خانه > مقالات بروکر اچ وای سی ام > ریبیت بروکر اچ وای سی ام

ریبیت بروکر اچ وای سی ام

بروکر اچ وای سی ام برای تشویق کاربران به انجام معاملات بیشتر، بخش زیادی از اسپرد و کمیسیون پرداختی را از طریق ارائه ریبیت و کش بک به کاربران به صورت پول نقد برمی‌گرداند. البته کاربران معمولی شامل دریافت ریبیت نمی‌شوند و حتماً باید زیرمجموعه یک IB باشند. برای آموزش این کار در بروکر اچ وای سی ام تا پایان مطلب با ما همراه شوید.

ریبیت بروکر اچ وای سی ام

ریبیت یا کش بک چیست؟

هر معامله‌ای که شما در فارکس انجام می‌دهید، شامل پرداخت مقداری اسپرد یا کمیسیون است که هزینه‌های معاملاتی محسوب می‌شود. این هزینه مستقیماً جز درآمدهای بروکر است.

کش بک یا ریبیت
کش بک یا ریبیت بروکرها

بروکرها برای کمک به تریدرهای حرفه‌ای، اقدام به بازگرداندن بخش بزرگی از این هزینه‌ها می‌کنند که به این مسئله ریبیت گفته می‌شود. حالا که متوجه شدید کش بک یا ریبیت چیست؟ ما در ادامه به شما آموزش خواهیم داد که چطور ریبیت خود را از بروکر دریافت کنید.

کش بک بروکر اچ وای سی ام

کش بک در بروکر HYCM به صورت پرداخت نقدی قابل برداشت است. یعنی شما مجبور نیستید که با کش بک دریافتی خود حتماً معامله کنید و می‌توانید به صورت پول نقد آن را برداشت نمایید. البته کش بک در بروکر اچ وای سی ام به صورت مستقیم نیست، یعنی شما به عنوان یک کاربر معمولی نمی‌توانید از این کارگزاری کش بک بگیرید و حتماً باید این کار را از طریق یک IB انجام دهید.

دریافت ریبیت بروکر اچ وای سی ام

همان‌طور که گفتیم برای دریافت ریبیت باید زیرمجموعه یک IB باشید؛ به این شکل که اگر قبلاً در بروکر اچ وای سی ام ثبت نام کرده باشید، می‌توانید کد آی بی خود را به عنوان کد معرف وارد کنید تا به عنوان زیرمجموعه بروکر HYCM شناسایی شوید و بتوانید ریبیت دریافت کنید.

در بروکر اچ وای سی ام، تریدرهایی که زیرمجموعه یک IB معتبر (مانند کدام بروکر) بشوند، می‌توانند بین 55 تا 85% هزینه‌های معاملاتی خود را به صورت پول نقد در قالب ریبیت و کش بک پس بگیرند.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک اچ وای سی ام

اولین مرحله برای دریافت ریبیت از بروکر اچ وای سی ام تبدیل شدن به زیرمجموعه یک مستر آی بی مانند کدام بروکر است. مرحله دوم این است که در این سایت کدام بروکر نیز ثبت نام کنید تا در پنل کاربری آن بتوانید ریبیت دریافتی را مشاهده کرده و برداشت کنید. مرحله بعدی انجام ترید است، چون ریبیت شما بر اساس میزان معاملاتی که انجام می‌دهید محاسبه می‌شود. برای آشنایی کامل با تبدیل شدن به زیرمجموعه و دریافت ریبیت، کلیک کنید.

مقدار ریبیت در بروکر اچ وای سی ام

میزان ریبیت دریافتی در بروکر اچ وای سی ام به دو عامل مهم بستگی دارد. اولین مسئله میزان تریدهای خودتان است، چون ریبیت بر اساس میزان اسپرد و کمیسیون پرداختی شما محاسبه می‌شود. اما مسئله مهم دوم، قدرت IB است که شما زیرمجموعه آن شدید. برای مثال مستر آی بی مانند کدام بروکر بین 55 تا 85% از هزینه‌های معاملاتی را به شما برمی‌گرداند که این نرخ بالاترین میزان دریافت ریبیت از یک آی بی است.

هزینه استفاده از خدمات بروکر اچ وای سی ام

برای استفاده از خدمات بروکر اچ وای سی ام و همچنین خدمات مستر آی بی، شما هیچ گونه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید و همه امکانات به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر اچ وای سی ام

شما به عنوان یک تریدر محدودیتی در تعداد دریافت ریبیت ندارید، هرچقدر که تعداد و میزان معاملات شما بیشتر باشد، ریبیت و کش بک بیشتری دریافت می‌کنید. در نظر داشته باشید تا زمانی که شما در بروکر فعال هستید، ریبیت نیز به شما تعلق می‌گیرد.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر اچ وای سی ام

برای برداشت ریبیت از بروکر HYCM همان‌طور که گفتیم باید ابتدا آی بی خود را انتخاب کنید. سپس در وب‌سایت آن آی بی یک پنل کاربری ایجاد کنید که از طریق آن بتوانید ریبیت خود را مشاهده کرده و عملیات برداشت پول را انجام دهید. اگر به آموزش بیشتری نیاز دارید می‌توانید اینجا کلیک کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر اچ وای سی ام خواندیم

همان‌طور که در مقاله ریبیت بروکر اچ وای سی ام خواندید، این بروکر از طریق آی بی ها، اقدام به پرداخت کش بک و ریبیت به کاربرانی می‌کند که تعداد معاملات بالایی دارند. پس شما می‌توانید بخش مهمی از هزینه‌های معاملاتی خود را از طریق تبدیل شدن به زیرمجموعه یک IB پس بگیرید. هیچ محدودیتی در میزان و تعداد دریافت ریبیت وجود ندارد و آی بی های قدرتمندی مانند کدام بروکر تا 85% از هزینه معاملاتی را به شما بازمی‌گردانند.

https://kodambroker.com/site-hycm

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اچ وای سی ام

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران