خانه > مقالات بروکر آرون گروپس > کپی ترید در بروکر آرون گروپس

کپی ترید در بروکر آرون گروپس

بروکر آرون گروپس سیستم کپی تریدینگ ندارد و اگر شما به عنوان یک معامله‌گر می‌خواهید در سوشال تریدینگ فعالیت کنید، در بروکر آرون گروپس می‌توانید از حساب PAMM استفاده نمایید.

کپی ترید بروکر آرون گروپس

کپی تریدینگ چیست؟

کپی ترید به اتصال یک یا چند حساب به یک حساب دیگر جهت کپی کردن از آن گفته می‌شود. اگر می‌خواهید بدانید کپی تریدینگ چیست؟ و چطور کار می‌کند باید بگوییم که سرمایه‌گذاران یا کسانی که توانایی ترید کردن را ندارند، حساب معاملاتی خود را به حساب یک تریدر حرفه‌ای متصل می‌کنند تا معاملات او برایشان کپی شود. برای این اتصال، سرمایه‌گذاران باید پس از سود کردن، درصدی را به عنوان دستمزد به تریدر پرداخت کنند.

آموزش کپی ترید در بروکر آرون گروپس

بروکر Aron Groups سیستم کپی تریدینگ را ندارد و شما نمی‌توانید از این قابلیت استفاده کنید، در عوض این کارگزاری دارای حساب PAMM است که شباهت‌های نسبی به کپی تریدینگ دارد و اگر علاقه‌مند به سوشیال تریدینگ هستید، حساب پم در بروکر آرون گروپس تنها انتخاب شما برای سوشال تریدینگ است.

بروکر آرون گروپس فاقد سیستم کپی تریدینگ است و شما نمی‌توانید چه به عنوان سرمایه‌گذار و چه به عنوان معامله‌گر در سیستم کپی تریدینگ کار کنید. جایگزین کپی تریدینگ در بروکر آرون گروپس، حساب‌های معاملاتی پم هستند.

آنچه در مقاله کپی ترید آرون گروپس آموختیم

همان‌طور در طول مقاله تاکید شد، بروکر آرون گروپس ویژگی کپی تریدینگ را ندارد و اگر هم بخواهید از سیستم سوشال تریدینگ بهره ببرید، تنها انتخاب شما استفاده از حساب پم در این بروکر است.

https://kodambroker.com/site-arongroups

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آرون گروپس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران