خانه > مقالات بروکر آمارکتس > کپی ترید در بروکر آمارکتس

کپی ترید در بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس یکی از کارگزاری‌های حرفه‌ای است که سعی کرده در بخش ارائه خدمات کپی ترید نیز، بهترین شرایط ممکن را برای کاربرانش فراهم کند. شما از داخل پنل کاربری یا منوی بالای سایت می‌توانید روی گزینه کپی ترید کلیک کنید تا وارد بخش ویژه کپی ترید بروکر آمارکتس شوید.

کپی ترید بروکر آمارکتس

کپی تریدینگ چیست؟

قبل از بررسی کامل کپی ترید در بروکر آمارکتس  ابتدا با مفهوم آن آشنا خواهیم شد. کپی تریدینگ نوعی روش اتصال کاربران مبتدی و حرفه‌ای برای کپی شدن معاملات است. اگر بخواهیم با جزییات بگوییم که کپی تریدینگ چیست؟ باید اشاره کنیم که در این روش یک نفر به عنوان پروایدر وجود دارد که دنبال کنندگان یا سرمایه‌گذاران بر اساس عملکرد او، حسابشان را به حساب معاملاتی پروایدر متصل می‌کنند تا معاملات آن شخص برایشان کپی شود. اگر پروایدر موفق به سوددهی شود، درصدی از آن را از دنبال کننده به عنوان دستمزد دریافت می‌کند.

آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

برای ثبت نام در بروکر Amarkets روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید، سپس وارد صفحه‌ای می‌شوید که عکس آن را در ادامه می‌بینید،

ثبت نام در بروکر آمارکتس
آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

در اینجا ضمن اینکه نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن خود را وارد می‌کنید، لازم است تا یک پلتفرم را نیز انتخاب کنید تا هم زمان با ثبت نام در بروکر آمارکتس، یک حساب معاملاتی استاندارد نیز برای شما ایجاد شود.

آموزش کپی ترید در آمارکتس

برای اینکه بتوانید در بخش کپی ترید آمارکتس فعالیت کنید، باید در همین بخش ثبت نام خود را انجام دهید. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید ابتدا لازم است مشخصاتی از خود وارد کنید تا دسترسی به بخش کپی تریدینگ برایتان ایجاد شود.

کپی ترید در بروکر آمارکتس
آموزش کپی ترید در بروکر آمارکتس

البته اگر قبلاً از روش معمول ثبت نام کرده باشید، دیگر نیاز به ثبت نام جداگانه در بخش کپی ترید ندارید.

مراحل اتصال کپی ترید در آمارکتس

برای اتصال به بخش کپی ترید در Amarkets، از منوی کاربری روی گزینه «کپی ترید»کلیک کنید، سپس انتخاب کنید که به عنوان معامله‌گر می‌خواهید وارد شوید یا به عنوان سرمایه‌گذار، بعد از آن روی گزینه «ورود به پلتفرم» کلیک کنید.

مراحل اتصال کپی ترید در بروکر آمارکتس
اتصال به کپی ترید در بروکر آمارکتس

اگر هنوز حسابی باز نکرده‌اید یا می‌خواهید حساب جدید داشته باشید، همان‌طور که در عکس بالا می‌بینید روی دکمه نارنجی رنگ «حساب سرمایه‌گذاری افتتاح کنید» کلیک نمایید.

متصل شدن به کپی ترید آمارکتس

برای اتصال به کپی ترید آمارکتس، روی دکمه رتبه‌بندی استراتژی‌ها کلیک کنید، به صورت کامل در اینجا می‌توانید جزییات حساب‌های برتر و فیلتر شده را مشاهده کنید.

متصل شدن به کپی ترید بروکر آمارکتس
متصل شدن به کپی ترید بروکر آمارکتس

همان‌طور که در عکس مشخص است، دکمه‌ای به نام دکمه سرمایه‌گذاری وجود دارد که اگر می‌خواهید به حسابی خاص متصل شوید، روی آن باید کلیک کنید تا بتوانید حساب معاملاتی خود را به حساب پروایدر مورد نظر متصل کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی تاپ چنج

صرافی تاپ چنج امروزه به عنوان یکی از مهمترین روش‌های انتقال پول بین کاربران ایرانی و کارگزاری‌های فارکس شناخته می‌شود، به همین دلیل آموزش ثبت نام در صرافی تاپ چنج برای اینکه بتوانید واریز و برداشت آسان‌تری از بروکرها داشته باشید لازم است. در این صرافی می‌توانید با یک ایمیل و مشخصات اولیه خود به راحتی ثبت نام کنید.

ثبت نام در تاپ چنچ
آموزش ثبت نام در تاپ چنچ

بعد از ورود ایمیل و دریافت کد امنیتی، به صفحه دوم هدایت می‌شوید که در آن نام، نام خانوادگی، کشور و رمز عبور خود را باید وارد کنید تا به محیط کاربری تاپ چنج دسترسی داشته باشید.

بروکر آمارکتس شرایط نسبتاً مناسبی را برای استفاده از سیستم کپی تریدینگ، برای کاربرانش ایجاد کرده است. شما در بروکر آمارکتس اگر بخواهید می‌توانید به عنوان سرمایه‌گذار یا معامله‌گر فعالیت کنید. کپی تریدینگ بروکر آمارکتس هیچ محدودیتی در زمینه ساخت تعداد اکانت‌های مختلف کپی ترید ندارد.

نحوه دریافت پول واریزی در آمارکتس

برای برداشت پول‌های واریزی و سود حسابتان از بروکر آمارکتس روش‌های مختلفی وجود دارد، شما برای این کار باید از بخش واریز و برداشت روی گزینه «برداشت جدید» کلیک کنید تا به صفحه‌ای که عکس آن را در ادامه می‌بینید هدایت شوید.

برداشت پول از بروکر آمارکتس
آموزش برداشت پول در بروکر آمارکتس

سپس گزینه مدنظرتان برای برداشت را انتخاب کنید، بیشتر کاربران ایرانی از تاپ چنج استفاده می‌کنند. در اینجا می‌توانید کیف پولی که قرار است از آن برداشت کنید، روش برداشت و همچنین میزان آن را تنظیم کنید و سپس دکمه برداشت را بزنید تا فرایند آن آغاز شود. البته در بروکر آمارکتس از روش واریز و برداشت ارز دیجیتال هم‌ می‌توانید استفاده کنید.

مزایا و معایب کپی ترید در آمارکتس

کپی تریدینگ در بروکر آمارکتس مزایای مناسبی دارد که اصلی‌ترین آن‌ها را به صورت موردی در ادامه ذکر خواهیم کرد:

 • وجود پروایدرهای معتبر
 • سیستم آسان کپی ترید
 • اتصال سریع
 • اجرای دقیق معاملات
 • واریز و محاسبه خودکار دستمزد

پس از بررسی کامل کپی تریدینگ بروکر آمارکتس، ایراد چشم‌گیری که بخواهیم به صورت یک عیب برای آن بیان کنیم دیده نشد.

آموزش انتخاب پروایدر معتبر

اگر شما به عنوان یک سرمایه‌گذار یا دنبال کننده می‌خواهید در کپی تریدینگ فعالیت کنید، قطعاً مهم‌ترین دغدغه شما انتخاب پروایدر است. آموزش انتخاب یک پروایدر معتبر می‌تواند نقش مهمی در سوددهی حساب شما داشته باشد. برای انتخاب پروایدر باید حتماً به نکات زیر توجه کنید:

 • زمان عملکرد
 • بازدهی کلی
 • میزان ریسک حساب
 • تعداد کپی کنندگان
 • نظرات کپی کنندگان
 • نوع استراتژی

این‌ها تنها بخشی از موارد مهمی است که در انتخاب پروایدر باید به آنها دقت کنید.

دریافت مشاوره برای انتخاب پروایدر

همان‌طور که گفته شد، انتخاب پروایدر بسیار مهم است و افراد مبتدی هنوز در این زمینه مشکلات زیادی دارند. ما در کدام بروکر تصمیم گرفتیم تا برای کمک به شما، بخش مشاوره انتخاب پروایدر را راه‌اندازی کنیم. برای این کار می‌توانید به آی دی تلگرام kodambrokers@ پیام دهید و با مشاوران ما در ارتباط باشید.

آنچه در مقاله کپی ترید بروکر آمارکتس خواندیم

در مقاله بررسی کپی ترید بروکر آمارکتس خواندیم که این کارگزاری، توانسته محیط و سیستم مناسبی را برای کپی ترید راه‌اندازی کند. شما در بروکر آمارکتس از طریق تاپ چنج می‌توانید حسابتان را شارژ کنید و سپس به عنوان پروایدر یا سرمایه‌گذار در کپی ترید آمارکتس شرکت کنید. اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید با پشتیبان کدام بروکر در ارتباط باشید.

https://kodambroker.com/site-amarkets

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آمارکتس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران