خانه > مقالات بروکر آمارکتس > آموزش واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

آموزش واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

سیستم واریز و برداشت پول در بروکر آمارکتس به گونه‌ای طراحی شده تا همه کاربران بخصوص کاربران مقیم ایران که به کارت‌های اعتباری جهانی دسترسی ندارند، بتوانند به راحتی از روش‌های جایگزین مانند انتقال پول ریالی برای این کار در بروکر آمارکتس استفاده کنند.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

آموزش واریز و برداشت بروکر آمارکتس

نقل و انتقال پول یکی از مهم‌ترین فاکتورها در هنگام انتقال بروکر است. بخصوص برای ایرانیان که ساکن داخل کشور هستند، بسیار مهم است که بتوانند بدون هیچ گونه چالشی، عملیات واریز و برداشت را انجام دهند. اگر به همین بخش مراجعه کنید کلیه روش‌های واریز و برداشت بروکر Amarkets را مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد.

واریز و برداشت در بروکر آمارکتس
آموزش واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

برای واریز و برداشت باید به همین بخش در پنل کاربری خود مراجعه کنید، در آنجا با گزینه‌های زیر روبه‌رو می‌شوید:

  • واریز وجه
  • برداشت وجه
  • انتقال داخلی بین حساب‌ها
  • تراکنش‌های من
  • الگوهای سیستم پرداخت
  • فعال کردن کارت اعتباری

در نظر داشته باشید که هیچ واریزی شامل کمیسیون انتقال نخواهد شد و کلیه درخواست‌ها نهایتاً ظرف ۲۴ ساعت انجام می‌شود. همچنین برای اینکه بتوانید عملیات واریز و برداشت را در بروکر آمارکتس انجام دهید؛ لازم است تا احراز هویت خود را تکمیل کرده باشید.

بروکر آمارکتس روش‌های مختلفی برای واریز و برداشت دارد. شما می‌توانید از طریق ارزهای دیجیتال، تاپ چنج، ریالی، مستر کارت و سایر کارت‌های اعتباری این کار را انجام دهید. کمیسیون واریز در صرافی تاپ چنج 0 است و هزینه اضافه‌ای به شما تحمیل نخواهد شد.

مراحل واریز پول در بروکر آمارکتس

همین ابتدا دانستن یک نکته مهم است، اگر شما می‌خواهید هرگونه عملیات واریز و برداشت را به صورت ریالی انجام دهید. قبل از هر کاری باید به پشتیبانی پیام بدهید. پشتیبانی یک مدیر حساب برای شما تعیین خواهد کرد که از طریق تیکت و واتساپ با شما ارتباط خواهد گرفت. این مدیر حساب کلیه فرایند واریز و برداشت ریالی در بروکر آمارکتس را برایتان انجام خواهد داد.

واریز پول در بروکر آمارکتس
آموزش واریز پول در بروکر آمارکتس

همان‌طور که در عکس بالا می‌بینید؛ اگر روی گزینه واریز را کلیک کنید، چنین صفحه‌ای برایتان باز می‌شود، در اینجا باید ابتدا حساب یا کیف پولی که می‌خواهید از آن برداشت کنید را انتخاب نمایید، سپس روش پرداخت را انتخاب کنید، در نهایت مبلغ را نوشته و واریز وجه را انجام دهید.

نکته مهم این است که حداقل واریزی شما باید 100 دلار باشد و زیر این مبلغ نمی‌توانید عملیات واریز را انجام دهید. برای واریز می‌توانید از تاپ چنج، پرفکت مانی، انواع کیف پول ارز دیجیتال و واریز ریالی (با هماهنگی پشتیبانی) استفاده نمایید.

مراحل برداشت پول در بروکر آمارکتس

مراحل برداشت پول در بروکر آمارکتس هم تا حد زیادی شبیه به بخش واریز است، ابتدا روی گزینه برداشت جدید کلیک کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود:

برداشت پول از بروکر آمارکتس
آموزش برداشت پول از بروکر آمارکتس

سپس به ترتیب، محل برداشت پول، روش و مبلغی که می‌خواهید از حسابتان برداشت کنید را پر کرده و روی گزینه برداشت کلیک کنید، برای اینکه از کلیه جزییات برداشت پول مثل محدودیت برداشت، کمیسیون و هزینه‌های آن مطلع شوید لطفاً به جدول زیر مراجعه کنید:

 

روش پرداخت نوع ارز هزینه زمان پردازش کمترین مقدار بیشترین مقدار
انتقال محلی ir Rial 0% تا 24 ساعت 10 USD نامحدود
تتر USDT
TRC
BEP
1%-0% تا 24 ساعت USDT 5 نامحدود
USD کوین BEP USD 1 تا 24 ساعت 1 USDC نامحدود
Binance کوین BNB USD 0.5 تا 24 ساعت BNB 0.05 نامحدود
بیت کوین BTC 1%-0.5% تا 24 ساعت BTC 0.002 نامحدود
لایت کوین LTC 1%-0.5% تا 24 ساعت LTC 0.1 نامحدود
اتریوم ETH 1%-0.5% تا 24 ساعت ETH 0.02 نامحدود
تاپ چنچ USD 0% تا 24 ساعت 10 USD نامحدود
پرفکت مانی USD 0.5% تا 24 ساعت 10 USD نامحدود

آنچه در مقاله آموزش واریز و برداشت آمارکتس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله نیز خواندیم، واریز و برداشت یک مقوله بسیار مهم در کارگزاری‌ها است. بروکر آمارکتس سعی کرده تا آسان‌ترین روش‌های واریز و برداشت را برای کاربران ایرانی خود فراهم کند. در این کارگزاری شما می‌توانید از روش انتقال پول با ارزهای دیجیتال، تاپ چنج و پرفکت مانی استفاده کنید.

همچنین امکان واریز و برداشت ریالی نیز برای کاربران داخل ایران فراهم شده است که طی یک پیام به پشتیبانی می‌توانید آن را فعال کنید. کمیسیون واریز در این بروکر 0% است و این مسئله کمک می‌کند تا هزینه اضافی به کاربران تحمیل نشود

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

تبلیغات

فهرست مطالب

اخبار بروکر آمارکتس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها