زمانی که روش محلی را انتخاب کنید در مرحله اول باید مقدار پرداختی خود را وارد نمایید، سپس دکمه تایید را بزنید تا به مرحله بعدی بروید.

مرحله اول واریز از طریق پرداخت محلی در بروکر دلتا اف ایکس
مرحله اول واریز از طریق پرداخت محلی (ریالی) در بروکر دلتا اف ایکس

در مرحله بعدی به فهرست بخش‌های خود خواهید رسید، در این بخش باید روی دکمه نمایش جزئیات کلیک کنید تا شماره کارتی که باید پول را در آن واریز کنید نمایش داده خواهد شد. سپس بعد از واریز پول می‌توانید کد واریز و فیش را آپلود کنید تا پرداخت شما تأیید شود.

روش واریز از طریق تاپ چنج

اگر بخواهید از طریق تاپ چنج واریز به حساب خود را انجام دهید، می‌توانید در مرحله اول گزینه تاپ چنج را انتخاب و میزان پول مد نظرتان را وارد نمایید. سپس به درگاه تاپ چنج که در عکس زیر می‌بینید هدایت خواهید شد.

واریز از طریق تاپ چنچ
روش واریز از طریق تاپ چنچ

برای استفاده از این روش حتماً باید در TC Pay حساب داشته باشید.

واریز از طریق تتر

روش دیگری که کاربران ایرانی می‌توانند از آن استفاده کنند، واریز با تتر است.

واریز از طریق تتر در بروکر دلتا اف ایکس
روش واریز از طریق تتر در دلتا اف ایکس

شما وقتی این گزینه را انتخاب کنید، تصویر زیر برایتان نمایش داده می‌شود که با اسکن آن می‌توانید شناسه کیف پول بروکر دلتا اف ایکس را داشته باشید و از طریق کیف پول تتر خود به این کارگزاری پول واریز کنید.

در بروکر دلتا اف ایکس شما می‌توانید از طریق روش‌های مختلف مانند واریز و برداشت ریالی، واریز و برداشت با تتر و یا از طریق تاپ چنج، نقل و انتقال پول را انجام دهید. در نظر داشته باشید که برای جابجایی پول در بروکر دلتا اف ایکس، تکمیل احراز هویت ضروری است.

مراحل برداشت در بروکر دلتا اف ایکس

برای برداشت پول از بروکر دلتا اف ایکس در پنل کاربری خود به بخش برداشت وجه مراجعه کنید، سپس روش برداشتی که مدنظرتان است را انتخاب کنید، مقدار را وارد نموده و در فیلد آخر مشخص کنید که می‌خواهید از کدام حسابتان پول برداشت شود.

برداشت از بروکر دلتا اف ایکس
آموزش برداشت در بروکر دلتا اف ایکس

در نظر داشته باشید که باقی مراحل برداشت پول کاملاً شبیه به همان مراحل واریز وجه است و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. برای برداشت نیز باید احراز هویت شما به صورت کامل انجام شده باشد.

آنچه در مقاله آموزش واریز و برداشت بروکر دلتا اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله متوجه شدید، بروکر دلتا اف ایکس سه روش آسان برای واریز و برداشت کاربران ایرانی را ایجاد کرده است. روش اول واریز و برداشت ریالی از طریق بانک‌های محلی است که می‌توانید با شبا کردن مبلغ یا کارت به کارت آن را انجام دهید، روش دوم استفاده از ارز دیجیتال تتر و روش سوم تاپ چنج است.

https://kodambroker.com/site-deltafx

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر دلتا اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران