خانه > مقالات بروکر اپوفایننس > حساب های بروکر اپوفایننس

حساب های بروکر اپوفایننس

در بروکر اپوفایننس 4 حساب معاملاتی مختلف وجود دارد که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. شما بدون هیچ محدودیتی در بروکر اپوفایننس می‌توانید اقدام به ایجاد حساب واقعی یا مجازی کنید. برای آشنایی کامل با جزییات این حساب‌ها، تا پایان مطلب با ما همراه شوید.

حساب های بروکر اپوفایننس

انواع حساب های بروکر اپوفایننس

هر معامله‌گر استراتژی خاص خود را دارد، به همین دلیل است که بروکرهای حرفه‌ای اقدام به ارائه حساب‌های معاملاتی مختلفی می‌کنند.

انواع حساب معاملاتی در بروکر اپوفایننس
حساب های معاملاتی بروکر اپوفایننس

در بروکر اوپوفایننس ۴ حساب به نام حساب‌های استاندارد، حساب ECN، حساب سوشیال تریدینگ و حساب ECN Pro است که برای آگاهی کامل از مشخصات هر کدام از این حساب‌ها، آنها را شرح خواهیم داد:

  1. حساب استاندارد
  2. حساب ECN
  3. حساب سوشیال تریدینگ
  4. حساب ECN Pro

در ادامه به بررسی کامل حساب های بروکر اپوفایننس می‌پردازیم:

حساب استاندارد

ساده‌ترین حساب معاملاتی در بروکر Opofinance حساب استاندارد است که با ۱۰۰ دلار واریزی ایجاد می‌شود، معاملات در این حساب از نوع Market است. اسپرد این حساب از ۱.۸ پیپ به صورت شناور است و هیچ کمیسیونی بابت معاملات آن پرداخت نخواهید کرد.

حساب ECN

حساب ECN را می‌توانید با پرداخت ۱۰۰ دلار ایجاد کنید، اسپرد این حساب ۰.۸ است که مناسب اسکلپر‌ها است اما معاملات با حساب ECN دارای ۶ دلار کمیسیون به ازای هر لات معامله است. سطح مارجین این حساب ۸۰% و استاپ اوت آن ۴۰% است.

حساب سوشیال تریدینگ

افرادی که می‌خواهند در بخش کپی ترید بروکر اوپوفایننس شرکت کنند، باید یک حساب سوشیال تریدینگ ایجاد کنند. حداقل پرداختی برای ایجاد آن ۲۰۰ دلار است. اسپرد این حساب نیز شناور است و از ۱.۵ پیپ به بالا شروع می‌شود.

حساب ECN Pro

حرفه‌ای‌ترین حساب معاملاتی بروکر اپوفایننس، حساب ECN Pro است که حداقل با ۵۰۰۰ دلار سرمایه گذاری ایجاد می‌شود. این حساب را می‌توانید روی متاتریدر ۴ یا متاتریدر ۵ ایجاد کنید. اسپرد حساب ECN Pro به صورت شناور از ۰ پیپ شروع می‌شود و برای هر لات معامله در این حساب باید ۴ دلار کمیسیون پرداخت کنید.

بروکر اپوفایننس حساب‌های معاملاتی مختلفی دارد که کاربران می‌توانند از بین حساب استاندارد، ECN، سوشیال تریدینگ و ECN Pro مناسب‌ترین حساب معاملاتی را برای خود ایجاد کنند.

مقایسه حساب های بروکر اپوفایننس

برای اینکه بتوانید با دید بهتری حساب‌های بروکر اپوفایننس را با هم مقایسه کنید، ما مشخصات کل این 4 حساب را در یک جدول برای شما آورده‌ایم:

مشخصاتحساب استانداردحساب ECNحساب سوشیال تریدینگحساب ECN Pro
پلتفرم معاملاتیMT4/MT5/WEBMT4/MT5/WEBMT4/MT5/WEBMT4/MT5/WEB
ارز پایهUSDUSDUSDUSD
حداقل سرمایه100$100$200$5000$
حداکثر سرمایهنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
کمیسیونندارد6$ندارد4$
انجام معاملهMARKETMARKETMARKETMARKET
اسپرد1.8 0.8 1.5 0.0
هشدار مارجین80%80%80%80%
استاپ اوت40%40%40%40%

حساب مجازی یا دمو بروکر اپوفایننس

افرادی که می‌خواهند در بروکر Opofinance حساب‌های معاملاتی را تست کنند، می‌توانند یک حساب دمو یا مجازی ایجاد کرده تا بدون هیچ‌گونه ریسکی از شرایط واقعی معاملاتی این حساب با خبر شوند.

اکانت مجازی در بروکر اپوفایننس
ابجاد حساب دمو در بروکر اپوفایننس

برای این کار در پنل کاربری خود از منوی سمت راست روی «حساب‌های کاربری» کلیک کنید، سپس دکمه ایجاد حساب دمو را بزنید، بعد از آن نوع حساب، پلتفرم معاملاتی و سایر مشخصات مورد نیاز حساب دموی خود را وارد کنید تا یک حساب برایتان ایجاد شود.

حساب کپی ترید بروکر اپوفایننس

بروکر اپوفایننس یک بخش ویژه سوشیال تریدینگ دارد که افرادی که قصد دارند به عنوان سرمایه‌گذار یا معامله‌گر حرفه‌ای به صورت کپی تریدینگ در آن فعالیت داشته باشند، می‌توانند در آن ثبت نام کنند. برای این کار از منوی سمت راست روی سوشیال تریدینگ کلیک کنید تا بتوانید فهرست پروایدرها را مشاهده کنید، روی هر کدام یک دکمه invest وجود دارد که می‌توانید با زدن آن، مشخصات پروایدر را ببینید و کپی معاملات را از حساب این فرد شروع کنید.

پروایدرهای بروکر اپوفایننس
برترین پروایدرهای بروکر اپوفایننس

اگر هم خودتان می‌خواهید به عنوان یک پروایدر در بخش کپی تریدینگ بروکر اپوفایننس فعالیت کنید، دکمه Account را از گوشه بالا سمت راست بزنید تا بتوانید یک حساب پروایدر در بخش سوشیال تریدینگ ایجاد کرده و فعالیت خود را آغاز کنید.

حساب سواپ فری در بروکر اپوفایننس

حساب اسلامی یا سواپ فری به حسابی گفته می‌شود که بهره شبانه یا سواپ ندارد، یعنی اگر شما معامله خود را تا نیمه شب نیز نگه‌دارید، شامل پرداخت یا دریافت هیچ‌گونه بهره‌ شبانه‌ای نخواهید شد. در بروکر اپوفایننس به‌جز حساب VIP، هر کدام از دیگر حساب‌ها را می‌توانید ایجاد کنید و سپس به پشتیبانی پیام دهید تا حساب اسلامی بروکر اپوفایننس را برای شما ایجاد کنند.

آنچه در مقاله حساب‌های بروکر اپوفایننس خواندیم

همان‌طور که در مقاله حساب‌های معاملاتی بروکر اپوفایننس خواندیم، این کارگزاری دارای 4 حساب معاملاتی به نام حساب استاندارد، حساب ECN، حساب ECN Pro و حساب ویژه سوشیال تریدینگ است که بدون هیچ محدودیتی هرکدام از این حساب‌ها را می‌توانید ایجاد کنید. برای تست حساب‌ها نیز می‌توانید ابتدا یک حساب مجازی بسازید.

https://kodambroker.com/site-opofinance

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اپوفایننس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران