خانه > مقالات بروکر کپیتال اکستند > بونوس بروکر کپیتال اکستند

بونوس بروکر کپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند برای تشویق کاربرانش به انجام فعالیت‌های بیشتر، طرح‌های ویژه‌ای برای ارائه بونوس در نظر گرفته است که در ادامه مطلب با این بونوس‌ها بروکر کپیتال اکستند آشنا می‌شویم.

بونوس بروکر کپیتال اکستند

بونوس در فارکس چیست؟

به جوایز نقدی و غیر نقدی که بروکرها به دلایل مختلف به کاربران خود ارائه می‌کنند بونوس می‌گویند. در واقع اگر دقیق‌تر بخواهید بدانید که بونوس در فارکس چیست؟ باید بگوییم که بونوس ها نوعی طرح تشویقی هستند تا کاربران عملیات بیشتری را در بروکر انجام دهند. بونوس ها اشکال مختلفی دارند که بر اساس نوع کاری که تریدرها انجام می‌دهند، می‌توانند متفاوت باشند.

آموزش افتتاح حساب بروکر کپیتال اکستند

برای اینکه بتوانید از بونوس های بروکر کپیتال اکستند استفاده کنید، در گام اول باید در این بروکر ثبت نام کرده و یک حساب معاملاتی ایجاد کنید. برای ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند کافی است به صفحه اول وب‌سایت این بروکر رفته، روی دکمه «ثبت نام» کلیک کنید تا به صفحه زیر هدایت شوید.

مرحله اول افتتاح حساب در بروکر کپیتال اکستند
مرحله اول آموزش افتتاح حساب در بروکر کپیتال اکستند

بعد از آن در فرمی که مشاهده می‌کنید باید نام، نام خانوادگی، کشور، شماره تماس، ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید تا ثبت نام اولیه برای شما کامل شود.

مرحله دوم افتتاح حساب در بروکر کپیتال اکستند
مرحله دوم آموزش افتتاح حساب در بروکر کپیتال اکستند

بعد از انجام ثبت نام اولیه اگر می‌خواهید یک حساب معاملاتی افتتاح کنید باید از منوی سمت راست روی گزینه حساب‌های من کلیک کنید، دکمه افتتاح حساب را بزنید، تا صفحه ایجاد حساب معاملاتی باز شود. همان‌طور که می‌بینید در اینجا امکان باز کردن حساب دمو و حساب واقعی فراهم شده است که با وارد کردن پارامترهای مدنظرتان می‌توانید افتتاح حساب را تکمیل کنید.

بونوس های بروکر کپیتال اکستند در فارکس

در بروکر کپیتال اکستند معمولاً بونوس های مختلفی به کاربران ارائه می‌شود، بخشی به نام طرح‌های تشویقی در منوی سایت این بروکر وجود دارد که از طریق آن می‌توانید آخرین بونوس های فعال در بروکر CapitalXtend را مشاهده کنید. در حال حاضر در شهریور ۱۴۰۲ طرح پرداخت بونوس ۳۰% برای اولین واریزی در این بروکر فعال است که به کاربران تازه وارد ارائه می‌شود.

آموزش دریافت بونوس کپیتال اکستند

دریافت بونوس های بروکر کپیتال اکستند بسیار ساده است، در پنل کاربری خود از منوی سمت راست وارد گزینه طرح‌های تشویقی شوید و روی آن کلیک کنید. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، طرح‌های فعال با تاریخ انقضای آن برای شما نمایش داده می‌شود.

دریافت بونوس بروکر کپیتال اکستند
آموزش دریافت بونوس در بروکر کپیتال اکستند

می‌توانید در این قسمت قوانین و شرایط استفاده از آن را مشاهده کنید. اگر می‌خواهید از این بونوس استفاده نمایید روی دکمه همین حالا بپیوندید در سایت بروکر کلیک کنید تا طرح بونوس شما فعال شود.

مراحل دریافت بونوس بروکر کپیتال اکستند

برای دریافت بونوس از بروکر کپیتال اکستند لازم است تا چند کار ساده را انجام دهید، که مراحل آن به شرح زیر است:

  1. ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند
  2. احراز هویت
  3. واریز اولیه
  4. انتخاب طرح بونوس
  5. پذیرش قوانین

البته ممکن است برخی بونوس ها مراحل دریافت کمتر یا بیشتری داشته باشند که بر اساس وضعیت بونوس، مراحل آن مشخص می‌شود و شما باید آن‌ها را طی کنید.

بروکر کپیتال اکستند از جمله کارگزاری‌هایی است که به کاربران خود بونوس های متفاوتی را ارائه می‌کند. از جمله مهم‌ترین بونوس های بروکر کپیتال اکستند می‌توان به بونوس خوش آمد گویی اشاره کرد که 30% مبلغ پرداخت اولیه خودتان را می‌توانید به عنوان بونوس دریافت کنید.

جوایز و پاداش بروکر کپیتال اکستند

جوایز و پاداش‌ها در بروکر کپیتال اکستند می‌تواند بسیار متفاوت باشد. نوع آن بستگی به بونوسی که می‌گیرید دارد اما به طور کلی باید بدانید که معمولاً بونوس های بروکر کپیتال اکستند به صورت نقدی غیر قابل برداشت، اما قابل معامله است. یعنی با پولی که به عنوان بونوس به حساب شما واریز می‌شود فقط می‌توانید معامله کنید و امکان برداشت خود آن پول وجود ندارد.

قوانین دریافت بونوس بروکر کپیتال اکستند

همان‌طور که گفتیم قوانین و شرایط دریافت هر بونوس بسته به نوع آن کاملاً متفاوت است. معمولاً قوانین بونوس ها شامل موارد زیر است:

  • شرایط دریافت
  • شرایط استفاده
  • تاریخ انقضا
  • قوانین نقد شوندگی
  • و… .

دقت داشته باشید، هر بونوسی که می‌خواهید دریافت کنید حتماً قوانین آن را به صورت کامل بخوانید تا مشکلی در معاملات معمول شما ایجاد نکند، چون بسیاری از بونوس ها ممکن است محدودیت‌های خاص خود را در زمینه برداشت، حجم معاملات و … داشته باشند.

نحوه واریز بونوس بروکر کپیتال اکستند به حساب مشتری

نحوه واریز بونوس در بروکر کپیتال اکستند هم مانند قوانین آن، ممکن است در هر بونوس متفاوت باشد. اما به طور معمول بعد از اینکه شما یک بونوس را فعال می‌کنید، همه چیز به صورت خودکار پیش خواهد رفت و مبلغی که به شما تعلق گرفته است به صورت خودکار به حساب کاربری که برای آن انتخاب کرده‌اید، واریز می‌شود.

بونوس خوش آمد گویی بروکر کپیتال اکستند

بونوس خوش آمد گویی بروکر کپیتال اکستند، بونوسی است که به کاربران تازه وارد تعلق می‌گیرد. یعنی زمانی که شما ثبت نام خود را انجام می‌دهید، با اولین واریزی، مقداری بونوس به شما تعلق می‌گیرد که به آن بونوس خوش آمد گویی یا اولین واریزی میگویند. در بروکر کپیتال اکستند در حال حاضر یک بونوس خوش آمد گویی 30 درصدی تا سقف پرداخت 300 دلاری وجود دارد. یعنی هر میزان پولی که واریز کنید، 30% آن را به صورت بونوس قابل معامله در حساب خود دریافت خواهید کرد که البته سقف واریزی بونوس به حساب شما نهایتاً 300 دلار است.

مسابقات بروکر کپیتال اکستند

معمولاً در بروکرها مسابقاتی بین تریدرهای برتر برگزار می‌شود که جوایز آن ممکن است به صورت بونوس نقدی یا غیر نقدی باشد. فعلاً در شهریور 1402 هیچ مسابقه‌ای در بروکر کپیتال اکستند برگزار نمی‌شود، اما به‌محض ایجاد یک رویداد از طریق صفحه اختصاصی بونوس های کپیتال اکستند از سایت کدام بروکر یا سایت رسمی خود بروکر کپیتال اکستند می‌توانید از آن مطلع شوید.

آنچه در مقاله بونوس بروکر کپیتال اکستند خواندیم

همان‌طور که در مقاله بونوس بروکر کپیتال اکستند خواندیم، این کارگزاری در حال حاضر بونوس خوش آمد گویی و بونوس واریزی را به کاربران تازه وارد خود ارائه می‌دهد. این بونوس ها به صورت نقدی قابل معامله و غیر قابل برداشت هستند، به این معنی که شما فقط با این بونوس ها می‌توانید ترید کنید و سود آن را بردارید. برای فعال کردن بونوس در بروکر کپیتال اکستند در پنل کاربری خود به بخش «طرح‌های تشویقی» مراجعه کنید.

https://kodambroker.com/site-capitalxtend

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر کپیتال اکستند

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران