خانه > مقالات بروکر آمارکتس > ریبیت یا کش بک بروکر آمارکتس

ریبیت یا کش بک بروکر آمارکتس

ریبیت یا کش بک در واقع نوعی تخفیف در قالب برگشت پول است که کارگزاری آمارکتس به دلایل مختلف به کاربرانش ارائه می‌کند. اگر می‌خواهید بدانید چطور کش بک و ریبیت خود را در بروکر آمارکتس دریافت کنید، لطفا در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

ریبیت بروکر آمارکتس

ریبیت یا کش بک چیست؟

زمانی که شما معامله می‌کنید، هزینه‌هایی به عنوان اسپرد و کمیسیون را هنگام انجام هر معامله پرداخت خواهید کرد، حالا کارگزاری در قالب طرح‌های مختلف، این هزینه‌ها را به شما باز می‌گرداند که به آن کش بک گفته می‌شود. اگر دقیق‌تر می‌خواهید بدانید که کش بک یا ریبیت چیست؟ ریبیت فقط به افرادی تعلق می‌گیرد که زیر مجموعه یک آی بی بزرگ باشند.

کش بک بروکر آمارکتس

قطعا شما هر معامله ای که انجام میدهید، شامل هزینه هایی از جمله کمیسیون و اسپرد است. برای اینکه بتوانید تا حد زیادی این هزینه های معاملاتی را پس بگیرید، باید در بروکر آمارکتس زیر مجموعه یک مستر آی بی شوید، زیرا بروکر آمارکتس تنها به کسانی که عضوی از یک آی بی هستند به میزان قدرت آن مستر IB، کش بک و ریبیت پرداخت می‌کند.

دریافت ریبیت بروکر آمارکتس

برای دریافت ریبیت یا کش بک از بروکر Amarkets باید خود را به عنوان زیر مجموعه یک مستر آی بی یا همکار معرفی کنید، برای این کار باید از طریق کدام بروکر این کار را انجام دهید، یا کد معرف کدام بروکر را در بخش معرف وارد کنید.  به این ترتیب شما جزئی از کدام بروکر محسوب خواهید شد و این پلتفرم نرخ بالایی تا ۸۵% بیشتر از حد معمول از بروکر آمارکتس برای شما ریبیت دریافت خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

مقدار ریبیت در بروکر آمارکتس

میزان ریبیت دریافتی در بروکر آمارکتس به قدرت آی بی شما بستگی دارد، همانطور که گفتیم بزرگترین آی بی همکار با آمارکتس، سایت کدام بروکر است که تا ۸۵% از هزینه های معاملاتی شما را در قالب ریبیت به شما برمیگرداند. این مبلغ به طور مستقیم از خود بروکر آمارکتس به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر آمارکتس

در قوانین دریافت ریبیت بروکر آمارکتس، چیزی به نام محدودیت دریافت ریبیت یا کش بک وجود ندارد و شما طبق سیستم تعریف شده، به راحتی می‌توانید بر اساس عملکرد خودتان دائما ریبیت دریافت کنید.

بروکر آمارکتس به کسانی که زیر مجموعه یک مستر IB شوند، ریبیت پرداخت میکند برای اینکار شما یا باید با لینک آن آی بی ثبت نام کنید یا کد معرف آن را در سایت آمارکتس وارد نمایید. سپس میتوانید براساس قدرت مالی که آی بی شما دارد اقدام به دریافت ریبیت نقدی کنید.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر آمارکتس

برداشت ریبیت در بروکر آمارکتس پیچیده نیست، پولی که به عنوان کش بک یا ریبیت به شما تعلق می‌گیرد، روی کیف پول شما واریز خواهد شد، و شما با استفاده از همان روش‌های معمول برداشت پولی که در بروکر آمارکتس وجود دارد می‌توانید آن را برداشت کنید. دقت داشته باشید که کش بک و ریبیت کاملاً نقد و قابل برداشت هستند و مانند بونوس ها نیاز نیست که فقط با آن معامله کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر آمارکتس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله متوجه شدید، ریبیت و کش بک نوعی پاداش است که براساس میزان فعالیت شما در بروکر (معاملات و واریز وجه) به شما تعلق می‌گیرد. از آنجا که ریبیت فقط به IB ها پرداخت میشود، شما برای دریافت ریبیت باید حتما زیر مجموعه یک آی بی مانند کدام بروکر شوید تا بتوانید از Amarkets ریبیت و کش بک دریافت کنید.

https://kodambroker.com/site-amarkets

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آمارکتس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران