خانه > مقالات بروکر اوربکس > ریبیت یا کش بک بروکر اوربکس

ریبیت یا کش بک بروکر اوربکس

ریبیت یا کش بک در بروکر اوربکس زمانی به شما تعلق می‌گیرد که به عنوان زیرمجموعه یک IB در این بروکر ثبت نام کنید تا به واسطه آن IB بتوانید کش بک یا ریبیت بگیرید. برای آشنایی کامل با روش انجام این کار در بروکر اوربکس، تا انتهای مطلب با ما همراه شوید.

ریبیت بروکر اوربکس

ریبیت یا کش بک چیست؟

زمانی که شما در فارکس معامله‌ای باز می‌کنید، مبلغی را باید به عنوان اسپرد یا کمیسیون پرداخت کنید که هزینه معاملاتی شماست. حالا اگر بخواهید بدانید کش بک یا ریبیت چیست؟ باید بگوییم که بسیاری از کارگزاری‌ها بخشی از این هزینه معاملاتی را در قالب پول نقد به شما برمی‌گردانند که به آن ریبیت یا کش بک گفته می‌شود.

کش بک بروکر اوربکس

کش بک در بروکر Orbex به کاربران عادی تعلق نمی‌گیرد و تنها IB ها می‌توانند ریبیت و کش بک از بروکر اوربکس بگیرند. به همین دلیل شما به عنوان یک تریدر، اگر به دنبال دریافت ریبیت یا کش بک هستید، در قدم اول باید زیرمجموعه یک IB شوید تا از آن طریق بتوانید ریبیت یا کش بک دریافت کنید.

برای دریافت ریبیت یا کش بک از بروکر اوربکس نیاز است که کد معرف یک آی بی را وارد نمایید. مقدار ریبیت دریافتی شما در بروکر اوربکس به این موضوع بستگی دارد که قدرت مالی آی بی شما چقدر است و خودتان تا چه میزان معامله انجام می‌دهید.

دریافت ریبیت بروکر اوربکس

برای دریافت ریبیت و کش بک همان‌طور که گفته شد، ابتدا یک مستر IB مانند «کدام بروکر» را انتخاب کنید، اگر قبلاً در بروکر اوربکس ثبت نام نکرده باشید باید ثبت نام خود را انجام دهید، اما اگر این کار را کرده‌اید، فقط کافی است کد معرف کدام بروکر را در بروکر اوربکس به عنوان IB خود وارد کنید تا سیستم دریافت ریبیت برای شما فعال شود.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک بروکر اوربکس

اولین مرحله برای دریافت ریبیت یا کش بک، تبدیل شدن به زیرمجموعه یک IB است که روش آن را در بالاتر توضیح دادیم، در مرحله بعدی شما باید در سایت اختصاصی آن IB نیز ثبت نام کنید. به این ترتیب که در سایت کدام بروکر نیز یک پنل کاربری بسازید تا بتوانید پول خود را از آن جا دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش درباره نحوه انجام این کار روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر اوربکس

بعد از اینکه زیرمجموعه یک IB شوید، هیچ محدودیتی در تعداد دریافت ریبیت برای شما وجود نخواهد داشت. درواقع تا زمانی که شما به فعالیت معاملاتی در حساب کاربری خود ادامه می‌دهید، پرداخت ریبیت از طریق IB برای شما انجام خواهد شد.

مقدار ریبیت در بروکر اوربکس

میزان دریافت ریبیت در بروکر اوربکس به دو عامل مهم بستگی دارد، اولی نحوه‌ی فعالیت خودتان است، هرچقدر که شما حجم معاملاتی بیشتری داشته باشید، گردش مالی شما بالاتر باشد، می‌توانید ریبیت بیشتری نیز دریافت کنید. مسئله دوم قدرت مالی IB شماست. برای مثال کدام بروکر که بزرگ‌ترین همکار بروکر اوربکس است، بین 55 تا 85% بیشتر از حد معمول سایر آی بی ها به زیرمجموعه‌های خود ریبیت و کش بک پرداخت می‌کند که این عدد بالاترین نرخ قابل دریافت است.

هزینه استفاده از خدمات بروکر اوربکس

تمامی خدماتی که بروکر اوربکس به کاربران خود ارائه می‌دهد همگی کاملاً رایگان هستند و هیچ کدام شامل هزینه اضافه‌ای نمی‌شوند.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر اوربکس

برای برداشت ریبیت یا کش بک خود در بروکر Orbex همان‌طور که گفتیم بعد از طی کردن مراحل بالا، در وب‌سایت کدام بروکر باید یک پنل کاربری ایجاد کنید، بعد از آن به صورت روزانه میزان ریبیت یا کش بکی که به شما تعلق گرفته است را خواهید دید و می‌توانید هر زمان که می‌خواهید ریبیت خود را برداشت کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر اوربکس خواندیم

همان‌طور که در مقاله ریبیت بروکر اوربکس خواندیم، این کارگزاری به تریدرهای معمولی ریبیت پرداخت نمی‌کند، برای اینکه بتوانید از این بروکر ریبیت بگیرید، حتماً باید زیرمجموعه یک مستر آی بی بزرگ شوید. پیشنهاد ما استفاده از کدام بروکر است. شما در گام نخست باید یا با لینک IB ثبت نام کنید یا کد معرف آن را به عنوان آی بی خود در اوربکس وارد کنید، سپس می‌توانید از طریق ثبت نام در سایت کدام بروکر، به صورت روزانه ریبیت یا کش بک خود را دریافت کنید.

https://kodambroker.com/site-orbex

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اوربکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران