خانه > پراپ در فارکس > معرفی پراپ فرم پراپ ترید فاند Prop Trade Fund

معرفی پراپ فرم پراپ ترید فاند Prop Trade Fund

پراپ ترید فاند یکی دیگر از شرکت‌های پراپینگ ایرانی است که با هدف ارائه سرمایه‌های معاملاتی بالا به تریدرهای حرفه‌ای ایرانی ایجاد شده است. در این سایت معامله گران می‌توانند سرمایه‌هایی به میزان 75 هزار دلار تا 500 هزار دلار دریافت کنند و در صورت سود آور بودن، به صورت خودکار بالانس خود را تا 2 میلیون دلار نیز افزایش دهند. در سایت پراپ ترید فاند، بیش از 80% سود کسب شده متعلق به معامله گر است و این شرکت تنها 20% از سود را به عنوان حق الزحمه بر خواهد داشت. برای آشنایی کامل با شرایط استفاده از سایت پراپ ترید فاند، در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

پراپ فرم پراپ ترید فاند

در ابتدا اگر راجب پراپ اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد ما مطالعه مقاله پراپ چیست؟ است؛ پس از آن که راجب این مورد اطلاعات کافی را بدست آوردید به ادامه معرفی پراپ ترید فاند (Prop trade fund) در این مقاله بپردازید.

نحوه ثبت نام در پراپ ترید فاند

آموزش ثبت نام در Prop Trade Fund بسیار ساده است. بعد از ورود به صفحه اول وب سایت پراپ ترید فاند، روی دکمه «عضویت» کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود. در این صفحه باید نام کاربری، ایمیل و یک رمز عبور ایجاد نمایید تا مرحله اول ثبت نام شما تکمیل شود. بعد از آن می‌توانید به راحتی وارد پنل کاربری شوید و کار خود را شروع کنید.

ثبت نام در پراپ ترید فاند
برای ثبت نام در پراپ ترید فاند باید ایمیل و پسورد وارد کنید.

دقت داشته باشید که اگر بتوانید در چالش سایت پراپ ترید فاند قبول شوید، برای دریافت حساب اصلی باید با استفاده از مدارک هویتی مانند پاسپورت یا کارت ملی، احراز هویت خود را در سایت PropTradeFund تکمیل کنید.

سایت پراپ ترید فاند یک شرکت ارائه دهنده سرمایه معاملاتی (پراپ فاندینگ) است که سرمایه کافی برای معامله در فارکس را در اختیار تریدرهای با تجربه قرار می‌دهد.

قوانین پراپ ترید فاند

مهم‌ترین مسئله در شروع همکاری با سایت پراپ ترید فاند این است که شما به‌طور کامل از قوانین حاکم بر آن آگاه باشید، برای اینکار ما برخی از مهم‌ترین قوانین این وب سایت را برای شما به صورت تیتروار در ادامه آورده‌ایم:

 • واریز و برداشت در سایت پراپ ترید فاند فقط از طریق ارزهای دیجیتال انجام می‌شود.
 • مدت زمان آزمون‌ها بسته به نوع چالش در مرحله اول 30 و در مرحله دوم 60 روز است. حساب‌های رولت تریدر 30 روز و مسابقات دیگر 14 روز زمان معامله دارند.
 • در چالش‌های معمول حداقل 10 روز از 30 روز را باید ترید کنید.
 • حساب‌ها در بروکرهای ICM market، XBT و FXCM به شما تحویل داده خواهد شد.
 • امکان استفاده از ربات وجود دارد.
 • امکان اسلکپ وجود دارد.
 • در بخش مسابقات Jackpot، معاملات حداقل 5 دقیقه باید باز باشد.
 • برای برداشت سود در حساب ریل حداقل باید یک درصد سود کسب کرده باشید و حداقل 7 روز معامله کرده باشید تا بتوانید درخواست برداشت بدهید.
 • در صورت موفق بودن در آزمون، هزینه آزمون به شما برگشت داده خواهد شد.
 • پس از موفقیت در آزمون حتماً باید از طریق مدارک هویتی مانند کارت ملی، احراز هویت انجام دهید.

البته هر چالش ممکن است قوانین متفاوت و جداگانه دیگری داشته باشد که هنگام فعال کردن آن باید به دقت قوانین را مطالعه نمایید تا دچار مشکل نشوید.

پلن های سایت پراپ ترید فاند

در سایت پراپ ترید فاند چند مدل پلن وجود دارد، اصلی‌ترین آن‌ها، پلن‌های چالش است که سیستم آن شبیه به روال معمول پراپ فاندینگ‌ها است، شما می‌توانید پلن‌های بخش چالش را در جدول زیر مشاهده کنید:

پلن ها75000$150000$300000$500000$
دراودان مجاز روزانه3750$7500$15000$25000$
دراودان مجاز کل7500$15000$30000$50000$
هدف کسب سود7500$15000$30000$50000$
حداکثر زمان چالش30 روز30 روز30 روز30 روز
حداکثر زمان پذیرش60 روز60 روز60 روز60 روز
پلتفرممتاتریدر 4/5متاتریدر 4/5متاتریدر 4/5متاتریدر 4/5
خرید پلن190$350$650$950$

 

به طور کلی پلن‌های سایت پراپ ترید فاند به سه بخش تقسیم می‌شود، شما در جدول بالا پلن چالش معامله‌گری را مشاهده کردید اما این سایت دارای پلن‌های دیگری هست که آنها را در ادامه توضیح خواهیم داد:

 1. پلن رولت ترید
 2. پلن مسابقه ترید Jackpot
 3. حساب ریسک پلاس

در ادامه به بررسی بیشتر این ۳ پلن می‌پردازیم:

پلن رولت ترید

در این پلن بر خلاف روش بالا، تریدر نیاز به گذراندن چالش ندارد و از روز اول می‌تواند هر میزان سودی که کسب می‌کند را برداشت نماید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به جدول زیر نگاه کنید:

مدت زمان: ۳۰ روزحداکثر دراودان ۶٪دراودان روزانه ۳٪
۱ تا ۲ میلیون دلار سرمایهتارگت سود: ۱۲٪هج، اسکلپ و آربیتراژ آزاد

پلن مسابقه ترید Jackpot

در بخش جک پات که برای تریدرهای حرفه‌ای طراحی شده، اگر بتوانید طی 14 روز به تارگت تعیین شده برسید، می‌توانید سرمایه 1 میلیون دلاری برای ترید خود دریافت کنید و سود کسب کرده را نیز به صورت بونوس روی حساب خود دریافت نمایید.

مدت زمان: ۱۴ روزحداکثر دراودان ٪۴دراودان روزانه ٪۲
یک میلیون دلار سرمایهتارگت سود: ٪۶حداقل حجم ترید ۱۰ لات

حساب ریسک پلاس

اگر نیاز به ترید کردن در یک حساب معاملاتی با دراودان بالا دارید، این چالش برای شما مناسب است. اگر بتوانید تا حداکثر ۳۰ یا ۴۵ درصد دراودان کل را رعایت کنید، فاند ۱ میلیون دلاری در اختیار شما می‌گذارند و در حداقل ۲۰ روز می‌توانید هم برداشت سود داشته باشید، هم اقامت کاری دبی از طرف شرکت برای شما اخذ می‌گردد و شرایط مهاجرت برای شما و خانواده‌تان از طرف شرکت فراهم می‌شود.

مدت زمان: ۴۵ روزحداکثر دراودان ۳۰ یا ٪۴۵دراودان روزانه ندارد
یک میلیون دلار سرمایهتارگت سود: ٪۲۰حداقل حجم ترید ۱۰ لات

آموزش واریز و برداشت پراپ ترید فاند

گزینه برداشت در پراپ تریدینگ زمانی روی پنل کاربری شما فعال خواهد شد که حساب معاملاتی واقعی داشته باشید. اما شما باید مطلع باشید که کلیه برداشت یا حتی پرداخت‌ها برای خرید یک چالش، صرفاً و فقط از طریق ارزهای دیجیتال قابل انجام است.

آیا پراپ ترید فاند قانونی است؟

شرکت Prop Trade Fund به صورت قانونی در کشور دبی ثبت شده و دارای دفتر فیزیکی است، اما دقت داشته باشید که قوانین حاکمیتی در ایران شامل این شرکت نخواهد شد. پس در نظر داشته باشید که به صورت کلی شرکت در معاملات فارکس به هر صورت دارای ریسک است و شما باید شخصاً ریسک آن را بپذیرید.

پراپ ترید فاند رگوله شد

پراپ ترید فاند تحت نظارت دائمی سازمان رگولاتوی FSRC قرار دارد. شرکت پراپ ترید فاند با نام قانونی Prop Trade Fund Incorporated از این به بعد تحت قوانین رگولاتوری سازمان FSRC (Financial Services Regulatory Commission) در ناحیه قضائی Antigua and Barbuda فعالیت می کند و فعالیت معامله گری تمام تریدرهای این مجموعه تحت نظارت دائمی این سازمان قرار می گیرد.

آنچه در مقاله معرفی سایت پراپ ترید فاند خواندیم:

همان‌طور که در مقاله معرفی سایت پراپ ترید فاند خواندیم، این شرکت در کشور دبی قرار دارد و کار آن ارائه سرمایه لازم برای معامله‌گری به تریدرهای حرفه‌ای است. معامله گران پس از قبولی در آزمون معامله‌گری می‌توانند از سایت پراپ ترید فاند تا 2 میلیون دلار سرمایه اولیه کسب کنند و بیش از 80% سود معاملات را برداشت نمایند.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسینی
5 ماه قبل

اینها دزد و کاهبردارند. چالش رو پاس کنید به یه بهانه ای رد میشید.

سید حسن
5 ماه قبل

این شرکت کاملا کله بردار هست
بد نیست تجربه این دوستمون از کار با این شرکت فیک و کلاخ بردار رو ببینید
https://www.youtube.com/watch?v=bFvVHOtYzUc

احسان
5 ماه قبل

سلام من میخام یه چالش بخرم اما خیلی جاها دیدم راجبش بد گفتن و گفتن کلاهبرداریه نظر شما چیه؟ کسی رو میشناسین برداشت زده باشه؟

mohamad
7 ماه قبل

سلام متاسفانه هیچ پرداخت واقعی از این شرکت وجود نداره وفقط با مبالغ بزرگ تریدرها رو به سمت خودش میکشونه ولی با قوانین گنگ و نامشخصی که وضع کرده به راحتی تریدر رو حذف میکنه یه مقدار وارد جزییاتش بشین میفهمین که اسکم هست برخلاف تبلیغات کسترده دروغین لطفا مراقب باشین

امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران