خانه > مقالات بروکر آلپاری > ریبیت یا کش بک بروکر آلپاری

ریبیت یا کش بک بروکر آلپاری

بروکر آلپاری برای پرداخت کش بک و ریبیت به کاربرانش، طرحی به نام ALP دارد که یک نوع سیستم امتیازدهی است که تمام فعالیت‌های آن‌ها را محاسبه کرده و به امتیاز تبدیل می‌کند تا در نهایت بر اساس آن بتواند برای کاربران کش بک را محاسبه می‌کند، اما برای اینکه بتوانید ریبیت هم از بروکر آلپاری دریافت کنید باید حتما عضو یک مستر آی بی بزرگ شوید که در ادامه روش آن را آموزش خواهیم داد.

ریبیت بروکر آلپاری

ریبیت یا کش بک چیست؟

به پاداشی که بروکرها برای تشویق کاربران به فعالیت‌های بیشتر می‌دهند ریبیت یا کش بک گفته می‌شود. اگر دقیق‌تر می‌خواهید بدانید کش بک یا ریبیت چیست؟ باید بگوییم که این پاداش به صورت نقدی قابل برداشت یا نقدی غیرقابل برداشت و قابل معامله است.

کش بک بروکر آلپاری

به طور کلی شما هر معامله‌ای که انجام می‌دهید، در حال پرداخت هزینه‌ای به کارگزاری تحت عنوان کمیسیون و اسپرد هستید که در نوع خودش مبلغ بالایی خواهد شد. بسیاری از کاربران نمی‌دانند که می‌توانند این هزینه را در قالب طرح‌های کش بک و ریبیت بازگردانند.

پرداخت کش بک در آلپاری بر اساس مدلی است که به آن ALP گفته می‌شود، شما هر فعالیتی که در بروکر انجام بدهید، یک میزان امتیاز به شما تعلق می‌گیرد که در نهایت می‌تواند به دریافت کش بک یا ریبیت نقدی منتهی شود. برای دیدن این سیستم در پنل کاربری خود به بخش امتیازات و طرح‌های تشویقی بروید که تصویر آن را در ادامه می‌بینید.

 

کش بک بروکر آلپاری
بخش امتیازات من در بروکر آلپاری

در اینجا هرگونه فعالیت اعم از ثبت نام، معرفی، گردش مالی معاملات، واریز و … که انجام بدهید، بر اساس میزان آن امتیاز دریافت می‌کنید و در همین بخش قابل مشاهده است که میزان آن را در ادامه آورده‌ایم.

مقدار ریبیت در بروکر آلپاری

دریافت ریبیت با کش بک کمی متفاوت است، ریبیت به کاربران عادی تعلق نمیگیرد و شما حتما باید زیر مجموعه یک IB باشید، مقدار ریبیتی که دریافت خواهید کرد به قدرت آی بی شما بستگی دارد. برای مثال بزرگترین IB که با آلپاری قرارداد همکاری دارد وب سایت کدام بروکر است که تا ۸۵% بیشتر از حد معمول به شما ریبیت پرداخت خواهد کرد.

دریافت ریبیت بروکر آلپاری

برای دریافت ریبیت در بروکر آلپاری ابتدا کدام بروکر را به عنوان IB خود انتخاب کنید. اگر قبلا در بروکر آلپاری ثبت نام کرده باشید، میتوانید کد معرف کدام بروکر را به عنوان آی بی خود در بروکر آلپاری ثبت کنید تا جزئی از زیر مجموعه آن شوید و بتوانید ریبیت دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

پرداخت کش بک در آلپاری بر اساس مدلی است که به آن  ALP گفته می‌شود، شما هر فعالیتی که در بروکر انجام بدهید، یک میزان امتیاز به شما تعلق می‌گیرد. دریافت ریبیت از بروکر آلپاری به دو صورت انجام می‌شود، یکی کش بک خود بروکر آلپاری است و روش دیگر استفاده از شرط زیر مجموعه شدن یک IB معتبر است. تعداد دریافت ریبیت در بروکر آلپاری محدودیت ندارد.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر آلپاری

تعداد دریافت ریبیت یا کش بک در بروکر آلپاری هیچ محدودیتی ندارد و مادامی که در این سایت فعالیت داشته باشید و بتوانید امتیاز کسب کنید، می‌توانید ریبیت و کش بک از آلپاری دریافت کنید.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر آلپاری

برداشت ریبیت در بروکر Alpari به صورت مستقیم انجام می‌شود، یعنی چه شما از طریق خود سایت آلپاری برای دریافت ریبیت اقدام کنید و چه از طریق «کدام بروکر» بخواهید این کار را انجام دهید، میزان ریبیت و کش بک که به شما تعلق گرفته توسط بروکر آلپاری مستقیماً به کیف پول شما واریز خواهد شد و شما نیازی به انجام عملیات جداگانه‌ای ندارید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر آلپاری خواندیم:

همان‌طور که در مقاله ریبیت یا کش بک بروکر آلپاری خواندیم، این کارگزاری یک سیستم امتیازدهی برای ارائه کش بک دارد که به آن ALP گفته می‌شود، این سیستم به‌گونه‌ای است که بابت هر فعالیتی که شما انجام می‌دهید، یک امتیاز در نظر می‌گیرد و نهایتاً این امتیازات به پول نقد تبدیل خواهد شد که به صورت خودکار به کیف پول شما واریز می‌شود. برای دریافت ریبیت هم می‌توانید از طریق سایت کدام بروکر اقدام کنید.

https://kodambroker.com/site-alpari

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آلپاری

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران