خانه > مقالات بروکر کپیتال اکستند > ریبیت بروکر کپیتال اکستند

ریبیت بروکر کپیتال اکستند

ریبیت یا کش بک به بازگشت نقدی هزینه های معاملاتی گفته میشود که توسط بروکر کپیتال اکستند به کاربران پرداخت خواهد شد. البته دریافت ریبیت و کش بک شامل قوانین خاصی است که حتما باید رعایت شود. برای آشنایی کامل با نحوه دریافت ریبیت در بروکر کپیتال اکستند در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

ریبیت بروکر کپیتال اکستند

ریبیت یا کش بک چیست؟

زمانی که شما یک معامله در بازار انجام میدهید، هزینه‌های معاملاتی از جمله اسپرد و کمیسیون را به کارگزاری خود پرداخت خواهید کرد، اگر معاملات شما زیاد باشد این هزینه در طول ماه به شدت برایتان بالا خواهد رفت. 

بنابراین کارگزاری ها تصمیم گرفته اند که بخشی از این هزینه ها را در قالب طرح هایی به نام ریبیت و کش بک به کاربران برگردانند. حالا که متوجه شدید کش بک یا ریبیت چیست؟ قطعاً میدانید که دریافت ریبیت برای جبران هزینه‌های شما تا چه میزان اهمیت دارد.

کش بک بروکر کپیتال اکستند

در بروکر CapitalXtend طرحی به نام کش بک وجود دارد که تا تاریخ ۰۸/۰۹/۲۰۲۳ فعال خواهد بود. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید اگر این کش بک را فعال کنید، می‌توانید به ازای هر لات معامله خود ۶ دلار از هزینه‌های معاملاتی را بازگردانید.

کش بک بروکر کپیتال اکستند
کش بک بروکر کپیتال اکستند

البته باید حداقل ۱۰۰ دلار در اکانت خود واریز کنید.

دریافت ریبیت بروکر کپیتال اکستند

اما تفاوتی که ریبیت یا کش بک در بروکر کپیتال اکستند دارد این است که ریبیت یک پرداختی دائمی است، یعنی مانند کش بک شرایط حداقل واریز یا تاریخ انقضا ندارد. هرچند، ریبیت به کاربران معمولی داده نمی‌شود و اگر می‌خواهید از بروکر کپیتال اکستند ریبیت دریافت کنید باید حتماً زیرمجموعه یک مستر آی بی بزرگ شوید تا از طریق آن امکان دریافت ریبیت برای شما فراهم شود.

بروکر کپیتال اکستند به کاربرانش ریبیت و کش بک پرداخت می‌کند. برای دریافت ریبیت می‌توانید کد معرف یک آی بی را وارد کنید یا از طریق لینک آن ثبت نام خود را انجام دهید تا بتوانید بابت گردش مالی که دارید ریبیت دریافت کنید.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک کپیتال اکستند

مراحل دریافت ریبیت در کپیتال اکستند به این ترتیب است، ابتدا یک IB را انتخاب کنید. پیشنهاد ما استفاده از سایت «کدام بروکر» است. اگر قبلاً در این کارگزاری ثبت نام کرده‌اید، کد معرف کدام بروکر را در بخش معرف خود در کپیتال اکستند وارد کنید. با انجام این کار شما به زیرمجموعه یک IB طرف قرارداد با این بروکر تبدیل می‌شوید و در نهایت از طریق کدام بروکر به صورت دائمی تا زمانی که معامله انجام می‌دهید، ریبیت دریافت می‌کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب نحوه دریافت ریبیت کلیک کنید.

مقدار ریبیت در بروکر کپیتال اکستند

همان‌طور که گفتیم ریبیت برخلاف کش بک هیچ محدودیتی ندارد، شما می‌توانید به هر میزان که معامله می‌کنید، ریبیت متناسب با گردش مالی خود را دریافت کنید. سایت کدام بروکر به دلیل قدرت مالی که دارد بین 55 تا 85% بیشتر از حد معمول به زیرمجموعه‌های خود در بروکر کپیتال اکستند ریبیت پرداخت می‌کند.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر کپیتال اکستند

در تعداد دریافت ریبیت بروکر CapitalXtend نیز هیچ محدودیتی وجود ندارد، مادامی که شما در این کارگزاری فعال هستید، به صورت خودکار ریبیت شما محاسبه می‌شود و دائماً می‌توانید ریبیت خود را دریافت کنید.

هزینه استفاده از خدمات بروکر کپیتال اکستند

برای استفاده از خدمات بروکر کپیتال اکستند یا خدمات دریافت ریبیت و کش بک، نه IB و نه کارگزاری، هیچ‌گونه هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌کند و همه‌چیز به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرید.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر کپیتال اکستند

همان‌طور که گفتیم روش برداشت ریبیت در بروکر کپیتال اکستند، به این نکته بستگی دارد که شما زیرمجموعه کدام IB باشید. اگر کدام بروکر را انتخاب کرده باشید برای برداشت ریبیت خود باید یک اکانت کاربری در سایت این مجموعه ایجاد کنید تا ریبیتی که قرار است به شما پرداخت شود در آن پنل واریز شود و از آنجا شما بتوانید آن را نقد کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر کپیتال اکستند خواندیم

همان‌طور که در مقاله ریبیت بروکر کپیتال اکستند خواندید، ریبیت و کش بک به بازگشت نقدی بخشی از هزینه‌های معاملاتی که در قالب اسپرد و کمیسیون پرداخت می‌کنید گفته می‌شود. بروکر کپیتال اکستند دو طرح برای پرداخت ریبیت و کش بک دارد که به کاربران خود بابت هر لات معامله، ممکن است تا 6 دلار کش بک پرداخت کند.

 البته اگر می‌خواهید خارج از طرح و بدون هیچ محدودیتی همیشه ریبیت بگیرید، کافی است تا زیرمجموعه یک IB طرف قرارداد بروکر کپیتال اکستند مانند کدام بروکر شوید تا از این طریق بتوانید روزانه ریبیت دریافت کنید. میزان ریبیت دریافتی به قدرت آی بی و گردش مالی خود شما بستگی دارد.

https://kodambroker.com/site-capitalxtend

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر کپیتال اکستند

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران