خانه > مقالات بروکر اچ وای سی ام > بونوس بروکر اچ وای سی ام

بونوس بروکر اچ وای سی ام

بروکر اچ وای سی ام یکی از بروکرهای نسبتاً معتبر دنیای فارکس است که در طول تاریخ‌های مختلف، بونوس‌های متفاوتی را برای تشویق کاربران به آن‌ها ارائه می‌دهد. ما در این مقاله قصد داریم تا بیشتر با بونوس‌های بروکر اچ وای سی ام و شیوه دریافت آنها آشنا شویم.

بونوس بروکر اچ وای سی ام

بونوس در فارکس چیست؟

به پرداخت‌های تشویقی که کارگزاری‌ها بابت انجام کارهای مختلفی چون ثبت نام، واریز یا گردش مالی برای کاربران انجام می‌دهند، بونوس گفته می‌شود. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ باید بدانید که اکثر بونوس‌ها به صورت غیر نقدی و قابل معامله هستند و فقط سود آنها را می‌توانید برداشت کنید.

بونوس های بروکر اچ وای سی ام در فارکس

در سال ۲۰۲۳ تنوع بونوس در بروکر اچ وای سی ام بسیار کم بوده به حدی که فعلاً فقط بونوس خوش آمد گویی در این بروکر فعال است. این بونوس تنها به کاربرانی تعلق می‌گیرد که تازه در بروکر ثبت نام کرده‌اند و اولین واریزی خود را انجام می‌دهند.

آموزش افتتاح حساب بروکر اچ وای سی امجوایز و پاداش بروکر اچ وای سی ام

برای افتتاح حساب وارد وب‌سایت HYCM شوید، روی دکمه ثبت نام کلیک کنید تا وارد صفحه زیر شوید، سپس در آنجا کافی است نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید تا ثبت نام اولیه شما انجام شود.

مرحله اول ساخت اکانت در بروکر اچ وای سی ام
مرحله اول افتتاح حساب در بروکر اچ وای سی ام

در مرحله دوم ثبت نام باید کشور، تاریخ تولد، آدرس، کد پستی و شهر خود را مشخص کنید.

مرحله دوم ساخت اکانت در بروکر اچ وای سی ام
مرحله دوم افتتاح حساب در بروکر اچ وای سی ام

سپس در مرحله آخر یک پسورد برای حساب خود تعریف کنید تا بتوانید با استفاده از آن و ایمیلی که در ابتدا وارد کردید، در سایت لاگین کنید. با انجام تمام مراحل بالا ثبت نام در بروکر اچ وای سی ام برای شما انجام می‌شود.

در بروکر اچ وای سی ام در حال حاضر فقط بونوس خوش آمد گویی به کاربران تازه وارد اهدا می‌شود. برای دریافت این بونوس بعد از ثبت نام باید اولین واریزی خود را انجام دهید.

بونوس خوش آمد گویی بروکر اچ وای سی ام

بونوس خوش آمد گویی بونوسی است که کاربران پس از ثبت نام و اولین واریز خود می‌توانند از بروکر اچ وای سی ام دریافت کنند. البته حداقل واریزی شما باید 100 دلار باشد و می‌توانید 10% واریزی خود را تا سقف 500 دلار دریافت نمایید.

جوایز و پاداش بروکر اچ وای سی ام

در حال حاضر (مهر 1402) جوایز خاصی در بروکر اچ وای سی ام وجود ندارد و فقط امکان استفاده از بونوس‌های نقدی قابل معامله فراهم است.  

آموزش دریافت بونوس اچ وای سی ام

مراحل دریافت بونوس به بونوسی که می‌خواهید دریافت کنید بستگی دارد، برای این کار بعد از ثبت نام و احراز هویت باید بونوس مدنظرتان را انتخاب کرده و با هماهنگی پشتیبانی، آن را دریافت کنید. برخی بونوس‌ها نیز به صورت خودکار به حساب شما واریز می‌شوند، مثلا بونوس واریز اولیه که 10% مبلغ واریزی شما را شامل می‌شود همان ابتدا پس از اولین واریزی شما پرداخت خواهد شد.

قوانین دریافت بونوس اچ وای سی ام

هر بونوس بروکر HYCM می‌تواند قوانین مختص خود را داشته باشد و برای دریافت بونوس شما حتماً باید ابتدا قوانین آن را بدانید اما در حال حاضر قوانین زیر به بونوس‌های اچ وای سی ام اعمال می‌شود:

  • کاربرانی که تازه ثبت نام کرده‌اند 10% بونوس به نسبت واریزی‌شان تا سقف 200 دلار دریافت می‌کنند.
  • بونوس فقط قابل معامله و قابل ضرر است و نمی‌توانید آن را برداشت کنید.
  • سود معامله با بونوس قابل برداشت است.
  • اگر در طی 60 روز نتوانید 30 لات معامله کنید، اچ وای سی ام بونوس را پس خواهد گرفت.

از آنجا که همیشه قوانین بونوس‌ها تغییر می‌کند، قبل از دریافت بونوس همیشه آخرین اطلاعات را از پشتیبانی دریافت کنید.

نحوه واریز بونوس بروکر اچ وای سی ام به حساب مشتری

نحوه دریافت بونوس از بروکر اچ وای سی ام به صورت خودکار است. یعنی به‌محض ثبت نام و واریزی می‌توانید برای هماهنگی به پشتیبانی تیکت بزنید تا بونوس را برای شما به حساب معاملاتی که ایجاد کردید واریز کند.

مسابقات بروکر اچ وای سی ام

فعلاً هیچ مسابقه فعالی در بروکر اچ وای سی ام وجود ندارد و شما نمی‌توانید از این بخش بروکر استفاده نمایید، اما ممکن است در آینده بخش مسابقات این بروکر نیز فعال شود.

آنچه در مقاله بونوس بروکر اچ وای سی ام خواندیم

همان‌طور که در مقاله بونوس بروکر اچ وای سی ام خواندیم، فعلاً فقط یک بونوس خوش آمد گویی با سقف پرداختی 200 دلار، معادل 10% اولین واریزی که انجام می‌دهید به کاربران پرداخت می‌شود. بونوس‌ها به صورت خودکار روی حساب شما واریز خواهند شد ولی قبل از استفاده از بونوس بهتر است تمامی قوانین آن را کامل مطالعه کنید.

https://kodambroker.com/site-hycm

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اچ وای سی ام

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران