خانه > مقالات بروکر آلپاری > کپی ترید در بروکر آلپاری

کپی ترید در بروکر آلپاری

بروکر آلپاری در بخش سوشال تریدینگ خود کپی ترید ندارد اما شما از طریق حساب پم می‌توانید فعالیت مشابهی را به عنوان سرمایه‌گذار، با استفاده از این بروکر انجام دهید. یکی از ویژگی‌های مهم بروکر آلپاری داشتن پروایدرهای فراوان و حرفه‌ای در زمینه سوشال تریدینگ است که دست شما را در انتخاب یک مورد مناسب باز می‌کند.

کپی ترید بروکر آلپاری

کپی تریدینگ چیست؟

کپی تریدینگ یک ساختار معامله اجتماعی است که کمک می‌کند تا افراد مبتدی که توانایی ترید کردن را ندارند، بتوانند با اتصال حساب معاملاتی خود به تریدرهای حرفه‌ای، معاملات آن‌ها را عیناً در حساب خود کپی کنند. در این روش، تریدر حرفه‌ای هم بابت در اختیار گذاشتن حسابش برای کپی، می‌تواند درصدی از شخص کپی کننده سود دریافت کند. افرادی که می‌دانند کپی ترید چیست؟ به‌خوبی از این روش سوشیال تریدینگ برای کسب سود بیشتر در فارکس استفاده می‌کنند.

آموزش کپی ترید در بروکر آلپاری

در بروکر Alpari متاسفانه کپی ترید وجود ندارد، اما در عوض شما می‌توانید از حساب پم این بروکر استفاده کنید. معمولاً سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند به سمت کپی تریدینگ و یا حساب پم بروند. اگر در بروکر آلپاری ثبت نام کرده‌اید، به دلیل نداشتن کپی ترید برای سرمایه‌گذاری در فارکس می‌توانید حساب پم بروکر آلپاری را ایجاد کنید. حساب پم در واقع نوعی سرمایه‌گذاری جمعی روی یک حساب معاملاتی است که توسط مدیر حساب با پرداخت پول ایجاد می‌شود. سرمایه‌گذاران پس از دیدن وضعیت معاملات در یک حساب، می‌توانند اصطلاحاً به آن حساب پول تزریق کنند تا مدیر حساب بتواند با حجم پول بیشتری معامله انجام دهید.

کپی ترید در بروکر آلپاری فعال نیست و شما به جای آن می‌توانید به حساب پم (PAMM) در این کارگزاری دسترسی داشته باشید. حساب پم در بروکر آلپاری مانند صندوق‌های سرمایه‌گذاری است که توسط یک مدیر حساب ایجاد می‌شود و سرمایه‌گذاران پول خود را روی آن حساب واریز می‌کنند تا مدیر بتواند با مجموعه آن پول‌ها معاملات خود را انجام دهد.

آنچه در مقاله کپی ترید آلپاری آموختیم

همان‌طور که در بررسی کپی ترید آلپاری آموختیم، این بروکر متاسفانه سیستم کپی ترید را ندارد اما در مقابل، سرمایه‌گذاران و معامله گران حرفه‌ای می‌توانند از حساب PAMM برای سرمایه‌گذاری اجتماعی استفاده کنند.

https://kodambroker.com/site-alpari

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آلپاری

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران