خانه > مقالات بروکر کلایمکس پرایم > کپی ترید در بروکر کلایمکس پرایم

کپی ترید در بروکر کلایمکس پرایم

بروکر کلایمکس پرایم متاسفانه جز کارگزاری‌هایی است که سیستم کپی تریدینگ ندارد. کپی تریدینگ یکی از مجموعه‌های روش سوشیال تریدینگ است که سرمایه‌گذاران را به تریدرهای حرفه‌ای متصل می‌کند. در بروکر کلایمکس پرایم همچین سرویسی هنوز برای کاربران فعال نشده است.

کپی ترید بروکر کلایمکس پرایم

کپی تریدینگ چیست؟

کپی ترید به روشی گفته می‌شود که یک سرمایه‌گذار که توانایی معامله کردن را به صورت مستقل ندارد، حساب کاربری خود را به حساب معاملاتی یک تریدر حرفه‌ای متصل می‌کند. برای اینکه دقیق‌تر بدانید کپی تریدینگ چیست؟ باید بگوییم که کپی تریدینگ کمک می‌کند تمامی معاملات یک تریدر حرفه‌ای دقیقاً به همان شکل برای یک معامله‌گر یا سرمایه‌گذار مبتدی کپی شود و در نهایت درصد کمی از سود را به تریدر به عنوان دستمزد پرداخت کند.

آموزش کپی ترید در بروکر کلایمکس پرایم

بروکر ClimaxPrime هیچ‌گونه سیستم سوشال تریدینگی ندارد، یعنی شما در این کارگزاری به کپی ترید و حتی حساب پم دسترسی نخواهید داشت و این مسئله یکی از نقاط ضعف بزرگ در بروکر کلایمکس پرایم محسوب می‌شود. شما اگر میخواهید در سیستم کپی تریدینگ فعالیت کنید، میتوانید از بروکرهایی که کپی تریدینگ دارند استفاده کنید.

بروکر کلایمکس پرایم فاقد سیستم کپی تریدینگ است و اگر شما به دنبال استفاده از کپی ترید و یا حتی حساب پم هستید، نمی‌توانید از بروکر کلایمکس پرایم استفاده کنید. این مسئله یکی از مشکلات جدی بروکر کلایمکس پرایم به حساب می‌آید.

آنچه در مقاله کپی ترید کلایمکس پرایم آموختیم

همان‌طور که گفتیم بروکر کلایمکس پرایم سیستم کپی تریدینگ ندارد، کپی ترید به روشی گفته می‌شود که در آن یک فرد معمولی، حساب معاملاتی خود را به یک معامله‌گر حرفه‌ای متصل می‌کند تا بتواند معاملات او را در حساب خود کپی کرده و سود کسب کند.

https://app.climaxprime.tools/en/register?affiliate=IOMQ9r0z

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر کلایمکس پرایم

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اخطار

!Warning

با توجه به شکایت‌های زیادی که از بروکر کلایمکس پرایم شده است، ما توصیه می‌کنیم از بروکرهای معتبر استفاده کنید.

پیشنهاد ما سرمایه گذاری در بروکرهای معتبر است، برای مشاهده لیست آن روی دکمه زیر کلیک کنید.

امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران