خانه > مقالات بروکر آمارکتس > حساب پم بروکر آمارکتس

حساب پم بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس یکی از کارگزاری‌های مطرحی است که به ایرانیان خدمات می‌دهد اما متاسفانه این بروکر هنوز امکان استفاده از حساب پم PAMM را ندارد. در بروکر آمارکتس نمی‌توانید از سیستم حساب PAMM استفاده کنید اما سرویس کپی ترید در دسترس است.

حساب پم بروکر آمارکتس

حساب پم چیست؟

قبل از بررسی کامل حساب پم در بروکر آمارکتس ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ حساب PAMM به حسابی گفته می‌شود که با پرداخت اولیه یک مدیر ایجاد شده و کم کم، سرمایه‌گذاران روی آن حساب پول واریز می‌کنند تا مدیر حساب بتواند با مجموع پول‌های جمع شده معامله کند. حالا که فهمیدید حساب پم چیست؟ باید بدانید که انتخاب مدیر و حساب پم حرفه‌ای، مهم‌ترین کاری است که برای کسب سود باید انجام دهید.

آموزش افتتاح حساب پم در آمارکتس

متاسفانه بروکر آمارکتس علی‌رغم تمام ویژگی‌های مثبتی که دارد، فاقد سیستم حساب PAMM است. یعنی اگر شما بخواهید در Amarkets از حساب پم استفاده کنید، فعلاً متاسفانه شرایطش مهیا نیست. اما شما می‌توانید به‌عنوان جایگزین از کپی ترید بروکر آمارکتس برای استفاده از خدمات سوشیال تریدینگ بهره ببرید.

بروکر آمارکتس از جمله کارگزاری‌هایی است که حساب پم ندارد. این بروکر به عنوان جایگزین حساب PAMM، امکان استفاده از کپی ترید را برای کاربرانش فراهم کرده است.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم آمارکتس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله هم متوجه شدید، متاسفانه هنوز امکان استفاده از حساب PAMM در بروکر آمارکتس وجود ندارد. البته در مقابل شما اگر در این کارگزاری حساب دارید، می‌توانید از خدمات کپی تریدینگ بروکر آمارکتس به عنوان جایگزین حساب پم استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-amarkets

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آمارکتس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران