خانه > مقالات بروکر اپوفایننس > بونوس بروکر اپوفایننس

بونوس بروکر اپوفایننس

در بروکر اپوفایننس به فراخور رویدادهای مختلف، بونوس‌های گوناگونی ارائه می‌شود که از بخش طرح‌های تشویقی این کارگزاری می‌توانید جدیدترین بونوس‌ها را مشاهده کنید. ما در این مقاله قصد داریم تا وضعیت نوع و پرداخت بونوس های بروکر اپوفایننس را مورد ارزیابی قرار دهیم.

بونوس بروکر اپوفایننس

بونوس در فارکس چیست؟

به جوایز و پاداش‌های نقدی و غیر نقدی که کارگزاری‌ها بابت فعالیت‌های مختلفی چون واریز به حساب، ثبت نام، گردش مالی و … به کاربران خود ارائه می‌دهند بونوس گفته می‌شود. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ باید بدانید که هر بونوس قوانین و شرایط خاص خود را دارد و ممکن است مدل استفاده از آن‌ها با یکدیگر متفاوت باشد.

آموزش افتتاح حساب بروکر اپوفایننس

اولین قدم در بروکر Opofinance این است که ثبت نام در بروکر اپوفایننس را انجام دهید. همان‌طور که در صفحه زیر می‌بینید، بعد از کلیک روی دکمه ثبت نام باید در فرم نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، کشور، شماره تماس، ایمیل، رمز عبور و … را وارد نمایید تا ثبت نام اولیه شما انجام شود.

افتتاح حساب در بروکر اپوفایننس
آموزش افتتاح حساب در بروکر اپوفایننس

پس از این کار وقتی وارد پنل کاربری خود شدید، باید حتماً احراز هویت خود را با ارسال مدارکی که بروکر از شما می‌خواهد انجام دهید تا بتوانید از بونوس‌ها استفاده کنید.

بونوس های بروکر اپوفایننس در فارکس

در کارگزاری اوپوفایننس یک بونوس بابت واریزی به حساب وجود دارد که فقط ویژه حساب ECN PRO است.

بونوس های بروکر اپوفایننس
بونوس های بروکر اپوفایننس

همان‌طور که می‌بینید، این بونوس به افرادی تعلق می‌گیرد که پرداختی بالای ۵۰۰۰ دلار در حسابشان داشته باشند. سایر مشخصات این بونوس را می‌توانید در تصویر بالا مشاهده کنید.

فعلاً بروکر اپوفایننس فقط بونوس واریز به حساب دارد که ویژه کاربرانی است که حساب معاملاتی ECN PRO دارند، حداقل واریزی پول برای دریافت بونوس 5000 دلار است.

جوایز و پاداش بروکر اپوفایننس

جوایز و بونوس های مربوط به بروکر اوپوفایننس در حال حاضر همگی به صورت نقدی قابل معامله و غیر قابل برداشت هستند یعنی شما می‌توانید این جوایز را روی حساب کاربری خود تحویل بگیرید و صرفاً با آن‌ها معامله کنید و سود حاصله را برداشت نمایید.

آموزش دریافت بونوس در بروکر اپوفایننس

برای دریافت بونوسی که در بالاتر شرح داده شد، شما نیاز دارید که بعد از واریزی به حسابتان، از طریق پیام یا تیکت به پشتیبانی بروکر Opofinance درخواست کنید که بونوس به شما تعلق بگیرد. پشتیبانی پس از بررسی صحت انجام کار، بونوس را به حساب شما اضافه خواهد کرد.

نحوه واریز بونوس بروکر اپوفایننس به حساب مشتری

بونوس‌ها به صورت خودکار روی حساب معاملاتی که در بروکر اپوفایننس معرفی می‌کنید واریز می‌شوند. همان‌طور که گفتیم این بونوس‌ها قابل معامله هستند اما قابل برداشت نیستند.

قوانین دریافت بونوس بروکر اپوفایننس

هر بونوس قوانین خاص خودش را دارد، اما در نظر داشته باشید که بونوس فعالی که در حال حاضر برای واریز در بروکر اپوفایننس فقط روی حساب‌های ECN PRO فعال می‌شود و برای واریزی‌های بالای 5000 دلار است. شما بر اساس میزان واریزی خود می‌توانید 40% بونوس تا سقف 5000 دلار دریافت کنید.

بونوس خوش آمد گویی بروکر اپوفایننس

بونوس خوش آمد گویی به بونوسی گفته می‌شود که به کاربران تازه وارد تعلق می‌گیرد. یعنی کسانی که تازه ثبت نام خود را انجام داده‌اند و اولین واریزی خود را کامل می‌کنند. در حال حاضر بونوس خوش آمد گویی در اپوفایننس وجود ندارد.

آنچه در مقاله بونوس بروکر اپوفایننس خواندیم

همان‌طور که در مقاله اوپوفایننس خواندیم، در این کارگزاری فعلاً فقط بونوس واریزی برای حساب‌های ECN PRO فعال است. بونوس‌ها به طور خودکار و پس از هماهنگی با پشتیبانی به حساب معاملاتی شما اضافه می‌شود. شما می‌توانید با این بونوس‌ها معامله کنید اما امکان برداشت آن‌ها وجود ندارد.

https://kodambroker.com/site-opofinance

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اپوفایننس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران