خانه > مقالات بروکر دلتا اف ایکس > آموزش حساب اسلامی در بروکر دلتا اف ایکس

آموزش حساب اسلامی در بروکر دلتا اف ایکس

یکی از ویژگی‌های جالب بروکر دلتا اف ایکس ویژگی سواپ فری آن است، در این بروکر تمام حساب‌های معاملاتی که ایجاد می‌کنید به صورت خودکار بدون بهره شبانه هستند و اصطلاحاً ویژگی حساب اسلامی برای آنها در بروکر دلتا اف ایکس فعال است.

حساب اسلامی بروکر اینگات

حساب اسلامی چیست؟

زمانی که معاملات شما بیش از یک روز باز بماند، به صورت نرمال شامل بهره شبانه می‌شود، این بهره می‌تواند مثبت یا منفی باشد. حالا اگر بخواهید بدانید حساب اسلامی چیست؟ باید بگوییم، حسابی که هیچ بهره شبانه‌ای برای آن محاسبه نشود را حساب اسلامی می‌گویند.

آموزش ایجاد حساب اسلامی در دلتا اف ایکس

در بروکر DeltaFX اگر بخواهید یک حساب با ویژگی حساب اسلامی داشته باشید که نخواهید هیچ بهره شبانه‌ای پرداخت یا دریافت کنید، کافی است که فقط یک حساب معاملاتی ایجاد کنید.

انواع حساب معاملاتی در بروکر دلتا اف ایکس
حساب های معاملاتی بروکر دلتا اف ایکس

به صورت پیش فرض کل حساب‌های استاندارد، ECN، نانو و فیکس اسپرد بروکر دلتا اف ایکس به صورت بدون سواپ یا اسلامی هستند و عملاً شما نیاز به انجام هیچ کار خاصی برای آن‌ها ندارید.

به حسابی که بهره شبانه به آن تعلق نگیرد حساب اسلامی گفته می‌شود، در بروکر دلتا اف ایکس کل حساب‌های معاملاتی بدون بهره شبانه هستند و اصطلاحاً ویژگی حساب اسلامی را دارند.

مقدار هزینه‌ی روزانه حساب اسلامی بروکر دلتا اف ایکس

به‌طور کلی حساب‌های بروکر دلتا اف ایکس بدون سواپ طراحی شده و بهره شبانه به هیچ کدام از حساب‌های این کارگزاری تعلق نمی‌گیرد. بنابراین شما بدون محدودیت می‌توانید از ویژگی حساب اسلامی در بروکر دلتا اف ایکس استفاده کنید.

آنچه در مقاله حساب اسلامی بروکر دلتا اف ایکس خواندیم

همان‌طور که میدانید، بروکر دلتا اف ایکس دارای 4 حساب معاملاتی مختلف است. شما اگر به دنبال استفاده از ویژگی سواپ فری یا همان حساب اسلامی هستید، نیاز به انجام هیچ کار خاصی ندارید، زیرا حساب‌های معاملاتی این کارگزاری به صورت پیش فرض از نوع حساب اسلامی هستند.

https://kodambroker.com/site-deltafx

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر دلتا اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران