خانه > مقالات بروکر لایت فایننس > حساب پم در بروکر لایت فایننس

حساب پم در بروکر لایت فایننس

بروکر لایت فایننس در بخش سوشال تریدینگ خود متاسفانه حساب پم ندارد. یعنی شما در این کارگزاری به استفاده از حساب پم چه به عنوان سرمایه‌گذار و چه به عنوان معامله‌گر دسترسی ندارید. در بروکر لایت فایننس فقط می‌توانید از کپی ترید استفاده کنید.

حساب پم بروکر لایت فایننس

حساب پم چیست؟

قبل از بررسی کامل حساب پم در بروکر لایت فایننس ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ حساب PAMM به حسابی گفته می‌شود که شبیه به صندوق سرمایه‌گذاری است. اگر دقیق‌تر بخواهید بدانید حساب پم چیست؟ باید بگوییم که این حساب توسط یک مدیر با پرداخت اولیه ایجاد می‌شود، و باقی سرمایه‌گذاران با دیدن تریدهای آن، روی حساب سرمایه‌گذاری می‌کنند و مدیر با مجموع پولی که در حساب وجود دارد معاملات را انجام می‌دهد.

آموزش افتتاح حساب پم در بروکر لایت فایننس

اگر حتماً می‌خواهید از حساب PAMM استفاده کنید، باید بگوییم که متاسفانه بروکر LiteFinance حساب PAMM ندارد. شما در بخش سوشیال تریدینگ این بروکر فقط می‌توانید به حساب کپی ترید بروکر لایت فایننس دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید. شاید این مسئله را بتوان تنها نقطه ضعف این کارگزاری دانست.

بروکر لایت فایننس حساب سرمایه‌گذاری PAMM ندارد و فقط می‌توانید از حساب کپی ترید بروکر لایت فایننس استفاده کنید. حساب پم چیزی شبیه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری جمعی است که یک مدیر با پول جمع شده در آن ترید می‌کند.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم لایت فایننس خواندیم

همان‌طور که در مقاله نیز گفته شد، حساب پم حسابی است که تعدادی سرمایه‌گذار درون آن پول واریز می‌کنند و یک تریدر حرفه‌ای با مجموعه پول‌های جمع شده معاملات را انجام می‌دهد. درصد تقسیم سود نیز بسته به میزان حجم و درصد سهم شما از کل حساب متفاوت است. بروکر لایت فایننس فعلاً خدماتی مبتنی بر حساب پم را ارائه نمی‌کند و فقط می‌توانید از سیستم کپی ترید این کارگزاری استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-litefinance

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر لایت فایننس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران