خانه > مقالات بروکر نیکس > آموزش واریز و برداشت در بروکر نیکس

آموزش واریز و برداشت در بروکر نیکس

بروکر نیکس یکی از کارگزاری‌هایی است که روش‌های متنوعی برای واریز و برداشت خود در اختیار کاربران قرار داده است. ویژگی بروکر نیکس این است که کاربران ایرانی نیز می‌توانند به راحتی با استفاده از نقل و انتقال ریالی، پول خود را در این بروکر جابجا کنند. برای آشنایی کامل با روش واریز و برداشت در بروکر نیکس ادامه مقاله را بخوانید.

واریز و برداشت در بروکر نیکس

آموزش واریز و برداشت بروکر نیکس

بروکر نیکس برای واریز و برداشت روش‌های متنوعی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. اگر در این بخش از پنل کاربری خود وارد شوید، مشاهده می‌کنید که روش‌های زیر برای نقل و انتقال پول در بروکر نیکس وجود دارد:

  • واریز و برداشت ریالی
  • حواله بانکی
  • وبمانی
  • ارزهای دیجیتال

به این نکته دقت داشته باشید که نرخ تبدیل توسط خود بروکر اعلام می‌شود. برای اینکه با روش واریز و برداشت در بروکر نیکس آشنا شوید این روش‌ها را در ادامه بیشتر شرح خواهیم داد.

روش واریز و برداشت ریالی در بروکر نیکس

بهترین روش برای واریز و برداشت در بروکر نیکس از طریق ریالی است که کار کاربران ایرانی را به شدت آسان می‌کند. برای این کار شما کافی است وارد پنل کاربری خود شوید، گزینه واریز یا گزینه برداشت را کلیک کنید و در صفحه باز شده روی گزینه Bank Transfer کلیک نمایید.

مرحله اول واریز و برداشت ریالی در بروکر نیکس
مرحله اول آموزش واریز و برداشت ریالی در بروکر نیکس

حالا یک صفحه مانند تصویر زیر برایتان باز می‌شود که شما باید مشخصات واریز یا برداشت خود را در آن وارد کنید.

مرحله دوم واریز و برداشت ریالی در بروکر نیکس
مرحله دوم آموزش واریز و برداشت ریالی در بروکر نیکس

فقط در نظر داشته باشید که قبل از انجام این کار باید به پشتیبانی بروکر نیکس در واتساپ پیام بدهید. همان‌طور که در بالای تصویر نیز می‌بینید، شماره تماسی گذاشته شده است باید آن را ذخیره کنید و در واتساپ پیام ارسال کنید. آنجا به یک مدیر حساب متصل می‌شوید که باقی عملیات واریز و برداشت را برایتان پیگیری می‌کند.

اگر قصد شما واریز وجه باشد بعد از انجام کار باید فیش واریزی را در بخش مشخص شده بارگذاری کنید. دقت کنید که در بروکر نیکس هیچ‌گونه کمیسیونی بابت واریز وجه پرداخت نخواهید کرد، اما اگر روش واریزی خود شما از درگاه مبدأ دارای کمیسیون باشد، هیچ ارتباطی به بروکر نیکس ندارد.

در بروکر نیکس برای راحتی کار کاربران ایرانی روش‌های مختلفی برای واریز و برداشت در نظر گرفته شده است که مهم‌ترین آن نقل و انتقال پول به روش ریالی و همچنین استفاده از کیف پول ارزهای دیجیتال است. ایرانیان برای این کار باید به پشتیبانی واتساپ بروکر نیکس پیام دهند تا مدیر حساب در این زمینه آن‌ها را راهنمایی کند.

مراحل واریز در بروکر نیکس

حالا که با روش واریز به صورت ریالی در بروکر NYX آشنا شدید، بهتر است تا روش‌های دیگر واریز وجه را نیز بشناسید. برای مثال اگر روش تتر را برای انتقال پول انتخاب کنید، روی آن کلیک می‌کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود.

واریز پول در بروکر نیکس
آموزش واریز پول در بروکر نیکس

همان‌طور که در تصویر می‌بینید، باید کیف پول یا حسابی که می‌خواهید به آن پول واریز کنید، واحد پول و مبلغ خود را وارد نمایید. در بخش جزئیات می‌توانید نشانی کیف پول کارگزاری را مشاهده کنید. سپس می‌توانید از طریق درگاه تتر خود (یا هر درگاهی که انتخاب کرده‌اید) کار انتقال پول را انجام دهید، کد پیگیری و برگه آن را در این بخش بارگذاری کنید.

مراحل برداشت در بروکر نیکس

برای برداشت در بروکر نیکس نیز دقیقاً همین مسیر را باید طی کنید؛ ابتدا در پنل کاربری خود به بخش مالی بروید و روی گزینه برداشت کلید کنید. سپس روش برداشت خود را انتخاب نمایید، بعد از آن میزان و حسابی که می‌خواهید از آن برداشت انجام شود را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که اگر روش ریالی را انتخاب می‌کنید باز هم باید قبل از تکمیل فرایند برداشت خود با پشتیبانی واتساپ کارگزاری در تماس باشید.

آنچه در مقاله آموزش واریز و برداشت بروکر نیکس خواندیم

همانطور که در مقاله آموزش واریز و برداشت بروکر نیکس متوجه شدید، بروکر NYX روش‌های متنوعی را برای واریز و برداشت کاربرانش در نظر گرفته است. پس از اینکه شما احراز هویت را انجام دادید، می‌توانید از طریق واریز و برداشت ریالی، وبمانی، تتر، حواله بانکی و … استفاده کنید. در نظر داشته باشید که اگر از روش ریالی می‌خواهید عملیات واریز و برداشت خود را انجام دهید حتماً قبل از آن باید با پشتیبانی حساب خود در واتساپ تماس بگیرید، همچنین نرخ تبدیل ارز از ریال به دلار برای پرداختی توسط خود بروکر نیکس مشخص می‌شود.

https://my.nyxbroker.com/en/register?affiliate=pKZLUZh0

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر نیکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران