خانه > پراپ در فارکس > معرفی پراپ تریدینگ برای ایرانیان

معرفی پراپ تریدینگ برای ایرانیان

پراپ تریدینگ (Prop Trading) یک سیستم نوپا در ایران است که به واسطه آن، تریدرهای حرفه‌ای فارکس می‌توانند از طریق وب سایت‌های پراپ، سرمایه لازم برای معامله‌گری را به دست بیاورند. در سیستم پراپ تریدینگ سود حاصله از ترید معامله گران بین تریدر و شرکت پراپی که سرمایه‌گذاری را انجام داده تقسیم می‌شود. این کار کمک می‌کند که مشکل تأمین سرمایه‌های بزرگ برای معامله گران با تجربه حل شود. در ادامه شرکت های پراپ فرم تریدینگ برای ایرانیان را آورده‌ایم، تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

پراپ تریدینگ برای ایرانیان

در ابتدا اگر راجب پراپ اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد ما مطالعه مقاله پراپ چیست؟ است؛ پس از آن که راجب این مورد اطلاعات کافی را بدست آوردید به ادامه معرفی پراپ فرم های ایرانی در این مقاله بپردازید.

پراپ ترید فاند

شرکت پراپ ترید فاند (Prop Trade Fund)، یکی دیگر از سیستم‌های پراپی است که کمک می‌کند تا هرچقدر که میزان سوددهی شما مستمرتر باشد، بتوانید مبلغ بالانس خود را به صورت خودکار افزایش دهید. پلن‌های شرکت پراپ ترید فاند از ۷۵ هزار دلار تا ۵۰۰ هزار دلار شروع می‌شود اما در صورت موفقیت در رسیدن به اهداف تعیین شده، می‌توانید مبلغ بالانس خود را تا ۲ میلیون دلار نیز بالا ببرید.

پراپی

شرکت پراپی (Propiy) نیز جز مشهورترین پراپ فاندینگ‌های فعال در بازار ایران است که هر چالش آن دو مرحله ۳۰ روزه و ۶۰ روزه دارد. شما در مرحله اول باید ۸% مبلغ بالانس دریافتی و در مرحله دوم ۴% آن را به عنوان هدف سود، به دست بیاورید. شرکت پراپی دارای ۴ پلن مختلف از ۵۰۰۰ دلار تا ۵۰۰۰۰ دلار است.

پراپ تریدینگ‌های ایرانی مانند وب سایت‌های مشابه خارجی، پلن‌های اختصاصی را به تریدرها ارائه می‌کنند که در صورت موفقیت معامله گران در قبولی در چالش‌ها، می‌توانند با سرمایه به دست آمده به ترید بپردازند.

فاندین فارکس

فاندین فارکس (Fundinforex) نیز یکی از پراپ فرم فاندینگ‌های تازه تاسیس در بازار ایران است که هدفش ارائه سرمایه‌های بزرگ به معامله گران است. تریدرهای حرفه‌ای می‌توانند بالانس اولیه خود را تا سقف 1 میلیون دلار در فاندین فارکس بالا ببرند. تقسیم سود در این سیستم 90% برای معامله‌گر و 10% برای شرکت است.

سرمایه گذار برتر

سرمایه گذار برتر به عنوان یکی از نام آشناترین سیستم‌های پراپ ایران است که پلن‌هایی بین 5000 دلار تا 200 هزار دلار را در اختیار معامله گران قرار می‌دهد. موفقیت در چالش سرمایه گذار برتر شامل دو مرحله است که شما باید در طول زمان چالش، قوانینی چون دراودان روزانه و دراودان کلی را رعایت نمایید.

آنچه در مقاله پراپ فرم تریدینگ برای ایرانیان خواندیم

همانطور که در مقاله معرفی سایت های پراپ تریدینگ خواندیم، از آنجا که تحریم‌های بین‌المللی و همچنین مشکل نقل و انتقال پول برای تریدرهای ایرانی وجود دارد. شرکت‌های جدیدی اقدام به ارائه خدمات اختصاصی پراپینگ به کاربران ایرانی کردند تا بتوانند مشکل تامین سرمایه برای تریدرهای داخل کشور را به صورت کامل برطرف کنند.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران