خانه > مقالات بروکر اچ وای سی ام > کپی ترید در بروکر اچ وای سی ام

کپی ترید در بروکر اچ وای سی ام

بروکر اچ وای سی ام از آن دسته کارگزاری‌هایی است که امکان استفاده از کپی ترید را ندارد. درواقع بررسی‌ها نشان می‌دهد که هیچ نوع سوشال تریدینگ یا تجارت اجتماعی در این بروکر، در دسترس نیست که می‌تواند یک ضعف بزرگ برای بروکر اچ وای سی ام باشد.

کپی ترید بروکر اچ وای سی ام

کپی تریدینگ چیست؟

کپی تریدینگ، نوعی از تجارت اجتماعی است که در آن سرمایه‌گذاران به معامله گران از طریق حساب معاملاتی خود متصل می‌شوند. اگر شفاف‌تر می‌خواهید بدانید کپی تریدینگ چیست؟ و چطور کار می‌کند، باید بگوییم که این سیستم به نوعی روشی برای کپی کردن معاملات تریدرهای حرفه‌ای توسط سرمایه‌گذاران و کسانی است که خودشان زمان یا توانایی معامله کردن را ندارند. در کپی تریدینگ تمام معاملات تریدری که انتخاب کرده‌اید، به صورت کامل روی حساب شما نیز انجام می‌شود.

آموزش کپی ترید در بروکر اچ وای سی ام

متاسفانه بروکر HYCM هنوز نتوانسته سیستم و پلتفرمی مبنی بر ارائه کپی تریدینگ را در اختیار کاربرانش قرار دهد، این کارگزاری همچنین فاقد هیچ‌گونه سیستم سوشال تریدینگ دیگری است و شما عملاً فقط می‌توانید از اشتراک سیگنالی که مربوط به خود متاتریدر است برای سرمایه‌گذاری استفاده کنید.

بروکر اچ وای سی ام فاقد سیستم کپی تریدینگ است و حتی حساب پم نیز در این بروکر موجود نیست. شما به عنوان سرمایه‌گذار یا تریدر حرفه‌ای در بروکر اچ وای سی ام از امکان کپی تریدینگ محروم خواهید بود و این یک ضعف بزرگ در این بروکر محسوب می‌شود.

آنچه در مقاله کپی ترید بروکر اچ وای سی ام آموختیم

همان‌طور که گفته شد، بروکر اچ وای سی ام علی‌رغم ویژگی‌های مثبتی که دارد، هنوز نتوانسته سیستم کپی تریدینگ را به کارگزاری خود اضافه کند و فاقد این امکان جذاب است. به گفته مدیران این بروکر، در آینده قرار است بجای کپی تریدینگ، امکان استفاده از حساب پم در بروکر اچ وای سی ام برقرار شود.

https://kodambroker.com/site-hycm

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اچ وای سی ام

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید