خانه > مقالات بروکر آی اف سی مارکتس > کپی ترید در بروکر آی اف سی مارکتس

کپی ترید در بروکر آی اف سی مارکتس

بروکر آی اف سی مارکتس از آن دسته کارگزاری‌هایی است که در بخش سوشیال تریدینگ خود، امکان استفاده از کپی ترید را فراهم نکرده است. این کارگزاری به عنوان جایگزین کپی ترید، سیستم حساب PAMM بروکر آی اف سی مارکتس را به مشتریانش پیشنهاد می‌کند که تا حدی شبیه به کپی تریدینگ است.

کپی ترید بروکر آی اف سی مارکتس

کپی تریدینگ چیست؟

کپی تریدینگ، بخشی از سوشال تریدینگ به معنای معاملات اجتماعی است. یعنی کاربران به روش‌ها و بر اساس قوانین خاص می‌توانند به یکدیگر متصل شوند. اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم که کپی تریدینگ چیست؟ باید توضیح دهیم که در کپی تریدینگ، افراد مبتدی یا کسانی که نمی‌خواهند خودشان معامله کنند، می‌توانند حساب خود را به حساب یک معامله‌گر حرفه‌ای متصل کنند تا تریدهای او برایشان کپی شود.

حتی اگر شما یک تریدر حرفه‌ای باشید و بخواهید درآمد بیشتری از معاملات خود به دست بیاورید، می‌توانید حساب خود را به عنوان حساب مدیر کپی تریدینگ معرفی کنید. در این صورت همه سرمایه‌گذاران وضعیت معاملات و نتایج شما را مشاهده خواهند کرد و می‌توانند حسابشان را به شما متصل کنند. شما نیز به دلیل این اتصال، برای سودهایی که کسب می‌کنید می‌توانید پورسانتی دریافت نمایید. پس کپی تریدینگ یک سیستم دوطرفه است که برای سرمایه‌گذار و معامله‌گر می‌تواند سودده باشد.

آموزش کپی ترید در بروکر آی اف سی مارکتس

متاسفانه در بروکر IFC Markets، امکان کپی تریدینگ وجود ندارد، البته این یک ضعف محسوب نمی‌شود زیرا این کارگزاری در بخش سوشال تریدینگ خود، امکان استفاده از حساب پم بروکر آی اف سی مارکتس یا همان صندوق‌های سرمایه‌گذاری جمعی را فراهم کرده است، که شما می‌توانید از آن استفاده کنید.

بروکر آی اف سی مارکتس متاسفانه امکان کپی تریدینگ را ندارد و کاربرانی که می‌خواهند در فارکس به عنوان سرمایه‌گذار یا حتی مدیر حساب فعالیت کنند، در این بروکر فقط می‌توانند از سیستم حساب پم استفاده نمایند.

آنچه در مقاله کپی ترید آی اف سی مارکتس آموختیم

همان‌طور که در طول مقاله نیز خواندیم، افرادی که بروکر آی اف سی مارکتس حساب دارند، نمی‌توانند از سیستم کپی تریدینگ استفاده کنند زیرا چنین خدماتی در این بروکر داده نمی‌شود. اما شما می‌توانید به عنوان جایگزین کپی تریدینگ در بروکر آی اف سی مارکتس از سیستم حساب پم استفاده نمایید.

https://kodambroker.com/site-ifcmarkets

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آی اف سی مارکتس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران