خانه > پراپ در فارکس > معرفی و بررسی پراپ فرم لوکس تریدینگ فرم Lux Trading Firm

معرفی و بررسی پراپ فرم لوکس تریدینگ فرم Lux Trading Firm

Lux Trading Firm یک وب سایت پراپ تریدینگ است که پلن های متنوعی را برای کسانی که نیاز به جذب سرمایه اولیه ترید دارند طراحی کرده است. یکی از ویژگی‌های جذاب Lux Trading Firm این است که اگر شما در تست آن قبول شوید و چند ماه متوالی بتوانید سود کنید، مبلغ بالانس شما افزایش خواهد یافت و این عدد تا 10 میلیون دلار نیز بالا خواهد رفت. برای آشنایی بیشتر با این پراپ فاندینگ با ما همراه شوید.

پراپ قرم lux trading firm

در ابتدا اگر راجب پراپ اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد ما مطالعه مقاله پراپ چیست؟ است؛ پس از آن که راجب این مورد اطلاعات کافی را بدست آوردید به لوکس تریدینگ فرم (Lux Trading Firm) در این مقاله بپردازید.

نحوه ثبت نام در Lux Trading Firm

مراحل ثبت نام در Lux Trading Firm به این صورت است که ابتدا روی یک پلن کلیک می‌کنید، سپس صفحه زیر برایتان باز می‌شود در این صفحه همان‌طور که می‌بینید ابتدا باید نام، نام خانوادگی و ایمیل آدرس خود را وارد نمایید.

ثبت نام در پراپ فرم lux trading firm
برای ثبت نام در پراپ فرم lux trading firm باید نام، نام خانوادگی و ایمیل خود را وارد کنید.

سپس باید پاسپورت خود را به تنهایی و یک بار هم درحالی که آن را در دست گرفته‌اید آپلود نمایید. سپس روی دکمه Submit کلیک کنید تا ثبت نام اولیه شما در سایت Lux Trading Firm انجام شود.

پلن های سایت Lux Trading Firm

در سایت لوکس تریدینگ فرم ۴ پلن مختلف از ۲۵،۵۰،۱۰۰،۲۰۰ هزار دلار وجود دارد. هرکدام از این اکانت‌ها دارای ۲ مرحله تست هستند. در تصویر زیر پلن های این سایت را مشاهده می‌کنید.

پلن های پراپ فرم lux trading firm
پراپ فرم lux trading firm چهار پلن مختلف از ۲۵ هزار دلار تا ۲۰۰ هزار دلار دارد.

ماکسیموم دراودان معاملات روزانه شما نمی‌تواند بیشتر از ۵% باشد. همچنین شما باید حدود ۶% در مرحله اول و ۴% در مرحله دوم سود کسب کنید تا بتوانید چالش‌ها را پاس کنید. البته ممکن است هر حساب قوانین ویژه و متفاوتی برای خود داشته باشد که باید هنگام ایجاد حساب، آن‌ها را به دقت بخوانید.

Lux Trading Firm یک پراپ فاندینگ بسیار معتبر است که پلن های جذابی را به تریدرهای حرفه‌ای ارائه می‌دهد. در سایت Lux Trading Firm در صورت موفقیت در پاس کردن چالش ها، هرماه می‌توانید سطح بالانس خود را بسته به میزان درصد سودی که کسب می‌کنید افزایش دهید.

قوانین پراپ فرم Lux Trading Firm

یکی از مهم‌ترین قوانین Lux Trading Firm این است که به کاربران ایرانی خدمات نمی‌دهد. همچنین شما باید تمامی برداشت‌ها از حساب را فقط به حسابی که به نام خودتان است انجام دهید. اگر شما نتوانید چالش را پاس کنید اما حساب شما در سود باشد، می‌توانید بدون پرداخت پول، چالش را ریست کنید البته انجام این کار منوط به رعایت کلیه قوانین و همچنین تایید تیم کارشناسی سایت است.

با Lux Trading Firm در چه کشورهایی می‌توانیم معامله کنیم؟

متاسفانه کاربران ایرانی نمی‌توانند از خدمات Lux Trading Firm استفاده نمایند. اگر در این پراپ فاندینگ حساب باز کنید، خیلی سریع حساب معاملاتی شما به همراه پولی که پرداخت کرده‌اید بلوکه خواهد شد.

آیا Lux Trading Firm قانونی است؟

Lux Trading Firm یک شرکت کاملاً قانونی و تحت نظارت سیستم مالی اتحادیه اروپاست.

اعتبار پراپ فرم lux trading firm
پراپ فرم lux trading firm از اعتبار بالایی برخوردار است.

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید طبق بررسی های ما از سایت tradersunion این شرکت از اعتبار به شدت بالایی برخوردار است و همچنین این پراپ فرم در انگلستان به ثبت رسیده و مراجع قانونی روی عملکرد آن نظارت دارند.

آموزش واریز و برداشت در سایت Lux Trading Firm

برداشت همان‌طور که گفت شد فقط زمانی قابل انجام است که بخواهید پول را به حساب بانکی به نام خودتان منتقل کنید. پردازش برداشت پول بین 3 تا 5 روز کاری زمان‌بر خواهد بود. در طول ماه می‌توانید 2 بار درخواست برداشت از حساب خود را بدهید. در نظر داشته باشید که در سایت Lux Trading Firm از طریق مستر کارت، ویزا کارت، سایر کارت‌های اعتباری و انتقال بانکی پول خود را برداشت نمایید.

آنچه در مقاله Lux Trading Firm خواندیم

همان‌طور که در مقاله معرفی Lux Trading Firm خواندیم، این سایت یک پراپ فاندینگ معتبر ثبت شده در انگلستان است که به دلیل پیروی از قوانین اتحادیه اروپا امکان ارائه خدمات به کاربران ایرانی را ندارد. در این سایت 4 پلن مختلف 25،50،100،200 وجود دارد که کاربران می‌توانند با پرداخت پول اولیه هرکدام از این پلن ها را فعال کنند.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران